18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:22
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Avatar
spławik 2024-07-13, 9:54 42
tak się kończy zabawa w gangi ha ha
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-07-13, 10:08 6
My bracia musimy trzymać się razem.
Zgłoś
Avatar
Dualram 2024-07-13, 11:39 16
Polecam bez dźwięku.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-07-13, 12:29 6
A śmiała się z sąsiadki, co urodziła sześciu...
Zgłoś
Avatar
Walutak 2024-07-13, 14:24 1
Stara juz tez mogli odjebac, a nie teraz ryj drze
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-07-13, 14:45
spławik napisał/a:

tak się kończy zabawa w gangi ha ha



Ale za to lepszy hajs.
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2024-07-13, 14:54 2
A ten drugi trup to co, w 0:25 bierze oddech bo już nie da rady dalej na bezdechu udawać trupa czy jak?
Wygląda jak jakaś ustawka żeby zainscenizować śmierć?

______________

Tak naprawdę to boję się nie tej strasznej osoby, która od dwudziestu lat stoi za moim krzesłem, lecz jej głosu. Nie jej słów przecież, a tonu, nieludzkiego, potwornie nieartykułowanego.
Zgłoś
Avatar
T0B1 2024-07-13, 14:55 5
Dualram napisał/a:

Polecam bez dźwięku.



A ja polecam z dźwiękiem - na tym polega sadyzm by czerpać przyjemność z cudzego cierpienia i rozpaczy, a nikt tak nie rozpacza jak matka nad śmiercią własnych dzieci

______________


"A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają"
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2024-07-13, 14:57 6
T0B1 napisał/a:

A ja polecam z dźwiękiem - na tym polega sadyzm by czerpać przyjemność z cudzego cierpienia i rozpaczy, a nikt tak nie rozpacza jak matka nad śmiercią własnych dzieci



Bo cudze nieszczęście, cieszy najbardziej
Zgłoś
Avatar
Dualram 2024-07-13, 14:59
T0B1 napisał/a:

A ja polecam z dźwiękiem - na tym polega sadyzm by czerpać przyjemność z cudzego cierpienia i rozpaczy, a nikt tak nie rozpacza jak matka nad śmiercią własnych dzieci



Zgadza się. Jednak z dźwiękiem to JA cierpię od tego darcia pizdy. A cierpieć mają INNI.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-07-13, 14:59 4
Pięknie stara drze ryja, cudowny krzyk rozpaczy. Dla takich dźwięków i widoków tutaj się wchodzi...

[ Dodano 2024-07-13, 15:01 ]
chlusniembousniem napisał/a:

Bo cudze nieszczęście, cieszy najbardziej


Proste...

Dualram napisał/a:

Zgadza się. Jednak z dźwiękiem to JA cierpię. A cierpieć mają INNI.


To po co tu wchodzisz? Przenieś się na kwejka, czy inne 9gagi...
Zgłoś
Avatar
Dualram 2024-07-13, 15:08
Baronessa napisał/a:

Pięknie stara drze ryja, cudowny krzyk rozpaczy. Dla takich dźwięków i widoków tutaj się wchodzi...
Proste...
To po co tu wchodzisz? Przenieś się na kwejka, czy inne 9gagi...



Ty chyba mnie nie rozumiesz więc łopatologicznie: wkurwia mnie baba, bo drze ryja, aż mi głośniki charczą. A nie , że mi szkoda kogokolwiek.
Zgłoś
Avatar
Jacson 2024-07-13, 15:16 1
Jakby świnię zarzynali.
Zgłoś
Avatar
kamil3303 2024-07-13, 17:02
Ratilt napisał/a:

A ten drugi trup to co, w 0:25 bierze oddech bo już nie da rady dalej na bezdechu udawać trupa czy jak?
Wygląda jak jakaś ustawka żeby zainscenizować śmierć?



To musi być oddech agonalny ,jeśli dostał kulkę w głowę to mózg nie żyje ,ale ciało dalej próbuje złapać oddech
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów