18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Bronek Komorowski
p................3 • 2011-01-08, 4:05
Ewolucja, a może raczej rewolucja w działaniu Jego Ekscelencji Prezydenta Bronisława Komorowskiego zwanego dalej Bronkiem





No i pytanie czy wujek Bronek będzie jak wujek Józek ?



PS. Będę wdzięczny za podanie mi w komentarzu nazwy białej czcionki z czarną obwódką z pierwszego zdjęcia.
PS2. Zaznaczam, że zdjęcia nie mają na celu nikogo obrazić. Osobiście Bronka lubię, szczególnie jak popełnia gafy.
Zgłoś
Avatar
npsl 2011-01-09, 10:14
ten na pierwszym to Bill Gate's!
Zgłoś
Avatar
Graveir 2011-01-09, 10:56
gumol napisał/a:

a czarna obwodke robisz w paincie kredką

Albo jak człowiek cywilizowany walisz stroke w gimpie albo photoshopie...
Zgłoś
Avatar
truczek123 2011-01-09, 11:05
@ rottunio
piwa nie dam bo mam centralnie w kutasie politykę dziękuję.

Czyli co ?! kutas nie spelnia wymagan kraju ?
Zgłoś
Avatar
Larv 2011-01-09, 11:15
chyba znalazłem różnice: po lewej to Komorowski a po prawej Stalin
Zgłoś
Avatar
Ból 2011-01-09, 12:28
PS2. Zaznaczam, że zdjęcia nie mają na celu nikogo obrazić. Osobiście Bronka lubię, szczególnie jak popełnia gafy.

o Kurwa ale jesteś "POlitycznie-POprawny"...
Zgłoś
Avatar
husarz_ 2011-01-09, 12:38 2


to jest funny i cool

ten temat nie jest funny i nie jest cool
Zgłoś
Avatar
Turek. 2011-01-09, 13:35
1986kuba napisał/a:

Obrazek

a tak poważnie to co za chujowa moda w tym kraju, żeby na prezydenta wybranego większością Narodu wołać sobie "Bronek" i przyrównywać go do ludobójcy. Żeby to jeszcze jakieś zabawne było ale jest chujowe i jebie opozycją w pejoratywnym tego słowa znaczeniu

Reasumując: z tą polityką



z polityką starczyłoby, a zresztą, skoro sam tak podsumowales to nie rozumiem po chuj ten wyklad wyzej
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2011-01-09, 14:47 2
1986kuba napisał/a:


a tak poważnie to co za chujowa moda w tym kraju, żeby na prezydenta wybranego większością Narodu wołać sobie "Bronek" i przyrównywać go do ludobójcy.



Hmm taka sama moda jak nazywanie prezydenta "Kaczor", więc nie widzę problemu.
Zgłoś
Avatar
Sniffer 2011-01-09, 15:22
Różnica jest taka, że Stalin wymiatał, a Bronek nie.
Zgłoś
Avatar
1986kuba 2011-01-09, 16:24
Turek. napisał/a:



z polityką starczyłoby, a zresztą, skoro sam tak podsumowales to nie rozumiem po chuj ten wyklad wyzej



po to żebyś się zastanawiał nad tym w niedzielne popołudnie lub jak kto woli, kaprys mój

Magik2501 napisał/a:



Hmm taka sama moda jak nazywanie prezydenta "Kaczor", więc nie widzę problemu.



No czyli mówię, że chujowa moda Jak mi się nie podobały poglądy ś.p. prezydenta Kaczyńskiego to dla mnie zawsze to był Kaczyński, a nie kurwa Leszek (vide Bronek) czy Kaczorek (vide Komor etc)
Poza tym nigdy nie popierałem przyrównywania prezydenta RP do ludobójcy, jakim był Stalin, także ja widzę problem
Zgłoś
Avatar
ziembix 2011-01-09, 20:27
Nie ma dobrego kandydata na prezydenta , wybieramy mniejsze zło . Każdy porządny człowiek jak trafi do polityki i zobaczy te ogromne pieniądze , zaczyna mieć w dupie polske i dba o własne dupsko .
Zgłoś
Avatar
drowze 2011-01-09, 21:54 1
@1986kuba napisałeś: "a tak poważnie to co za chujowa moda w tym kraju, żeby na prezydenta wybranego większością Narodu wołać sobie "Bronek" i przyrównywać go do ludobójcy. Żeby to jeszcze jakieś zabawne było ale jest chujowe i jebie opozycją w pejoratywnym tego słowa znaczeniu"

Nie wiem, czy wiesz, ale wyborcy PO w trakcie wyborów prezydenckich popierdalali po ulicach w koszulkach "Głosuję na Bronka", poszukaj sobie na google zdjęcia ;p strzeliłeś sobie w tym momencie samobója, bo od razu twierdzisz, że to opozycja, a tymczasem to Ty wstawiłeś debilne zdjęcie kaczyńskiego

Patrząc po liczbie piw, które otrzymałeś pod tym komentarzem, dziwię się, że gdy jakiś czas temu zareagowałem na zdjęcie kaczyńskiego z penisem na czole spotkałem się jedynie z bluzgami pod swoim adresem ;]
Zgłoś
Avatar
husarz_ 2011-01-09, 22:31
@up to wypracowanie to przepis na nalesniki? bo szczerze mowiac....

Zgłoś
Avatar
1986kuba 2011-01-09, 22:45
drowze napisał/a:

długa treść, wiemy jaka



istnieje jeszcze coś takiego jak kontekst wypowiedzi; kampania to jedno, nienawistna szydera to drugie.

Jeszcze chwilę i dostaniemy po warnie od moda za tą dysputę, więc jak musisz to ripostuj waść i kończymy
Zgłoś
Avatar
vwmuszkavw 2011-01-09, 23:33
opozycja co to kurwa ma z tym wspólnego pajacu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie