18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Paradona 2014-10-13, 16:47 3
Już niedługo brigss będzie trollował kliczke podczas srania
Zgłoś
Avatar
dubbeat 2014-10-13, 16:55 46
kiedy oglądam takie filmy, w mojej głowie pojawia się przeświadczenie, że zniesienie niewolnictwa, wcale nie było takim dobrym pomysłem.
Zgłoś
Avatar
Vaa 2014-10-13, 17:07 2
Jakoś tak zawsze myślałam, że Shannon to imię żeńskie...
Zgłoś
Avatar
karinata 2014-10-13, 17:07
Czemu tak się upieracie zniemczać nazwisko biednego Kłyczki?
Zgłoś
Avatar
~DMT 2014-10-13, 17:20 2
Przecież to kurwa nie jest kliczko. Wladek by mu wsadził tą łódkę w dupę.
Zgłoś
Avatar
Kirk 2014-10-13, 17:35 8
Briggsowi kasa się pewnie nie zgadza, więc za wszelką cenę chce znów zmierzyć się z Ukraińcem. Oczywiście walka miałaby się odbyć, bo Briggs uważa, że teraz pokonałby Kliczkę, ale jak się to skończy, każdy wie (Shannon też)... Teraz błaznuje, a po walce byłby wstyd, tylko wtedy mógłby przetrzeć oczy świeżo zarobionym milionem dolarów, o który robi taki szum.
Zgłoś
Avatar
Vaa 2014-10-13, 17:37 1
karinata napisał/a:

Czemu tak się upieracie zniemczać nazwisko biednego Kłyczki?



Już sama nie jestem pewna czy to kolejny gimnazjalny trolling z Twojej strony, czy niedoinformowanie?
Zgłoś
Avatar
karinata 2014-10-13, 19:58
@up

Sio do książek. Zapoznaj się z takimi wyrazami jak "transliteracja", "transkrypcja", znajdź między nimi różnice, znajdź potem różnice między transkrypcją z języka rosyjskiego i ukraińskiego, a dopiero potem wtrącaj się do rozmowy poważnych ludzi.
Zgłoś
Avatar
Vaa 2014-10-13, 21:41 1
karinata napisał/a:

@up

Sio do książek. Zapoznaj się z takimi wyrazami jak "transliteracja", "transkrypcja", znajdź między nimi różnice, znajdź potem różnice między transkrypcją z języka rosyjskiego i ukraińskiego, a dopiero potem wtrącaj się do rozmowy poważnych ludzi.



Co ma do tego Szwabia dziecko? Nie ucz ojca dzieci robić
Zgłoś
Avatar
karinata 2014-10-13, 21:44
A przeczytałaś tytuł?
Zgłoś
Avatar
Vaa 2014-10-13, 21:49
karinata napisał/a:

A przeczytałaś tytuł?



Dobrze, dla Ciebie (z racji Twoich ograniczeń) ujmę to inaczej Co ma transliteracja i transkrypcja nazwiska Kliczki do Szwabii?

PS. Opowiedz mi o tej transkrypcji i transliteracji, bo nie mam pojęcia co to i nie używam tego codziennie . Daj mi jeszcze korki z ruska i ukraińskiego
Zgłoś