18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
przemolob 2021-03-26, 20:50 7
Do wszystkich wsiowych kurew, które uważają, że męczenie zwierząt to świetna zabawa, mam nadzieję, że wasi najbliżsi zginą smiercią w męczarniach, najlepiej przez rozerwanie albo odkrajanie kończyn, będzie to dla mnie zajebista "rozrywka". Oby kiedys taki śmieć ludzki w mojej obecności przyznał się do bycia kurwą, ale w życiu tego nie zrobi bo wiekszość tego parszywego narodu to zakłamane świnie, którym wstyd sie przyznac nawet do tego, że głosowali na PIS albo na PO, bo jak sie kogokolwiek zapytasz to przeciez nikt na nich nie glosowal tak jak na Wałęsę.
Zgłoś
Avatar
Tryper 2021-03-26, 20:55 15
przemolob napisał/a:

Do wszystkich wsiowych kurew, które uważają, że męczenie zwierząt to świetna zabawa, mam nadzieję, że wasi najbliżsi zginą smiercią w męczarniach, najlepiej przez rozerwanie albo odkrajanie kończyn, będzie to dla mnie zajebista "rozrywka". Oby kiedys taki śmieć ludzki w mojej obecności przyznał się do bycia kurwą, ale w życiu tego nie zrobi bo wiekszość tego parszywego narodu to zakłamane świnie, którym wstyd sie przyznac nawet do tego, że głosowali na PIS albo na PO, bo jak sie kogokolwiek zapytasz to przeciez nikt na nich nie glosowal tak jak na Wałęsę.



Dobra nie zesraj się dzbanie.
Zgłoś
Avatar
michal257 2021-03-26, 21:17 2
Bym tego chuja wpierdolił dupą w beczkę z karbidem i wystrzelił do ojczyzny.
Zgłoś
Avatar
invector 2021-03-26, 21:18 2
Gdzie tu jest męczenie?
Szczurek zakończył żywot w ułamku sekundy, a przed śmiercią mógł podziwiać piękne widoki.
Zgłoś
Avatar
rostyty45 2021-03-26, 21:28 2
Tak się produkuje Motomyszy z Marsa
Zgłoś
Avatar
medyklujleczywchuj 2021-03-26, 21:35 5
przemolob napisał/a:

Do wszystkich wsiowych kurew, które uważają, że męczenie zwierząt to świetna zabawa, mam nadzieję, że wasi najbliżsi zginą smiercią w męczarniach, najlepiej przez rozerwanie albo odkrajanie kończyn, będzie to dla mnie zajebista "rozrywka". Oby kiedys taki śmieć ludzki w mojej obecności przyznał się do bycia kurwą, ale w życiu tego nie zrobi bo wiekszość tego parszywego narodu to zakłamane świnie, którym wstyd sie przyznac nawet do tego, że głosowali na PIS albo na PO, bo jak sie kogokolwiek zapytasz to przeciez nikt na nich nie glosowal tak jak na Wałęsę.



ok juz mozesz wracac do swojego mezczyzny.
Zgłoś
Avatar
KACPEROWY 2021-03-26, 21:58 4
Patrzysz na to zwierze widzisz przerażenie a i tak sprawiasz mu ból, tacy ludzie to najgorsze co spotkało tę planetę.
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2021-03-26, 22:12 1
Zgłoś
Avatar
przemolob 2021-03-26, 22:12 1
Zawsze..Stoi napisał/a:

Dobra nie zesraj się dzbanie.



Zabolao wsioku?
Zgłoś
Avatar
MicQ 2021-03-26, 22:17
Dobrze , że karma wraca na Harda
Zgłoś
Avatar
Cudak 2021-03-26, 22:35 1
WojtasPL napisał/a:

Ehh japierdole ...
Jak żółtek gotuje psa na żywca to to jest chujowe
Ale da Silva i mysz astronauta jest poprostu śmieszna i lekko sadystyczna



Ojejku ojejku ale sadysta, niech Cię dunder świśnie. Zabijanie zwierząt dla zabawy jest chujowe, czego nie zrozumiałeś?
Zgłoś
Avatar
Heliar 2021-03-26, 23:24 4
Rozpierdalają mnie patusy co się cieszą z cudzej krzywdy, a nad zwierzakiem skomlą i płaczą. Jesteście niestabilni psychicznie, zalecam jakąś lewatywkę albo dwie, na rozjaśnienie umysłu, to chyba odpowiednia droga w waszym przypadku.
Zgłoś
Avatar
Mateusz23000 2021-03-26, 23:55 1
Jak to zapisac ? XD
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-03-27, 0:09
WojtasPL napisał/a:

Ehh japierdole ...
Jak żółtek gotuje psa na żywca to to jest chujowe
Ale da Silva i mysz astronauta jest poprostu śmieszna i lekko sadystyczna



To jest szczur debilu.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2021-03-27, 0:59
Fajne, chociaż lepsze by było ze szczurem albo gołebiem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie