18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
robert59 2021-05-31, 6:25 2
Co za tępa sztuka!!! Taką zarazę powinno się izolować przynajmniej na kilka miesięcy aby się ogarnęła i wreszcie poznała swoje prawa jak i obowiązki!
Zgłoś
Avatar
ph5i5 2021-05-31, 8:03 5
Fajne te imbecyle.

Najpierw chcą legitymować policję powołujące się na ustawy i przepisych, które znają jedynie z filmów nakręconych przez podobnych sobie idiotów. a póżnij sami się podkładają łamiąc prawo i robią z tego aferę.

Brakło mi tylko pytań o podstawę prawną i zarzutów niekonstytucjonalności.

Szkoda, że patole nie rozumieją, że policja nie jest od intepretowania prawa tylko jego egzekowania.
Zgłoś
Avatar
Andrew_3 2021-05-31, 8:42
Hehehe idealnie
Zgłoś
Avatar
piter96 2021-05-31, 9:04 2
Według mnie te maseczki to jedno wielkie nieporozumienie, ale w takiej sytuacji warto popatrzeć na dobro dziecka. Ojciec głupi matka jeszcze bardziej...
Zgłoś
Avatar
Black Pitt 2021-05-31, 9:57 2
Co za atencyjna kurwa:
"Imię, nazwisko, stanowisko"
Wierszyk pierdolona z gówniakiem na ręku jako tarczą. Do tego ten pizda, najpierw kozak a jak na ziemi to płacz. Powinni odstrzelić na miejscu żeby nie marnować czasu ani pieniędzy.
Zgłoś
Avatar
Exclip 2021-05-31, 10:55
Kenstap napisał/a:

Co za z was jebane uległe smutne pizdy... nigdy nie będziecie mieć tyle odwagi. Jak prawo będzie Wam kazać pocałować buty policjanta, to wy jebane cioty grzecznie będziecie je lizać haha pizdy jebane. Idźcie w huj
Hahahahahahha ty kurwa idioto.. zaraz Cie zgłoszę na policję bo mam przeczucie ze jesteś jebanym popaprancem..



Zamknij morde debilu jakich malo. Bezprawie i samosad to wg ciebie najlepsze wyjscie, idz w chuj do.murzynowa, tam bedziesz tak mial.

Przeciez to KENSTAP jest ta karyna z filmu, dlatego tak jej broni jak niepodleglosci... sam na siebie srac nie bedzie, tyle jest w stanie zrozumiec
Zgłoś
Avatar
Pereze87 2021-05-31, 11:53 5
Czyli to juz panstwo nazistwoskie jest ! Jebac was wszystkich ktorzy popieraja tych policjantow ! Nie jestem płaskoziemcem .. w czwartek ide na szczepienie .. ale to jest nazizm ! Nic wiecej ! Won ! To juz za zlodzieji PO i komunistow z Lewicy bylo lepiej .

NiemiecWaszPan napisał/a:

maske



Nikt mi nie bedzie mowił co gdzie mam nosic ! Ustawa mowi ze maske mają nosoc osoby chore ! Onibwygladali na zdrowych . Pozatym policjant tez nie miał maski .. mial ale zle zalozoną to tak jakby jej nie miał !
Zgłoś
Avatar
muldzio 2021-05-31, 13:18 2
banda jebanych atencjuszy....
pięknie rozwiązane... jeszcze Karynę przydałoby się dojechać...

Zgłoś
Avatar
z................e 2021-05-31, 14:06
sytuacja z piątku, siedzę na przystanku, kumpel jara szluga podjeżdża kabaryna - babeczka i koleś może po 25 lat. pytam jaki jest powód ze chcą ode mnie dane wyciągnąć, nie chcieli powiedzieć to wstałem, a babeczka do mnie: siadaj!

ja do niej: a weź spierdalaj,

skończyło się tak:
kajdanki kabaryna, chcieli mnie wziąć na komisariat ale miałem rower to nie mieli go gdzie wsadzić

W końcu powiedziałem bo już robiło się późno,
koniec był taki ze dostałem wniosek do sądu za nie wykonywanie poleceń funkcjonariusza i za przeklinanie

Mój kraj taki piękny

ps. kumpela spisali i spierdolił do domu i mnie zostawił pizdeusz jebany
Zgłoś
Avatar
lukaszjb 2021-05-31, 14:52 1
Jak mozna chodzic w masce na ryju ? W temp +20 reklamowki foliowe sobie zalozcie. W tym roku na nowotwory umze bez mala 200tys polakow ale dalej biegajcie w maseczkach.
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2021-05-31, 14:53 4
Yena napisał/a:

Idż sobie pie**olnąć deskoterapię i tak we łbie masz gówno. Prawo jest prawem i czy Ci się to podoba czy nie, ma być egzekwowane. Teraz się połóż, popłacz i potargaj koszulkę.



Jakie prawo, niewolniku ? W tym kraju, abstrahując od wszystkiego, prawo jest TEORETYCZNE, tzn. sędzia jest niezawisły i może je dobrowolnie interpretować. Tu masz pierwszy lepszy przykład, jak swojego znajomka uniewinnili za morderstwo:
wydarzenia.interia.pl/pomorskie/news-dyrektor-wiezienia-ktory-zabil-wi...
Takie sytuacja w Polsce to żaden precedens, więc o czym Ty pierdolisz?

Wracając do tzw. pandemii to nie wiem jakim gównem trzeba być, żeby popierać łamanie najbardziej podstawowych praw i swobód pod pretekstem walki z grypą. Zamknęli służbę zdrowia, wielu ludzi pozbawiając profilaktyki, zabiegów i opieki, żeby podreperować budżet NFZ i de facto przeprowadzić społeczną eutanazję jednostek ciężkich dla systemu (zwłaszcza emeryci).
Pozamykali branże pozbawiając ludzi możliwości pracy i normalnego życia, żeby korporacjom przeczyścić pole do całkowitego monopolu.
Ludzi bezprawnie pozamykali w domach, pozostawiając co bardziej wrażliwych na pastwę strachu, nerwów, stresu i paranoi.

Wszystko to powyżej jest ŁAMANIEM PRAWA.
Art. 31 Konstytucji jak byk stoi: ograniczanie wolności może odbyć się tylko za pomocą USTAWY. Nie może sobie Pinokio czy inny Tusk odpalić prezentacji w Power Poincie i na jej podstawie reaktywować bolszewizm.
Nie wprowadzono żadnego ze stanów nadzwyczajnych, bo oni w przeciwieństwie do baranów wiedzą doskonale, że to co robią jest BEZPRAWIEM
Korzystają z tego finansowo i wizerunkowo politycy, media, lekarze, urzędasy, itp.

Zadziwia mnie w tym jednak, że komuchy jebią PiS i w ogóle, ale jednak bardzo karnie zasłaniają sobie ryjce szmatami zgodnie z życzeniem samego Jarosława. Wychodzi więc na tym prykładzie cała prawda o polskiej polityce - jako takiej nie ma, bo w ważnych kwestiach realizowane są odgórne zalecenia.
Zgłoś
Avatar
Dkusz 2021-05-31, 15:04 1
Dark_steam napisał/a:

Obowiązek nie dotyczy osób z zaawansowanymi schorzeniami neurologicznymi, układu oddechowego lub krążenia przebiegających z niewydolnością oddechową lub krążenia. Nie ma obowiązku noszenia przy sobie zaświadczenia lekarskiego, ani okazywania go na żądanie policji, wystarczy oświadczenie ustne. Czyli pan obalony na glebę przy żonie i dziecku może się w taki sposób bronić. Poza tym w prawie istnieje zasada proporcjonalności. Czyli działania organów powinny być adekwatne i proporcjonalne do zaistniałej sytuacji, a moim zdaniem były mocno przesadzone. Oczywiście nie podzielam postawy gościa, który odmówił w tym przypadku wylegitymowania się, bo mógł spokojnie pokazać dowód i odmówić przyjęcia mandatu. W sądzie spokojnie wygrywa.



Nie ma takiego prawa. Aktualizacja ustawy z lutego 2021 mówi o tym że każdy ma nosić chyba że lekarz wyda takie orzeczenie. I ma zostać okazane na wniosek odpowiednich organów (ZOMO, SM, Straży granicznej). A lekarze nie chcą takich zaświadczeń wydawać. Sam mam alergie i nie chcieli wiec mówie z własnego doświadczenia. To po pierwsze. Po wtóre noszenie maseczki niestety ale ma umocowanie prawne. Mozesz szarpać się w sądzie ale masz 50 na 50 że wygrasz ( jak to w panswie komunistycznym zalezy czy na kacyka trafisz).
A generalnie to jebac ZOMO i PiS

Karboksylator napisał/a:

ja pierdolę, on nie został obalony za brak maseczki, tylko za nie okazanie dokumentów, nie stosowanie sie do poleceń policjanta i stawianie czynnego oporu wobec funkcjonariusza publicznego.



A skąd mógł wiedzieć? A może to przebierańcy byli? Pedofile chodzą w sutannach to i złodzieje i mordercy mogą chodzić w mundurach. Psy maja obowiązek wylegitymowania się. My zresztą też.
Zgłoś
Avatar
Krz1343 2021-05-31, 15:09 1
Kenstap napisał/a:

Ciebie powinni kropnąć dla przykładu.. Ty jesteś pizdą. Te kurwy robią z nami co chcą a ty jebana pizdo już im uległeś. Ja kiedyś na samym początku pisałem i udostępniałem od innych kumatych że wkoncu będą szczepienia przymusowe, jak i paszporty zaszczepionych to się kurwy śmiali tacy jak Ty, a dalej Ci srają do mózgu a Ty myślisz że wszyscy śmierdzą tylko nie Ty !
Nawet ta policyjna kurwa nie ma maseczki założonej dobrze, a sami popaprańcy żądają maseczki



buhahahahahahah nie zesraj sie hahahah co za łeb
Zgłoś
Avatar
trebor2709 2021-05-31, 15:24 3
Kenstap napisał/a:

Ciebie powinni kropnąć dla przykładu.. Ty jesteś pizdą. Te kurwy robią z nami co chcą a ty jebana pizdo już im uległeś. Ja kiedyś na samym początku pisałem i udostępniałem od innych kumatych że wkoncu będą szczepienia przymusowe, jak i paszporty zaszczepionych to się kurwy śmiali tacy jak Ty, a dalej Ci srają do mózgu a Ty myślisz że wszyscy śmierdzą tylko nie Ty !
Nawet ta policyjna kurwa nie ma maseczki założonej dobrze, a sami popaprańcy żądają maseczki



Nie to ty jesteś pizdą na 100%. Czytasz te pierdy związane ze spiskowymi teoriami a później popierasz takich idiotów, którzy nie powinni mieć nawet pozwolenia na bycie rodzicami,,do takich debili jak ty i oni Policja powinna od razu strzelać .Jeszcze tu napisz że Cowida nie ma i to wszystko jest ściema debilu .Brawo Policja
Zgłoś
Avatar
gagatek690 2021-05-31, 16:27 4
jak tam pizdeczki? przygotowani na kolejne doszczepienia przypominające ?KE zamówiła u Fajzera 2,4 MLD dawek więc szykować dupy. O noszenie masek nawet nie pytam bo jak rozumiem wszyscy nosicie mino że łaskawy rząd pozwolił pochodzić bez kagańca. Jakiś pacan napisał że milicja jest od egzekwowania prawa- a co jak przepisy są nielegalne? Cały ubiegły rok psiarnia ganiała za brak maseczki z podstawą prawną w formie rozporządzenia? I co? i jajco. I rząd , i sądy i psiarnia wiedziała że to nielegalne.

trebor2709 napisał/a:

Czytasz te pierdy związane ze spiskowymi teoriami .....



hehehe- paszporty szczepionkowe w marcu ubiegłego roku też miały być teorią spiskową. JPRDL jaki pusty dzban. Zaszczep się qrwo potrójną dzawką bo już czytać takich debili nie mogę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie