18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Do wypadku doszło w okolicach Moskwy, w pobliżu miejscowości Eldigino. Śmiało od 25-tej sekundy:



Wysiadając z autobusu, pasażerowie postanowili przejść przez jezdnię, ale nie zauważyli jadącego z dużą prędkością samochodu. Wszyscy żyją, ale jedna z dziewcząt jest w śpiączce...
Zgłoś
Avatar
marvel321 2020-05-20, 10:05 9
Takich mi nie szkoda. Nie lubie kierowców, ale w tym przypadku wina jest ewidentna. Mam nadzieję że to babsko jak sie obudzi to zmadrzeje
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-05-20, 10:23 20
Nie wiem jak można być tak tępym ja te pizdy...
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2020-05-20, 11:31 49
Dobrze, że gruba nie zdążyła wejść. Kierowca samochodu mógł by zginąć
Zgłoś
Avatar
willoo 2020-05-20, 12:51 15
jak można być takim skretyniałym idiotą to nie wiem... Jako dziecko, w wieku 8 - 10 lat wiedziałem że przed busem się nie przechodzi, a jeżeli już to patrzysz co się dzieje za nim...
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2020-05-20, 15:08
w sumie to chyba tylko jedna została potrącona, a brunetka oberwała blondynką
Zgłoś
Avatar
bercisko 2020-05-20, 15:23 22
Kiedyś stałem dostawczakiem na leśnym parkingu, zaraz przy drodze. Śniadanko w kabinie. Z lasku wyskoczyło kilka siusiar, max. po 14-15 lat. I zupełnie jak w tym filmie. Zero patrzenia, tylko chciały przebiec przez drogę z przodu mojego Ducato. Nie wiem kurwa, ale jak spędzasz sześć dni w tygodniu za kółkiem to masz już jakieś odruchy. Mój polegał na tym, że ułamek sekundy wcześniej zerknąłem w lusterko i widzę jak na pełnej kurwie leci grucha z cementem. Wcisnąłem klakson zanim doszło do mnie co się może stać. Śmiejcie się kurwa, ale jak nad tymi siksami czuwał jakiś anioł, to on właśnie spuścił moją łapę na kierownicę.
Gówniary zapiszczały, ale nie pobiegły dalej tylko podskoczyły w miejscu. Zanim wylądowały minęła nas ta grucha z cementem. Metr, kurwa jebany metr dzielił mnie od trzech trupów przed moją maską.
I tyle.
Najlepsze jest to, że do tych idiotek nie dotarło, że dostały drugie życie. Chichy, śmichy i pobiegły dalej.
Zgłoś
Avatar
korax 2020-05-20, 15:57 1
Trafił idiota na idiotę. Dzięki Sadolowi, Stop-chamowi i podobnym portalom/produkcjom, w czasie przejazdu obok przystanku zwalniam i cholernie uważam, żeby nie zhajtować jakiejś baby.
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2020-05-20, 21:49
Baba i wszystko jasne. Ani trochę mi jej nie szkoda. Bardziej szkoda rodziny i bliskich do która do niej się przyzwyczaiła.
Zgłoś
Avatar
Bersiak 2020-05-20, 23:51
patrzcie grubą jak rękoma chciała samochód zatrzymać
Zgłoś
Avatar
Byku35 2020-05-21, 17:53
Ooo gliwice na halera
Zgłoś