18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Włoska sprawiedliwość - teraz popularne
🔥 Spóźniony prezent - teraz popularne
Witam wszystkich na sadistic

Dziś mija 4 dzień kiedy to po 8,5 roku moja kobieta mnie zostawiła i powiedziała że nie czuje nic do mnie od dłuższego czasu .
Ja nie potrafię żyć bez niej a ona nie chce żyć ze mną.
Nie da się już nic naprawić według niej.

Tak więc moje pytanie jest takie co mam zrobić by zasnąć i się nie obudzić mam co-codamol na stanie ale nie wiem tak naprawdę ile mam tego zażyć by przyniosło chciany efekt .

Proszę o info.
Zgłoś
Avatar
Massivee 2015-04-12, 17:15 4
Do wyjebania, to nie forum dla idiotów.
Zgłoś
Avatar
Mael 2015-04-12, 17:19
Weź się w garść chłopie i nie rycz. Pójdź z kumplami na flache, a nie tu robisz akcje jakbyś w gimnazjum był. Ludzie się po 20latach rozwodzą i żyją jakoś. Złap się za krocze i sprawdź, czy masz jaja. @Btw. Od tego typu rzeczy to są chyba jakieś fora dla kobiet, a nie sadistic?
Zgłoś
Avatar
okrutnyCham 2015-04-12, 17:21 3
wóda, sznur, gałąź i zdychaj!
Zgłoś
Avatar
C................a 2015-04-12, 17:23 1
Nie jesteś mężczyzną, tylko miękką fają i płaczkiem, bo raz, że użalasz się nad sobą po tym jak kobieta od ciebie odeszła, a dwa - próbujesz wymusić czyjąś uwagę swoimi sercowymi rozterkami. Jakby to kurwa kogokolwiek tutaj obchodziło...

W Polsce żyje z 20 milionów kobiet z czego kilka milionów najprawdopodobniej jest ładniejszych od twojej byłej (i to nawet przy założeniu, że twoja była niebrzydka). Ile z nich jest wolnych? Zapewne nadal jest to liczba sześciocyfrowa.... A życie ma się jedno.

Prosta arytmetyka.
Zgłoś
Avatar
Terminator2000 2015-04-12, 17:23 1
Jakie zasnąć i się nie obudzić, czemu chcesz marnować swój potencjał? Jak się zabijać to z rozmachem! Polecam strzelenie sobie w łeb, mózg rozsmarowany na ścianie bardzo fajnie wygląda. Tylko pamiętaj żeby wszystko nagrać, żeby potem ktoś znajomy wrzucił filmik na harda.
Zgłoś
Avatar
Lech1111 2015-04-12, 17:24
Ciekawe czy w razie czego bekniecie za podżeganie do samobójstwa
Zgłoś
Avatar
Jebus_Chytrus 2015-04-12, 17:25
Poproś kogoś o nagranie tego i wrzuć tutaj ze swojego konta, dostaniesz kratę piwa . Wypije ją nad Twoim grobem
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2015-04-12, 17:31
Pij duzo actimelkow
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-04-12, 17:37 6
Zabijać się z powodu jakiejś kurwy? No nie... Mówię kurwy, bo skoro po takim czasie cię zostawia i jeszcze mówi, że nic nie czuła, to w ramach samobójstwa idź do lasu - z takim porożem cię na bank myśliwi odstrzelą.
Pierdol kurewstwo, pij, baw się, ruchaj je, rań i zostawiaj - zrobi ci się lepiej.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2015-04-12, 17:37 1
Nie bądź głupi żadna ale to żadna baba nie jest tego warta.
Za dwa dni stwierdzisz że bez makijażu wyglądała jak porażka.
Za miesiąc ci przejdzie.
Za dwa miechy będziesz szczęśliwie ruchać inną.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2015-04-12, 17:38 1
odpowiedz na pytanie, zanim się zawiniesz
mówi się "w kwidzyniu" czy może "w kwidzynie"?
Zgłoś
Avatar
jacek44 2015-04-12, 17:43 2
nie dziw się że odeszła, skoro z Ciebie taka pizda, że się nawet zabić nie umiesz.
Zgłoś
Avatar
dumad 2015-04-12, 17:48
a ja proszę adminów o rozwagę w tym temacie, może typ potrzebuje właśnie pomocy lekarskiej.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2015-04-12, 17:51 1
Bongman ma rację, nie bądź miękka faja, ryp wszystko co się nawinie, nie patrz ładna czy ładniejsza. Ruchaj i nie żałuj ich, masz szansę na eksperymenty w łożu, aż trafisz na porządną.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie