18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:18
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
Brak fotelika
mrlewy • 2012-08-20, 14:35
Tak to się kończy, gdy rodzice oszczędzają na foteliku samochodowym dla dziecka.



Dziewczynka przeżyła, ale została ciężko ranna.
Zgłoś
Avatar
Gnoyek1990 2012-08-20, 14:40 1
tam zaraz za nimi znowu jakiś debil się wpierdala na skrzyżowanie
Zgłoś
Avatar
spokooo 2012-08-20, 14:41
I hyc o podłogę, dziecko kurwa bęc
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-08-20, 14:46 43

Znak jak byk, kurwa... Za wymuszanie powinien być wpierdol, gwałt analny w wykonaniu sudańskiego plemienia z metrowymi pałami i dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów, łącznie kurwa z łyżworolkami. Jak ktoś jest tępym chujem i nie wie co to za znak, który nota bene na całym świecie wygląda tak samo, albo go nie widział bo nie patrzył na drogę tylko myślał o kurwa o niebieskich migdałach, to niech chodzi z buta, wtedy przynajmniej nie będzie miał możliwości zrobienia nikomu krzywdy na drodze.
Zgłoś
Avatar
ramzei 2012-08-20, 15:09 24


Taki latający orzeszek
Zgłoś
Avatar
Zavebe 2012-08-20, 15:27 2
BongMan napisał/a:

Znak jak byk, k***a...


a pod znakami są sygnalizatory

Cytat:

Dziewczynka przeżyła, ale została ciężko ranna.


Jestem ciekaw skąd wy kurwa bierzecie info na takie tematy związane z filmikami, w gazecie o tym pisało ?
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-08-20, 15:29 2
od 0:18 to wygląda jakby ta baba miała wonty do kierowcy jadącego prawidłowo że w niego wpierdolili...

Zavebe napisał/a:


a pod znakami są sygnalizatory



ale coś mi się tak wydaje że nie działają...
Zgłoś
Avatar
Jogurcik 2012-08-20, 15:30
tak to jest jak sie montuje katapulte w samochodzie
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2012-08-20, 15:33
Zavebe napisał/a:

Jestem ciekaw skąd wy kurwa bierzecie info na takie tematy związane z filmikami, w gazecie o tym pisało ?



Nie wiem skąd inni mają informacje, ale ja wrzucam filmiki z takiej rosyjskiej strony, na której każdy wypadek jest opisany
Zgłoś
Avatar
Zavebe 2012-08-20, 15:39
mrlewy96 napisał/a:

Nie wiem skąd inni mają informacje, ale ja wrzucam filmiki z takiej rosyjskiej strony, na której każdy wypadek jest opisany


mo chyba że tak, już myślałem że nie którzy dodatkowo dopisują swoje domniemania aby ubarwić swój post

makabrax napisał/a:

ale coś mi się tak wydaje że nie działają...


może od strony nagrywającego nie działa, kto wie co było z drugiej, w końcu to rosja
Zgłoś
Avatar
G................z 2012-08-20, 15:46
Gdzie jest slow motion się pytam ?
Przy durnych wstawkach typu "spadanie kota na 4 łapy" jest milion powtórzeń oraz 3 minutowy slow motion nagrywany z częstotliwością 1000 klatek na sekundę..

a jeżeli wchodzi w grę coś co sadysta lubi najbardziej nie ma nic, nawet głupiej powtórki..
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2012-08-20, 16:27
@up , kurwa to rosja, zresztą nie wiem czy ktokolwiek na świecie ma megawykurwiony w kosmos sprzet w samochodzie napierdalajacy 126125165127256 klatek na sekundę
Zgłoś
Avatar
m................0 2012-08-20, 16:43
pseudorca napisał/a:

Gdzie jest slow motion się pytam ?
Przy durnych wstawkach typu "spadanie kota na 4 łapy" jest milion powtórzeń oraz 3 minutowy slow motion nagrywany z częstotliwością 1000 klatek na sekundę..

a jeżeli wchodzi w grę coś co sadysta lubi najbardziej nie ma nic, nawet głupiej powtórki..



To sobie kurwa przystopuj i klateczka po klateczce patrz jak dzieciak wypada z auta.jak tak cie to ciekawi
mnie np wkurwiaja slow motion'y na koncu filmu
Zgłoś
Avatar
szkaru 2012-08-20, 16:47
@up
nie musisz ogladać filmiku do końca, wiesz?
Zgłoś
Avatar
malpigaj80 2012-08-20, 16:51 1
Dama bez torebki by nie wyszła z samochodu i pewnie drze ryja ze to nie jej wina
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie