18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
s1mon 2012-04-03, 22:07 1
Panowie, to jest kurwa sadistic! znajdziecie tu wszystko co jest na codzien niemoralne i nieakceptowalne, wiec mi nie pierdolcie ze jak ktos robi 3 salta nad przepascia hulajnoga jest bogiem a jak ktos popierdala na motorzeto jest gnoj bo niebezpiecznie, typ ma umiejetnosci i co najwazniejsze jaja, sporo szacunku dla niego mistrzowie w golfach 1.6 GTI, na codzien sfrustrowani bo wszyscy ich wyprzedzaja to tu sie chca wyzyc.

druga sprawa ze w koncowce widac osiagnieta predkosc zblizona do predkosci swiatla a na liczniku 200 wiec radze obejrzec jeszcze raz ze swiadomoscia ze predkosc jest podawana w milach.

i pamietac:
Zgłoś
Avatar
Q................c 2012-04-03, 22:07
Film powinien się nazywać "Jak złamać 1001 przepisów"
Zgłoś
Avatar
Motyl86 2012-04-03, 22:08
Russian style..

youtu.be/KiWD0ipmNrs
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-04-03, 22:13
Raz bym się tak pierdolnął między tirami i byście mieli taki materiał na hard'a że ja pierdole
Zgłoś
Avatar
adiko93 2012-04-03, 22:18 3
Mistrz? To ten jest chyba bogiem:
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2012-04-03, 22:27
Za dużo NFSa... Chciał sobie nitro napełnić
Zgłoś
Avatar
tytan517 2012-04-03, 23:13
milion punktów karnych
Zgłoś
Avatar
Millduck 2012-04-03, 23:14
Ktoś wcześniej powiedział, że kolo może skrzywdzić tylko siebie. A co, jeśli przyjebie w coś i jego maszynka poleci w przednią szybę nadjeżdżającego samochodu? Kilkaset kilo razy prędkość tego samochodu i rodzinka do piachu, najwyżej któreś dziecko z tyłu się uchowa...
Zgłoś
Avatar
tytan517 2012-04-03, 23:29
Zgłoś
Avatar
boob47 2012-04-04, 0:08
xgrzegx napisał/a:

ah, sami hejterzy... siądziecie na taki sprzęt to sie przekonacie co to jest jeździć tak jak ten gościu, pewnie nie dali byście rady wejść porządnie w jeden zakręt a co dopiero wyprzedzać pomiędzy autami ... -.- no ale olać to, bo zacznie się temat jak zawsze żal wam po prostu dupe ściska że taki dojedzie 3x szybciej od was i zużyje 2x mniej paliwa nie prażąc sie w puszce przy +30stopniach i nie mając klimy jebani "znawcy" gnieżdżący się w tych czterokołowych klatkach...



ahaaaaaaa czyli patrz kurwa w lusterka bo zapierdalam 150! chyba skuterek sobie kupiłeś w wakacje i zrodziła się w tobie nowa pasja, gimb
Zgłoś
Avatar
CNN 2012-04-04, 0:48 1
podoba się "lajkuj" , nie podoba się "wypierd**aj"
Zgłoś
Avatar
Eth 2012-04-04, 1:28
s1mon napisał/a:

druga sprawa ze w koncowce widac osiagnieta predkosc zblizona do predkosci swiatla a na liczniku 200 wiec radze obejrzec jeszcze raz ze swiadomoscia ze predkosc jest podawana w milach.

i pamietac:



Nie jest, moto z 80 kuca nie osiagnie 320km/h.
210km/h nakedem to i tak jest sporo, ja jechalem innym nakedem kolo 120 i ped powietrza bardzo byl odczuwalny.

Na scigaczach to troche inna bajka bo owiewki bardzo poprawiaja aerodynamike i przy wiekszych predkosciach po prostu sie za nia chowamy - z drugiej strony nie sa one tak zwinne.
Zgłoś
Avatar
idzior 2012-04-04, 4:21
Eth napisał/a:



Nie jest, moto z 80 kuca nie osiagnie 320km/h.
210km/h nakedem to i tak jest sporo, ja jechalem innym nakedem kolo 120 i ped powietrza bardzo byl odczuwalny.

Na scigaczach to troche inna bajka bo owiewki bardzo poprawiaja aerodynamike i przy wiekszych predkosciach po prostu sie za nia chowamy - z drugiej strony nie sa one tak zwinne.


Dzięki za wytłumaczenie zawsze się zastanawiałem po co te plastiki... żeby deszcz na silnik nie padał?
Zgłoś
Avatar
J................D 2012-04-04, 7:16
xgrzegx napisał/a:

ah, sami hejterzy... siądziecie na taki sprzęt to sie przekonacie co to jest jeździć tak jak ten gościu, pewnie nie dali byście rady wejść porządnie w jeden zakręt a co dopiero wyprzedzać pomiędzy autami ... -.- no ale olać to, bo zacznie się temat jak zawsze żal wam po prostu dupe ściska że taki dojedzie 3x szybciej od was i zużyje 2x mniej paliwa nie prażąc sie w puszce przy +30stopniach i nie mając klimy jebani "znawcy" gnieżdżący się w tych czterokołowych klatkach...



krotko i zwiezle ... BUM pierwszy lepszy opad meteorologiczny ;p
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-04-04, 7:35
Cytat:

gnieżdżący się w tych czterokołowych klatkach...


nie pierdol, chlopcze, bo caly rok motorynka nie jezdzisz, tylko pewnie rodzice do szkoly podwoza "puszka"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie