18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Jak podają na swojej stronie:

"Antyfaszyści odwiedzili dom lidera Narodowego Odrodzenia Polski Bogusława Koniucha i namalowali na jego ogrodzeniu słowo "volksdeutsch" oraz powieszony na szubienicy krzyż celtycki. Wcześniejsze przygody opon jego samochodu również nie były przypadkowe. Ci, którzy szerzą rasizm i nacjonalizm powinni wiedzieć, że są tego konwekwencje i skończył się okres tolerancji dla takich postaw. Do zobaczenia znowu."

Co ciekawe, ten tzw "lider" mieszka w blokowisku, co oznacza, że płota również nie ma, a samochodu również nie posiada. Cóż za brawurowa akcja, nazwać "faszystą" zwykłego człowieka. Brawo

A tutaj dodatkowo komentarz Hmmm..."poszkodowanego"

"Ten tak zwany atak na podobno mój płot i samochód pokazał, że zwolennicy wszelkich dewiacji, to zwykłe lamusy niepotrafiące nawet dobrze przeprowadzić akcji. Jak można pomylić blok mieszkalny z domem, a autobus MPK z samochodem osobowym? Tylko skończony debil może się tak pomylić. Może wyszli z założenia, że skoro, według nich, jesteśmy na usługach wielkiego kapitału, to mieszkam w domku z ogrodem oraz poruszam się luksusową limuzyną mam dwa i pół metra wzrostu i cztery rzędy złotych zębów? Informacja na ich stronie pokazała jednak pewne pozytywne strony naszej działalności. Skoro napisali o rzekomym ataku, to znaczy, że zaczynają się bać. Poza tym, ich info posłuży mi za doskonały pretekst do złożenia wniosku o pozwolenie na broń. I w razie zagrożenia, będę korzystał z moich konstytucyjnych praw. Co do użycia słowa „volksdeutsch”, to chyba wszyscy widzieliśmy, jak sobie poczynali 11 listopada niemieccy bojówkarze sprowadzeni właśnie przez tych intelektualnych kastratów, by walczyć z ludźmi okazującymi swój patriotyzm. Każdy widział, jaki pokojowy sprzęt przywieźli ze sobą potomkowie ludzi mordujących Polaków. I teraz ci sami degeneraci używają słowa “volksdeutsch” w stosunku do Polaka. To już szczyt szczytów hipokryzji. Ale co się dziwić mającym problemy z odróżnieniem bloku od domku. Informacja na stronie obrońców pedofilii, zoofilii i łowców hiva spowodowała, ze jeszcze bardziej zintensyfikujemy nasze działania, bo widzimy, że przynoszą one skutek, a banda użytecznych idiotów na usługach Systemu nam w tym nie przeszkodzi”



I kolejna porcja hipokryzji : ". Ci, którzy szerzą rasizm i nacjonalizm powinni wiedzieć, że są tego konwekwencje i skończył się okres tolerancji dla takich postaw. Do zobaczenia znowu."

Czyli : Są za tolerancją i wolnością wyznań/poglądów itd, ale dopuszczają się akcji jak przed kryształową nocą, oraz nie pozwalają na odmienne poglądy. Do tego "skończył się czas tolerancji". Dokładnie.

Cóz, widać że propaganda nie śpi, a metody tych tzw "antyfaszstów" są identyczne jak metody Goebelsa w latach 30 XXw. Gratulujemy i czekamy na kolejne wieści z "miasta wolnego od faszyzmu" oraz "antyfaszystowkiego frontu"
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-06-10, 20:10 60
To się wkopał chłopina. Teraz dojadą go w tym mieszkaniu w bloku, na wycieraczkę nasrają, dziurkę od klucza zapchają.
Zgłoś
Avatar
myx 2013-06-10, 21:58 5
Za dnia brudasy przemykają przez miasto jak szczury
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-06-10, 22:00 36
Haha! Wiadomo, że jak ktoś jest lewakiem to jest głupszy od przeciętnego psa, więc taka pomyłka nie dziwi.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-10, 22:00 15
Metody antify nie różnią się od metod ONRowskich narodowców. Nie wiem, czy tego pana ten fakt obchodzi, ale sprawa wygląda tak, że przeciętny obywatel chętnie by skreślił z listy istniejących i pierwszych, i drugich.
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2013-06-10, 22:02 19
dionizodoros napisał/a:

Metody antify nie różnią się od metod ONRowskich narodowców. Nie wiem, czy tego pana ten fakt obchodzi, ale sprawa wygląda tak, że przeciętny obywatel chętnie by skreślił z listy istniejących i pierwszych, i drugich.



Okej, ale co do tego ma ONR? I dlaczego jak pojawia się nazwa "Antifa", ZAWSZE ktoś przytoczy ONR, pomimo tego, że to jest obóz ideowo wychowawczy, a ich akcję ograniczają się do plakatów i marszów, a nie tak jak blantifa, to licznych pobić, w przewadze najmniej 10 osób?
Zgłoś
Avatar
RustyRat 2013-06-10, 22:03 26
Sadol jest najliczniejszym (moim zdaniem) portale zrzeszającym ludzi o myśleniu prawicowym, mam nadzieje że nowe zmiany w regulaminie tego nie zmienią..
Zgłoś
Avatar
Cryo 2013-06-10, 22:03 14
Nic bardziej mnie nie wkurwia jak nazywanie ich antyfaszystami. To jest dopiero hipokryzja
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-06-10, 22:04 18
Antyfaszyści odnotowali wielki sukces, którego nigdy nie było. Mogą teraz założyć partię komunistyczną i dumnie pokonywać przeszkody, których nie ma.
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-06-10, 22:05 3
Lewa strona jak się bawicie?
No to gazu!
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-06-10, 22:06 8
Cyrk, normalny kurwa cyrk
Co najciekawsze antifiarze szczerze wierzą, że walczą z "faszyzmem" iksde
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-06-10, 22:09 2
RustyRat napisał/a:

Sadol jest najliczniejszym (moim zdaniem) portale zrzeszającym ludzi o myśleniu prawicowym, mam nadzieje że nowe zmiany w regulaminie tego nie zmienią..



Chyba największym internetowym kącikiem wzajemnej adoracji prawaczków.
Zgłoś
Avatar
D................t 2013-06-10, 22:11 21
antifa to największa grupa zrzeszająca ludzi bez własnych poglądów pogadajcie z dowolnym osobnikiem utożsamiającym się z tą organizacją. Zero samodzielnego myślenia, brednie o tolerancji, a zarzucenie im czegoś to faszyzm... Tak bardzo mi ich kurwa nie żal
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-06-10, 22:15
Defect napisał/a:

antifa to największa grupa zrzeszająca ludzi bez własnych poglądów pogadajcie z dowolnym osobnikiem utożsamiającym się z tą organizacją. Zero samodzielnego myślenia, brednie o tolerancji, a zarzucenie im czegoś to faszyzm... Tak bardzo mi ich kurwa nie żal



A co, może z prawaczkami jest inaczej? Powiedz któremukolwiek coś co mu nie pasuje, to zacznie cię cisnąć od lewaków i wrogów narodu.
Zgłoś
Avatar
RustyRat 2013-06-10, 22:19 1
up@Jarrt
Kąciki wzajemnej adoracji w tym kraju mają na celu podwyższenia standardu swojego (ludzi w tej grupie) życia nie bacząc na logikę swoich działań, zdrowego rozsądku i zasad moralnych. Wątpię żeby ktoś na Sadolu dostawał jakieś profity za swoje wstawki poza wirtualnymi piwkami (nie licząc programów partnerskich- matura to bzdura itd..).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie