18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
Avatar
lukaszfunga 2020-12-19, 22:52 8
Huj z tym o co chodzi ale gdyby miał ruchać tą suczkę za to że pociągne tą butelkę to też bym ciągnął
Zgłoś
Avatar
shiters 2020-12-19, 22:53
wąchają jej cipę, bo nie mają własnych, cóż. Co kraj to obyczaj
Zgłoś
Avatar
saves 2020-12-19, 22:55 39
Denko wycięte, w środku chuj.
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-12-19, 22:58 1
dziewczyna i brudasy lub czarni pierdole, koniec oglądania nie wiem co jak bo na rzyganie się zbiera ...
Zgłoś
Avatar
Sadoletocioty 2020-12-19, 23:03 5
Wydaje mi się że inhaluja się poppersem

saves napisał/a:

Denko wycięte, w środku chuj.



Fajne dupy a to jakieś dojebane pedalstwem skojarzenia. Współczuję...
Zgłoś
Avatar
banerr 2020-12-19, 23:45 3
Jak można chcieć ją ruchać skoro pierdolą ją czarnuchy?
Zgłoś
Avatar
sothis 2020-12-20, 0:52 18
banerr napisał/a:

Jak można chcieć ją ruchać skoro pierdolą ją czarnuchy?



Twoja rodzinę dyma cały polski rząd. Jakiś seks tam zachodzi prawdopodobnie, skoro żyjesz. Także skup się na tym, jak Twoja rodzina może się chcieć ruchać.
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2020-12-20, 1:02
Sadoletocioty napisał/a:

Wydaje mi się że inhaluja się poppersem
Fajne dupy a to jakieś dojebane pedalstwem skojarzenia. Współczuję...



Kiedyś z holandii sie to zwoziło na potęgę. Ziomuś tak wciągał, że aż zaczął widzieć na żółto Podstawowe pytanie po popku: ile masz lat
Zgłoś
Avatar
C................x 2020-12-20, 1:19 1
Obrzydza mnie korzystanie z jednej butelki...
Zgłoś
Avatar
Marco_Zg 2020-12-20, 2:03
Zapylają ustami, czyli sobie obciągnęli i teraz przekazują...geny
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2020-12-20, 2:27 16
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-12-20, 8:03 5
Brazylijki brzydzą mnie jednak bardziej niż murzynki, miks Indian z murzynami to kompletny niewypał. Ani to piękne, ani tym bardziej mądre i nie wiem co mnie bardziej obrzydza, ale chyba iloraz inteligencji zbliżony do szympansa, tego brzydzę się u kobiet bardziej niż tego, że są brzydkie z twarzy.
Zgłoś
Avatar
mianas 2020-12-20, 8:06 3
sothis napisał/a:

Twoja rodzinę dyma cały polski rząd. Jakiś seks tam zachodzi prawdopodobnie, skoro żyjesz. Także skup się na tym, jak Twoja rodzina może się chcieć ruchać.



Debilem to są twoi starzy, że jak się okazało, że taka spierdolina jak Ty przyjdzie na świat to Cię nie wyskrobali
wieszakiem... Ale trudno im się dziwić, mieli nadzieję, że chociaż pomożesz w gospodarstwie...
Zgłoś
Avatar
Tranquillum 2020-12-20, 9:44 5
Rebeliant napisał/a:

Brazylijki brzydzą mnie jednak bardziej niż murzynki, miks Indian z murzynami to kompletny niewypał. Ani to piękne, ani tym bardziej mądre i nie wiem co mnie bardziej obrzydza, ale chyba iloraz inteligencji zbliżony do szympansa, tego brzydzę się u kobiet bardziej niż tego, że są brzydkie z twarzy.



A co ty chcesz z laską robić? Książki pisać? Laski przecież są tępe w chuj, nawet te najmądrzejsze z nich
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie