18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
kap0 2021-05-30, 21:57 16
Fajnie szkoda ze nie jakis hard
Zgłoś
Avatar
traf 2021-05-30, 22:02 30
powinni go kropnąć dla przykładu i pokazać kto tu rządzi
Zgłoś
Avatar
Yena 2021-05-30, 22:06 167
"Co ja mam teraz zrobić???!!!" Zamknąć mordę. Mam nadzieję że kretynce dobiorą się do dupy. Naraża dziecko na niepotrzebny stres, skacze jak wsza, mając trociny we łbie. Jest za tępa żeby znać swoje obowiązki, ba... nawet praw dobrze nie zna. Jak zwykle szkoda dziecka, bo z matką kretynką nie wróżę mu szczęśliwej przyszłości.
Zgłoś
Avatar
Kenstap 2021-05-30, 22:10 103
Ciebie powinni kropnąć dla przykładu.. Ty jesteś pizdą. Te kurwy robią z nami co chcą a ty jebana pizdo już im uległeś. Ja kiedyś na samym początku pisałem i udostępniałem od innych kumatych że wkoncu będą szczepienia przymusowe, jak i paszporty zaszczepionych to się kurwy śmiali tacy jak Ty, a dalej Ci srają do mózgu a Ty myślisz że wszyscy śmierdzą tylko nie Ty !

Nawet ta policyjna kurwa nie ma maseczki założonej dobrze, a sami popaprańcy żądają maseczki
Zgłoś
Avatar
Szakul91 2021-05-30, 22:14 107
Kenstap napisał/a:

Ciebie powinni kropnąć dla przykładu.. Ty jesteś p*zdą. Te k***y robią z nami co chcą a ty j***na p*zdo już im uległeś. Ja kiedyś na samym początku pisałem i udostępniałem od innych kumatych że wkoncu będą szczepienia przymusowe, jak i paszporty zaszczepionych to się k***y śmiali tacy jak Ty, a dalej Ci srają do mózgu a Ty myślisz że wszyscy śmierdzą tylko nie Ty !
Nawet ta policyjna k***a nie ma maseczki założonej dobrze, a sami popaprańcy żądają maseczki



jakiś Ty smutny...
Zgłoś
Avatar
Yena 2021-05-30, 22:16 94
Kenstap napisał/a:

Ciebie powinni kropnąć dla przykładu.. Ty jesteś pizdą. Te kurwy robią z nami co chcą a ty jebana pizdo już im uległeś. Ja kiedyś na samym początku pisałem i udostępniałem od innych kumatych że wkoncu będą szczepienia przymusowe, jak i paszporty zaszczepionych to się kurwy śmiali tacy jak Ty, a dalej Ci srają do mózgu a Ty myślisz że wszyscy śmierdzą tylko nie Ty !



Idż sobie pierdolnąć deskoterapię i tak we łbie masz gówno. Prawo jest prawem i czy Ci się to podoba czy nie, ma być egzekwowane. Teraz się połóż, popłacz i potargaj koszulkę.
Zgłoś
Avatar
pnaj 2021-05-30, 22:20 55
Koleś nie chce się wylegitymować bo równie dobrze może być poszukiwanym pedofilem.
Zgłoś
Avatar
Kenstap 2021-05-30, 22:23 52
Co za z was jebane uległe smutne pizdy... nigdy nie będziecie mieć tyle odwagi. Jak prawo będzie Wam kazać pocałować buty policjanta, to wy jebane cioty grzecznie będziecie je lizać haha pizdy jebane. Idźcie w huj

pnaj napisał/a:

Koleś nie chce się wylegitymować bo równie dobrze może być poszukiwanym pedofilem.



Hahahahahahha ty kurwa idioto.. zaraz Cie zgłoszę na policję bo mam przeczucie ze jesteś jebanym popaprancem..
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-05-30, 22:25 33
"Bo mógł się poddać. Nie zapytaliście..." - kurwa powinien być dodatkowy mandat dla idiotów za pyskowanie.
Zgłoś
Avatar
Joker-X 2021-05-30, 22:28 23
i prawidłowo
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2021-05-30, 22:29 71
Jak nie potrafisz walczyć z pałami to zamykasz morde. Tu klasyczny przykład pato rodzinki i ich PRAWA. Gówno nie prawo nie tak się walczy odmawiasz przyjęcia mandatu i walczysz w sądzie a nie drąc pizdę na krawężników.
Zgłoś
Avatar
Tulkas 2021-05-30, 22:33 14
moim zdaniem środki niezasadne do przewinienia, wiele spraw już sądy uwaliły
Zgłoś
Avatar
Manii 2021-05-30, 22:34 5
Absurd sytacji sprowadza sie do tego ze interweniujacemu policjantowi wystaje faja z maski wiec rownie dobrze moglby jej nie miec...co nie usprawiedliwia tych drugich debilii
Zgłoś
Avatar
Skrzek007 2021-05-30, 22:34 33
Kenstap, dopiero 2 posty wyżej piszesz że kurwy robią z nami co chcą ale teraz już lecisz na policję zgłaszać pedofia
Pamiętaj, jutro szkoła więc ząbki i lulu.
Przepisy są jakie są. Nie podoba się to trzeba głosować, a nie chodzic na bezczelnego i szukać dymu ze smerfami.
Żeby było jasne, nikogo nie bronię, ale tu sebix i karyna na siłę chcieli być sławni. Chyba się im udało.
Zgłoś