18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Jak podają na swojej stronie:

"Antyfaszyści odwiedzili dom lidera Narodowego Odrodzenia Polski Bogusława Koniucha i namalowali na jego ogrodzeniu słowo "volksdeutsch" oraz powieszony na szubienicy krzyż celtycki. Wcześniejsze przygody opon jego samochodu również nie były przypadkowe. Ci, którzy szerzą rasizm i nacjonalizm powinni wiedzieć, że są tego konwekwencje i skończył się okres tolerancji dla takich postaw. Do zobaczenia znowu."

Co ciekawe, ten tzw "lider" mieszka w blokowisku, co oznacza, że płota również nie ma, a samochodu również nie posiada. Cóż za brawurowa akcja, nazwać "faszystą" zwykłego człowieka. Brawo

A tutaj dodatkowo komentarz Hmmm..."poszkodowanego"

"Ten tak zwany atak na podobno mój płot i samochód pokazał, że zwolennicy wszelkich dewiacji, to zwykłe lamusy niepotrafiące nawet dobrze przeprowadzić akcji. Jak można pomylić blok mieszkalny z domem, a autobus MPK z samochodem osobowym? Tylko skończony debil może się tak pomylić. Może wyszli z założenia, że skoro, według nich, jesteśmy na usługach wielkiego kapitału, to mieszkam w domku z ogrodem oraz poruszam się luksusową limuzyną mam dwa i pół metra wzrostu i cztery rzędy złotych zębów? Informacja na ich stronie pokazała jednak pewne pozytywne strony naszej działalności. Skoro napisali o rzekomym ataku, to znaczy, że zaczynają się bać. Poza tym, ich info posłuży mi za doskonały pretekst do złożenia wniosku o pozwolenie na broń. I w razie zagrożenia, będę korzystał z moich konstytucyjnych praw. Co do użycia słowa „volksdeutsch”, to chyba wszyscy widzieliśmy, jak sobie poczynali 11 listopada niemieccy bojówkarze sprowadzeni właśnie przez tych intelektualnych kastratów, by walczyć z ludźmi okazującymi swój patriotyzm. Każdy widział, jaki pokojowy sprzęt przywieźli ze sobą potomkowie ludzi mordujących Polaków. I teraz ci sami degeneraci używają słowa “volksdeutsch” w stosunku do Polaka. To już szczyt szczytów hipokryzji. Ale co się dziwić mającym problemy z odróżnieniem bloku od domku. Informacja na stronie obrońców pedofilii, zoofilii i łowców hiva spowodowała, ze jeszcze bardziej zintensyfikujemy nasze działania, bo widzimy, że przynoszą one skutek, a banda użytecznych idiotów na usługach Systemu nam w tym nie przeszkodzi”



I kolejna porcja hipokryzji : ". Ci, którzy szerzą rasizm i nacjonalizm powinni wiedzieć, że są tego konwekwencje i skończył się okres tolerancji dla takich postaw. Do zobaczenia znowu."

Czyli : Są za tolerancją i wolnością wyznań/poglądów itd, ale dopuszczają się akcji jak przed kryształową nocą, oraz nie pozwalają na odmienne poglądy. Do tego "skończył się czas tolerancji". Dokładnie.

Cóz, widać że propaganda nie śpi, a metody tych tzw "antyfaszstów" są identyczne jak metody Goebelsa w latach 30 XXw. Gratulujemy i czekamy na kolejne wieści z "miasta wolnego od faszyzmu" oraz "antyfaszystowkiego frontu"
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-11, 0:21 1
Jarrt napisał/a:



Przyganiał kocioł garnkowi
Obrazek



Masz jeszcze jakieś pamiątkowe zdjęcia z koloni? A może Ty jeździsz na "obóz"?

Krzysztov napisał/a:

lider tak <poważnej> partii nie powinien wyrażać się jak jego przeciętny zwolennik [z blokowiska]. ciarki mnie przechodzą jak wyobrażę sobie, gdy najbardziej reprezentatywna osoba danego ugrupowania rozpoczyna negocjacje międzynarodowe zaczynając słowami <no ziom, bo te kurwa lamusy, to ja z nich bekę mam, nie?>
a wielki smutek ogarnia jak pomyśle na jakie piękne postaci historyczne powołuje się ONR...



A mnie Twój tok rozumowania i to że na wyborach nasze głosy są tyle samo warte....

Atreyu napisał/a:

@PogromcaDziewic - bo ONR to z pewnością taka miła grupka młodych chłopaków, którzy chcą dobrze - nigdy nikogo nie skrzywdzili i w ogóle są przeciwnikami walki zbrojnej. Nie chcieli by bić ani "lewków", ani homoseksualistów, ani arabów.

Każda skrajność jest zła, tak jak każdy radykalizm jest zły. Czy to "lewak", czy "prawak", czy "islamista". Pokazała i zweryfikowała to historia.



I tak i nie...nasz kraj nie ma tradycji imperjalistycznej i nigdy nie był krajem ofensywnym więc i taka jest nasz skrajna prawica. To, że niemiecja skrajna prawica jest imperialistyczna i ofensywna to inna bajka. Po za tym w mediach głównego nurtu nie ma prawicy jest tylko "skrajna prawica" a to ogromne kłamstwo.
I jeszcze jeszcze jedno; si vis pacem para bellum (Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny) - Platon

zypon napisał/a:

co nas obchodzą potyczki intelektualnych wykolejeńców ? tamten temu w nos a ten tamtenu w szczenę. NOP, antifa, PSPR, ONR to jeden syf, a różnice między nimi wbrew pozorom są kosmetyczne - tak czy inaczej i jedni i drudzy chcą koniecznie narzucać innym swoje poglądy i mówić co mamy robić. Nie ma się co oszukiwać przy pewnych określonych warunkach społ-polityczno-ekonomicznych NOP zmieniłby się w drugie NSDAP a komuchy z tych wszystkich antif i różnych partii soc. stworzyliby drugie KPZR - a jak wiemy różnica między nimi w zajebywaniu ludzi była natury, że tak powiem organizacyjnej.



Nie mierz innych własną miarą.
Porównywać antife z NOP czy ONR

Zauważyłem ciekawą rzecz na Sadolu... nikt nie ma w profilu mniej niż 18 lat a mimo to poziom wypowiedzi wielu(o zgrozo!) użytkowników trzepie bardziej niż wódka.
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-06-11, 0:29
Libertinus napisał/a:


[...] nigdy nie był krajem ofensywnym [...]



No, no, no. Nie zapędzaj się.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-11, 0:34
Zaethrael napisał/a:



No, no, no. Nie zapędzaj się.



Oświeć mnie.
Zgłoś
Avatar
666s 2013-06-11, 0:37
Podstawowe pytanie, jakbyś robił z siebie cwaniaka i nagle byś napisał,że ci rozjebali płot i samochód to na kogo byś wyszedł? Nawet jakby jemu rozjebali to by sie nie przyznał. Robić dobrą mine do złej gry potrafi wiele osób. Kiedy tym wszystkim NOPowcom i ONRowcom znudzi się szukanie na siłe lewaków i zaczepek z nimi/antifą. Nie ma żadnej kurwa antify. Jest tylko gromada ludzi którzy sami sie określają jako jakaś antifa. Nie ma niczego takiego nigdzie rejestrowanego,a ONR i NOP owszem. Każdy może komuś coś rozjebać i uważać się za wielką antife. Serio kurwa wszyscy siebie warci. Jakiś buc który musi sie chwalić na fejsie,że ktos na niego poluje lecz im nie wyszło... po chuj to ? ano kompleksy jakoś trzeba wyleczyc. Zrozumcie wreszcie. Jak ktoś jest w tym syfie konrketny gość , to trzymie morde w kubeł w mediach i robi.. robi coś czego efekty potem widać i nie musi sie z tym obnosić na portalach typu facebook. Przedewszystkim trzyma sie swego i nie reaguje na zaczepki czy lewaków czy prawiczków. (zaraz sie przypierdolicie ze obraźliwe,ale sami nie mówicie lewicowcy tylko lewaki.)

Normalne to to ? że dorosłe chłopy bawią sie w przepychanki słowne i fizyczne jak zjebani gimnazjalisci których rozpierdala testosteron? Pajace do teatru. "tyle suawy" "beke z typów " koleś celuje w dobrą grupe społeczną, w grupe analfabetów i gimbusów. A strone np Antifa lublin też moge sobie założyć i pisać jakieś bzdury. Oni buraki i on burak bo sie daje prowokować i robi zasłone dymną na facebooku... Jak ktoś jest na poziomie to ma wypierdolone na ataki w jego strone. Jak trzeba odeprzeć to sie to robi po cichu. Facebook to gówno i pozerstwo. Ja sie trzymam tylko czatu bo kurwa niekótrzy na tel gorzej dostępni niz na fejsie.
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-06-11, 0:45 2
Libertinus napisał/a:



Oświeć mnie.



Pomorze, Czechy, Ukraina, Mołdawia, Moskwa ^^
Turcja (niestety tylko w planach )

Nie mówiąc o zapędach PRLu który chcemy czy nie jest częścią historii

Polska to kraj jak każdy inny. Władcy marzyli o wielkości i budowie imperium ale toczeń ze środka przy "wsparciu" sąsiadów skutecznie tępił te zapędy.

Zresztą to nieco wstyd, że nie poświęciłeś 5 minut na to, żeby zaznajomić się z czasami kiedy to my kopaliśmy - nie nas. A taki "patriota"
Zgłoś
Avatar
666s 2013-06-11, 0:54 1
Libertinus napisał/a:



Porównywać antife z NOP czy ONR



Sianie rozpierdolu przez ludzi okreslających siebie antifą to widzą wszyscy prawicowcy. Jednak jak skiny,zwolennicy ONR czy NOP stoją z łapami w górze w geście "hi hitla" to nikt nic nie wie. Serio chcesz sie bawic w mydlenie ludziom oczu? Zwalić na media,że ustawione,że coś tam? Masz w podpiscie przekreslony komunizm,nazizm,anarchie a pierdolisz takie głupoty. Sposoby ONR'owców i NOP'owców sa takie same jak tej sławnej antify. Trzeba mieć chyba belke w oku,żeby tego nie widzieć. To co widać w mediach to nic, bo wiadomo jaka stacja taki material pokazują, ale kurwa to widać na ulicach miast. Powiesz mi,że łyse byki 2x przeciętnego człowieka w barach zamiast przypierdolic będą rozmawiać? Prędzej porozmawiasz z jakimś lewakiem niż z takim bykiem. Wiadomo jednak,że lewaki teraz są zazwyczaj chude i nerdowate od siedzenia przy kompie więc po ch. mieliby sie bić.
Serio w chuju mam już te przepychanki. Dawno na sadisticu pisałem,to sie wypowiedziałem. Boli mnie najbardziej to,że teraz muzyka punkowa jest na siłe uznawana za lewactwo itd.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-06-11, 1:00
@666s to, że Hitler sobie zagrabił powszechnie stosowany w europie salut to nie wina ludzi którzy go stosują. Jeśli ktoś nie wyznaje poglądów Hitlera (wszystkich bo zapewne znajdą się poglądy czy postawy które z nim dzielą wszyscy ludzie na ziemi) to jest to salut jak salut. Zgodnie z logiką dopiero w połączeniu z Hitlerowską/nazistowską ideologią nabiera swojego ponurego znaczenia. BTW. co jest dziwnego w tym że jak ktoś jest totalnym leszczem to będzie za wszelką cenę unikał bezpośredniej konfrontacji?
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-11, 1:41 1
korinogaro napisał/a:

@666s to, że Hitler sobie zagrabił powszechnie stosowany w europie salut to nie wina ludzi którzy go stosują. Jeśli ktoś nie wyznaje poglądów Hitlera (wszystkich bo zapewne znajdą się poglądy czy postawy które z nim dzielą wszyscy ludzie na ziemi) to jest to salut jak salut. Zgodnie z logiką dopiero w połączeniu z Hitlerowską/nazistowską ideologią nabiera swojego ponurego znaczenia. BTW. co jest dziwnego w tym że jak ktoś jest totalnym leszczem to będzie za wszelką cenę unikał bezpośredniej konfrontacji?



Każdy gest, słowo, obraz, to symbol. Symbol zaś to coś, w czym w świadomości społecznej zawarte są konkretne skojarzenia. Czemu więc organizacje nacjonalistyczne używają tych samych symboli, co nacjonalistyczna (przy czym gospodarczo lewicowa, fakt) partia Hitlera? Wydaje się być to jednoznacznie motywowane działanie. A tłumaczenie w stylu: "Hitler sobie zawłaszczył..." jest po prostu śmieszne. Nacjonaliści przed nazizmem nie odwoływali się do tych konkretnych symboli.

Libertinus napisał/a:



Masz jeszcze jakieś pamiątkowe zdjęcia z koloni? A może Ty jeździsz na "obóz"?

A mnie Twój tok rozumowania i to że na wyborach nasze głosy są tyle samo warte....

I tak i nie...nasz kraj nie ma tradycji imperjalistycznej i nigdy nie był krajem ofensywnym więc i taka jest nasz skrajna prawica. To, że niemiecja skrajna prawica jest imperialistyczna i ofensywna to inna bajka. Po za tym w mediach głównego nurtu nie ma prawicy jest tylko "skrajna prawica" a to ogromne kłamstwo.
I jeszcze jeszcze jedno; si vis pacem para bellum (Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny) - Platon

Nie mierz innych własną miarą.
Porównywać antife z NOP czy ONR

Zauważyłem ciekawą rzecz na Sadolu... nikt nie ma w profilu mniej niż 18 lat a mimo to poziom wypowiedzi wielu(o zgrozo!) użytkowników trzepie bardziej niż wódka.



I Krzysztov, i zypon, i Atreyu przedstawili swoje poglądy dosyć klarownie uargumentowane. Co ty myślisz, że jesteś jakimś geniuszem, by móc oceniać innych?! Prześledź swój tok rozumowania narcyzie...

btw. Platon nie jest autorem tych słów: wiem, bo przeczytałem 70% dialogów platońskich, w tym wszystkie z tych 'ważnych'. Jeśli zaś będziesz się upierał przy swoim, podaj tytuł dialogu i dokładną numerację (chodzi mi o "te numerki" z glosy bocznej). Poza tym, Platon nie pisał po łacinie...
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-06-11, 1:42
dionizodoros napisał/a:



Każdy gest, słowo, obraz, to symbol. Symbol zaś to coś, w czym w świadomości społecznej zawarte są konkretne skojarzenia. Czemu więc organizacje nacjonalistyczne używają tych samych symboli, co nacjonalistyczna (przy czym gospodarczo lewicowa, fakt) partia Hitlera? Wydaje się być to jednoznacznie motywowane działanie. A tłumaczenie w stylu: "Hitler sobie zawłaszczył..." jest po prostu śmieszne. Nacjonaliści przed nazizmem nie odwoływali się do tych konkretnych symboli.



To jest po prostu szukanie usprawiedliwienia dla swoich popierdolonych przekonań. Ci panowie z ilorazem inteligencji naleśnika z dżemem może nawet do końca nie są świadomi co te symbole sobie reprezentują poprzez historię. Oni po prostu poszukują sensu w życiu a to co najbardziej popierdolone jest dla nich najbardziej sensowne Tak czy siak jesteście ukwiały, wykolejeńce i mam nadzieje, że znikniecie, wymrzecie i że będzie to was bolało bardziej niż rozdziewiczenie przez kolegów z orgazmizacji.
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-06-11, 9:09
@dionizodoros
Cytat:

A tłumaczenie w stylu: "Hitler sobie zawłaszczył..." jest po prostu śmieszne. Nacjonaliści przed nazizmem nie odwoływali się do tych konkretnych symboli.



Na pierwszym planie podły, nazistowski murzyn, plugawy zdrajca postępowych idei socjalistycznych.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-11, 15:02
sniper9 napisał/a:

@dionizodoros

Obrazek
Na pierwszym planie podły, nazistowski murzyn, plugawy zdrajca postępowych idei socjalistycznych.



