18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Jak podają na swojej stronie:

"Antyfaszyści odwiedzili dom lidera Narodowego Odrodzenia Polski Bogusława Koniucha i namalowali na jego ogrodzeniu słowo "volksdeutsch" oraz powieszony na szubienicy krzyż celtycki. Wcześniejsze przygody opon jego samochodu również nie były przypadkowe. Ci, którzy szerzą rasizm i nacjonalizm powinni wiedzieć, że są tego konwekwencje i skończył się okres tolerancji dla takich postaw. Do zobaczenia znowu."

Co ciekawe, ten tzw "lider" mieszka w blokowisku, co oznacza, że płota również nie ma, a samochodu również nie posiada. Cóż za brawurowa akcja, nazwać "faszystą" zwykłego człowieka. Brawo

A tutaj dodatkowo komentarz Hmmm..."poszkodowanego"

"Ten tak zwany atak na podobno mój płot i samochód pokazał, że zwolennicy wszelkich dewiacji, to zwykłe lamusy niepotrafiące nawet dobrze przeprowadzić akcji. Jak można pomylić blok mieszkalny z domem, a autobus MPK z samochodem osobowym? Tylko skończony debil może się tak pomylić. Może wyszli z założenia, że skoro, według nich, jesteśmy na usługach wielkiego kapitału, to mieszkam w domku z ogrodem oraz poruszam się luksusową limuzyną mam dwa i pół metra wzrostu i cztery rzędy złotych zębów? Informacja na ich stronie pokazała jednak pewne pozytywne strony naszej działalności. Skoro napisali o rzekomym ataku, to znaczy, że zaczynają się bać. Poza tym, ich info posłuży mi za doskonały pretekst do złożenia wniosku o pozwolenie na broń. I w razie zagrożenia, będę korzystał z moich konstytucyjnych praw. Co do użycia słowa „volksdeutsch”, to chyba wszyscy widzieliśmy, jak sobie poczynali 11 listopada niemieccy bojówkarze sprowadzeni właśnie przez tych intelektualnych kastratów, by walczyć z ludźmi okazującymi swój patriotyzm. Każdy widział, jaki pokojowy sprzęt przywieźli ze sobą potomkowie ludzi mordujących Polaków. I teraz ci sami degeneraci używają słowa “volksdeutsch” w stosunku do Polaka. To już szczyt szczytów hipokryzji. Ale co się dziwić mającym problemy z odróżnieniem bloku od domku. Informacja na stronie obrońców pedofilii, zoofilii i łowców hiva spowodowała, ze jeszcze bardziej zintensyfikujemy nasze działania, bo widzimy, że przynoszą one skutek, a banda użytecznych idiotów na usługach Systemu nam w tym nie przeszkodzi”



I kolejna porcja hipokryzji : ". Ci, którzy szerzą rasizm i nacjonalizm powinni wiedzieć, że są tego konwekwencje i skończył się okres tolerancji dla takich postaw. Do zobaczenia znowu."

Czyli : Są za tolerancją i wolnością wyznań/poglądów itd, ale dopuszczają się akcji jak przed kryształową nocą, oraz nie pozwalają na odmienne poglądy. Do tego "skończył się czas tolerancji". Dokładnie.

Cóz, widać że propaganda nie śpi, a metody tych tzw "antyfaszstów" są identyczne jak metody Goebelsa w latach 30 XXw. Gratulujemy i czekamy na kolejne wieści z "miasta wolnego od faszyzmu" oraz "antyfaszystowkiego frontu"
Zgłoś
Avatar
ryzu 2013-06-10, 22:21 5
lewaki, ciapate, geje i pedofile do jednego wora i do pieca.
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-06-10, 22:23 17
Jarrt napisał/a:



A co, może z prawaczkami jest inaczej? Powiedz któremukolwiek coś co mu nie pasuje, to zacznie cię cisnąć od lewaków i wrogów narodu.



a idź się udław kutasem Grodzkiej
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-10, 22:40 2
PogromcaDziewic napisał/a:



Okej, ale co do tego ma ONR? I dlaczego jak pojawia się nazwa "Antifa", ZAWSZE ktoś przytoczy ONR, pomimo tego, że to jest obóz ideowo wychowawczy, a ich akcję ograniczają się do plakatów i marszów, a nie tak jak blantifa, to licznych pobić, w przewadze najmniej 10 osób?



Bo członkowie ONRu dają o sobie znać szerszej publiczności podczas napierdalanek z antifą i butowaniu w 5 studenta zagranicznego. Z innych akcji i nie znam. Proste.
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2013-06-10, 22:46 2
dionizodoros napisał/a:



Bo członkowie ONRu dają o sobie znać szerszej publiczności podczas napierdalanek z antifą i butowaniu w 5 studenta zagranicznego. Z innych akcji i nie znam. Proste.



...Oprócz tego, że Antifa leje każdego z flagą narodową, twierdząc, że to faszysta, mało tego prowokuje pewne zachowania, dzięki którym media mają co opowiadać, że "faszyści organizują brutalny marsz, w którym doszlo do bijatyk" i pokazanie narodowców w złym świetle, oraz pobicie przez dwóch 30-latków z sprzętem (tak, noże, pałki itd) kilku ludzi, którzy szli z obchodów Święta Żołnierzy Wyklętych. Ja z innych akcji nie znam antify.
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-06-10, 22:49 7
szer.Lucjan napisał/a:



a idź się udław kutasem Grodzkiej



Przyganiał kocioł garnkowi
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-06-10, 23:00 2
Jarrt napisał/a:



Przyganiał kocioł garnkowi
Obrazek



Czyli twoim zdaniem całe wojsko to pedały, bo tam też są skoszarowani?

Zresztą co to za zdjęcie z dupy? A może to grupka szczerzących miłość i AIDS przygotowuje się do kolejnej akcji antyglobalistycznej?
Zgłoś
Avatar
Araszi 2013-06-10, 23:03 7
Jarrt napisał/a:



Przyganiał kocioł garnkowi
Obrazek



Wyczuwam lewacki ból dupy.
Zgłoś
Avatar
M................i 2013-06-10, 23:06
Ja pierdziele, naprawdę, jak można być takim idiotą? Zgaduję, że teraz mu pod blok przyjdzie 10 do 1 i powiedzą że "stawiali zorganizowany opór prawackiej ideologii". Tak-bejsbolami i kastetami. Twarde te lewackie argumenty....
Zgłoś
Avatar
Krzysztov 2013-06-10, 23:07 3
lider tak <poważnej> partii nie powinien wyrażać się jak jego przeciętny zwolennik [z blokowiska]. ciarki mnie przechodzą jak wyobrażę sobie, gdy najbardziej reprezentatywna osoba danego ugrupowania rozpoczyna negocjacje międzynarodowe zaczynając słowami <no ziom, bo te kurwa lamusy, to ja z nich bekę mam, nie?>
a wielki smutek ogarnia jak pomyśle na jakie piękne postaci historyczne powołuje się ONR...
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-06-10, 23:22
Z jednej strony to dobrze, że łącza się w takie organizacje. Nie trzeba daleko szukać. Jak kiedyś z-uzurpuję sobie władzę w kraju to radykalną lewiznę i prawiznę każę przeruchać lufami czołgów. Będą niezłe foty na sadola.
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-06-10, 23:26 2
@PogromcaDziewic - bo ONR to z pewnością taka miła grupka młodych chłopaków, którzy chcą dobrze - nigdy nikogo nie skrzywdzili i w ogóle są przeciwnikami walki zbrojnej. Nie chcieli by bić ani "lewków", ani homoseksualistów, ani arabów.

Każda skrajność jest zła, tak jak każdy radykalizm jest zły. Czy to "lewak", czy "prawak", czy "islamista". Pokazała i zweryfikowała to historia.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-11, 0:09 1
Ach te lawaki ^^

dionizodoros napisał/a:

Metody antify nie różnią się od metod ONRowskich narodowców. Nie wiem, czy tego pana ten fakt obchodzi, ale sprawa wygląda tak, że przeciętny obywatel chętnie by skreślił z listy istniejących i pierwszych, i drugich.



Nie.

Jarrt napisał/a:



Chyba największym internetowym kącikiem wzajemnej adoracji prawaczków.



Ktoś Cie skrzywdził? Byłeś wtedy młody? A on dotykał Twoich polan?
Ale już możesz o tym zapomnieć i wrócić do normalności

ryzu napisał/a:

lewaki, ciapate, geje i pedofile do jednego wora i do pieca.



Tak jakby powietrze nie było wystarczająco zanieczyszczone..
Po co mordować? Zaludnijmy nimi Marsa - będą sami ze sobą w swoim "doborowym" towarzystwie i będą mogli żyć sobie w swój "postępowy" sposób. Pytanie po ilu tygodniach się sami pozabijają. ^^
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-11, 0:10 1
PogromcaDziewic napisał/a:



...Oprócz tego, że Antifa leje każdego z flagą narodową, twierdząc, że to faszysta, mało tego prowokuje pewne zachowania, dzięki którym media mają co opowiadać, że "faszyści organizują brutalny marsz, w którym doszlo do bijatyk" i pokazanie narodowców w złym świetle, oraz pobicie przez dwóch 30-latków z sprzętem (tak, noże, pałki itd) kilku ludzi, którzy szli z obchodów Święta Żołnierzy Wyklętych. Ja z innych akcji nie znam antify.



Bo antifa to również organizacja bandycka... Mnie nie musisz o tym przekonywać. Ja tu nie mówię o żadnych faszystach, a o organizacjach, których jedną aktywnością jest ustawianie napierdalanek... Są patriotami? Niech sadzą drzewa w swoim mieście, sprzątają społecznie, organizują akcje charytatywne, czy coś w tym stylu... A ci tylko rozpierdol sieją (nie faworyzuję żadnej z tych grup patoli, zaznaczę jeszcze raz).
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2013-06-11, 0:10 1
Za parę lat będą prosili, żeby wygonić im z kraju ciapatych.
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-06-11, 0:10 3
co nas obchodzą potyczki intelektualnych wykolejeńców ? tamten temu w nos a ten tamtenu w szczenę. NOP, antifa, PSPR, ONR to jeden syf, a różnice między nimi wbrew pozorom są kosmetyczne - tak czy inaczej i jedni i drudzy chcą koniecznie narzucać innym swoje poglądy i mówić co mamy robić. Nie ma się co oszukiwać przy pewnych określonych warunkach społ-polityczno-ekonomicznych NOP zmieniłby się w drugie NSDAP a komuchy z tych wszystkich antif i różnych partii soc. stworzyliby drugie KPZR - a jak wiemy różnica między nimi w zajebywaniu ludzi była natury, że tak powiem organizacyjnej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie