18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Avatar
C................s 2020-10-23, 13:25 4
0:17 gość mógł kopnąć napastnika w klamkę i bez problemu by go obezwładnili. zwykła pizda bez odwagi...

żartuje, na jego miejscu zeszczał bym się w tym kącie ze stachu.
Zgłoś
Avatar
Jebaka80 2020-10-23, 15:05
AyCaramba napisał/a:

0:17 gość mógł kopnąć napastnika w klamkę i bez problemu by go obezwładnili. zwykła pizda bez odwagi...
żartuje, na jego miejscu zeszczał bym się w tym kącie ze stachu.



Ładne mi żarty, jak pół chuja w dupie...
Zgłoś
Avatar
F................r 2020-10-23, 15:18 1
AyCaramba napisał/a:

0:17 gość mógł kopnąć napastnika w klamkę i bez problemu by go obezwładnili. zwykła pizda bez odwagi...
żartuje, na jego miejscu zeszczał bym się w tym kącie ze stachu.



Wstawaj, zesrałbyś się!
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2020-10-23, 17:29
Forfiter napisał/a:

Wstawaj, zesrałbyś się!



Juz to kiedys chyba tutaj opowiadałem, ale wpadły do mnie do wynajmowanego mieszkania gliny (dwaj gliniarze) , jeden pokazał że ma broń. Niby właściciel popełnił jakieś przestępstwo. Zaczęli mnie wypytywać i takie tam. Nie czułem się zestresowany, ale chyba tylko mi się wydawało, że nie jestem bo nie mogłem sobie przypomnieć imienia bliskiej mi osoby. Podejrzewam ze nie jeden by się zesrał jakby ktoś wymierzył broń na serio.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-10-23, 19:00
W szkołach policyjnych są ćwiczenia (oczywiście nie z prawdziwą bronią w których jedna strona ma za zadanie trzymać kogoś na muszce w odległości minimum metra (i w razie stawiania oporu zastrzelić) a druga - wyrwać mu broń i nie dać się zabić, wyniki z takich ćwiczeń są zawsze budujące i sprawiają, że każdy trzymany na muszce nie zgrywa Rambo tylko grzecznie wykonuje polecenia.
Zgłoś
Avatar
Kostor 2020-10-23, 19:04
Zabity nie zdazyl wyciagnac swojej broni, ale widac, ze probowal. Coz... mogl szybciej zareagowac, a nie przez kilka sekund gadac z napastnikiem
Zgłoś
Avatar
Cloverface 2020-10-23, 20:03
No za długo się zbierał do wyciągnięcia tej klamki i dodatkowo odwrócił się tyłem do gościa, a tak to może by coś zdziałał.
Zgłoś
Avatar
kry.ha 2020-10-23, 20:51
Super przepisy. U mnie w monopolu zajebali wódkę za 110 zł, załapaliśmy dopiero z 10 minut po ich wyjściu i chuja im możemy bo na kamerach nie widać ryjów ani nic charakterystycznego.
Zgłoś
Avatar
Zgniatacz23 2020-10-24, 9:43
Ale pizdy przecież tego strzelca mogli rozjebać
Zgłoś