18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Brazylijski motocyklista
k................s • 2017-04-20, 9:43


Na autostradzie BR-376 w Brazylii motocyklista przejeżdżający przez wiadukt przeleciał w spektakularny sposób przez barierkę.
Incydent wydarzył się około 8:50 w sobotę, 15 kwietnia 2017 r. Motocyklista prawdopodobnie przeżył lądowanie na drodze poniżej, chociaż na samym filmie jest mało ruchliwy. Najprawdopodobniej odpowiedni strój i dobry kask spełniły swoje zadanie.
Zgłoś
Avatar
Danmaz 2017-04-20, 10:04
Wyliże się, buty nie spadły
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-20, 10:38 2
No tak. Idzie wiosna, będą warzywa. Czy jakoś tak.

Kolejna motopizda odstrzeliła się sama bez szkody dla innych uczestników ruchu.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-04-20, 10:46 3
Jestem zaskoczony, że nikt go nie szarpie jak worek kartofli, wręcz podejrzewają uraz kręgosłupa, czyżby jakaś pierwsza jaskółka cywilizacji u brazoli?
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2017-04-20, 11:13
Zajebiste Polo Coupe. I widać że stan igła.
Zgłoś
Avatar
Bohdansk 2017-04-20, 22:21
Przynajmniej nim nie szarpią próbując udzielić pomocy
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2017-04-20, 22:35
@Velture
Tak nieśmiało chciałem spytać - kolejny film z motocyklistą i jego wypadkiem, i jedziesz ostro po "motopizdach".
Jakieś niefajne spotkania z MP?
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2017-04-21, 5:15
Pewnie kiedys mial "Komarka" a wszyscy inni wokol juz Simsony....
Zgłoś
Avatar
A................a 2017-04-21, 9:27 1
Despite the impressive video, the motorcyclist was unharmed from the crash. Drivers who passed by the site triggered the rescue of the concessionaire who runs the highway, who attended and made the referrals, since he complained of pain in the column.

Przyzyl
Zgłoś
Avatar
Lee225 2017-04-21, 9:51
eMJay8086 napisał/a:

@Velture
Tak nieśmiało chciałem spytać - kolejny film z motocyklistą i jego wypadkiem, i jedziesz ostro po "motopizdach".
Jakieś niefajne spotkania z MP?



Po prostu ojciec albo matka cały czas na niego mówili pizda i tak mu zostało... proste i klarowne. Wypadki rzecz normalna w naszym życiu, wystarczy chwila napływu głupoty i dzieje się to co widać na załączonym filmiku. Velture wykurwi swoim Lamborghini czy jakimś innym superautem w barierkę czy chuj wie gdzie to go nazwiemy autopizdeczką.

Daj chłopakowi pozbierać piweczka bo ostatnio nazywanie motocyklistów "motopizdeczkami i warzywami" stało się bardzo modne, a wiadomo nie od dziś ,że za modne i na czasie teksty na tym forum są nagradzane piwkiem.
Zgłoś
Avatar
B................r 2017-04-22, 17:27
kiedyś był takich koleś na sadisticu co ciśnął tych motocyklistów, co by się nie działo.
myślę że ten koleś właśnie wrócił pod nickiem velture (o ile też takiego nie miał wcześniej)
Zgłoś