Salut rzymski nabrał bardzo negatywnych konotacji w świadomości społecznej po drugiej wojnie światowej - zwłaszcza w USA, gdzie poprawność polityczna jest od dłuższego czasu (tzn. już od pierwszej wojny światowej na pewno) wpisana w dyskurs medialny. Nie wierzę, że jest to zdjęcie nie wyrwane z kontekstu.
Zgłoś
Avatar
Araszi 2013-06-11, 16:25
dionizodoros napisał/a:



Salut rzymski nabrał bardzo negatywnych konotacji w świadomości społecznej po drugiej wojnie światowej - zwłaszcza w USA, gdzie poprawność polityczna jest od dłuższego czasu (tzn. już od pierwszej wojny światowej na pewno) wpisana w dyskurs medialny. Nie wierzę, że jest to zdjęcie nie wyrwane z kontekstu.



Więc uwierz, stosowanie salutu rzymskiego było powszechne przed II W.Ś.. Ten obrazek prezentuje dzieci oddające szacunek fladze USA. W sieci jest pełno innych przedwojennych zdjęć z tym gestem np. jeden z krakowskich klubów dokonuje tego gestu w stronę kibiców w trakcie wchodzenia na trybunę.
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-06-11, 19:27
Używanie salutu rzymskiego w Amerykańskich szkołach zostało faktycznie zniesione po II wojnie światowej. Ale kolega napisał, że:
Cytat:

Nacjonaliści przed nazizmem nie odwoływali się do tych konkretnych symboli.


co jest wierutną bzdurą, gdyż większość europejskich partii nacjonalistycznych używała go od lat 20. Pierwsi byli włoscy faszyści, którym to gest ten kojarzył się, jak nazwa sama wskazuje, ze Starożytnym Rzymem. NSDAP zaadoptowała go razem z innymi w 1926.
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2013-06-11, 21:36 1


HA HA HA ANTIFA! żal i rozpacz - lewaki nie dość że debile to jeszcze kłamczuszki ... czego się spodziewać po brudasach bez honoru.... ale kurwa pomylić mieszkanie z domem ? no ja pierdole ... z ochronki te panki wyszły czy ki chuj ?
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-11, 23:23
sniper9 napisał/a:

Używanie salutu rzymskiego w Amerykańskich szkołach zostało faktycznie zniesione po II wojnie światowej. Ale kolega napisał, że:

co jest wierutną bzdurą, gdyż większość europejskich partii nacjonalistycznych używała go od lat 20. Pierwsi byli włoscy faszyści, którym to gest ten kojarzył się, jak nazwa sama wskazuje, ze Starożytnym Rzymem. NSDAP zaadoptowała go razem z innymi w 1926.



Faszyzm chciałem podciągnąć pod nazizm: w końcu obydwie ideologie opierają się na tych samych założeniach - i gospodarczych, i światopoglądowych. Dlatego nie pisałem ściśle o Niemcach.

Ale w pierwszym rzędzie siedzi mały czarnuszek, a, jak wiadomo, czarni przed wojną uczyli się w osobnych szkołach. Stąd też moje wątpliwości co do zdjęcia.

Araszi napisał/a:



Więc uwierz, stosowanie salutu rzymskiego było powszechne przed II W.Ś.. Ten obrazek prezentuje dzieci oddające szacunek fladze USA. W sieci jest pełno innych przedwojennych zdjęć z tym gestem np. jeden z krakowskich klubów dokonuje tego gestu w stronę kibiców w trakcie wchodzenia na trybunę.



Chyba masz rację. Co nie zmienia jednak faktu, że jakbyś zrobił ankietę na ulicy, 9/10 ludzi miałoby z salutem rzymskim skojarzenia jednoznaczne - byłby dla nich to wyłącznie symbol nazistowski. Skoro więc symbol służy temu, by wyrazić pewne uczucia bez słów, ktoś, kto używa symbolu salutu rzymskiego, czy też krzyża celtyckiego na co dzień, musi sobie zdawać sprawę, że w oczach innych wyjdzie na nazistę. A słowa, tak jak i symbole, służą po to, by się komunikować; komunikacja zaś to akt wymiany informacji między dwoma ludźmi - jeśli ktoś przy tym nie brzydzi się nazizmem, nie będzie się wzdragał, gdy będzie się go określało 'neonazistą' i właśnie dlatego używa figury retorycznej 'salut rzymski'. Chyba, że ktoś jest masochistą, albo lubi być niezrozumiały. Po co jednak wtedy w ogóle używa jakiegokolwiek symbolu, skoro sam siebie rozumie, a ludzie nadają inne znaczenie niż on, temu symbolowi?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie