18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
Barnellini 2021-10-25, 19:23 5
Zawsze mnie dziwi jak tłum nieumiejętnie pastwi się nad takim ścierwem. Gdzie precyzyjne kopy w kolana aby zerwać więzadła kolanowe? Gdzie wyłamywanie ramion z barków lub łamanie łokci? Nie mówię, żeby od razu zabijać ale upewnić się, że do końca życia nikogo nie skrzywdzi by wypadało jak ma się na to szanse. Ehhh, amatorszczyzna.

Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2021-10-26, 0:40 1
Barnellini napisał/a:

Zawsze mnie dziwi jak tłum nieumiejętnie pastwi się nad takim ścierwem. Gdzie precyzyjne kopy w kolana aby zerwać więzadła kolanowe? Gdzie wyłamywanie ramion z barków lub łamanie łokci? Nie mówię, żeby od razu zabijać ale upewnić się, że do końca życia nikogo nie skrzywdzi by wypadało jak ma się na to szanse. Ehhh, amatorszczyzna.



Zamiast się pierdolić w te bajki, starczyło go odjebać z tej klamki, którą mu zarekwirowali. Wtedy nie skrzywdziłby już nikogo na 1000%
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2021-10-26, 8:51
Wygląda na to, że połamali wszystkie deski w tej Brazylii i teraz będą musieli ręcznie ich napierdzielać
Zgłoś
Avatar
XayetunoU 2021-10-29, 23:32
na cholere on sie ciagle drze "fuckboy fuckboy fuckboy"?
Zgłoś