18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Bronek Komorowski
p................3 • 2011-01-08, 4:05
Ewolucja, a może raczej rewolucja w działaniu Jego Ekscelencji Prezydenta Bronisława Komorowskiego zwanego dalej Bronkiem





No i pytanie czy wujek Bronek będzie jak wujek Józek ?



PS. Będę wdzięczny za podanie mi w komentarzu nazwy białej czcionki z czarną obwódką z pierwszego zdjęcia.
PS2. Zaznaczam, że zdjęcia nie mają na celu nikogo obrazić. Osobiście Bronka lubię, szczególnie jak popełnia gafy.
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2011-01-10, 11:52
@1986kuba większość ludzi to debile.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2011-01-10, 17:10 1
Jak przez ostatnie pięć lat większość gówniażerii bez prawa głosu bądź dysponująca takowym prawem naprawdę od niedawna klęła na PiS i tak chwaliła PO, że gotowa byłaby obciągać Tuskowi i jeszcze za to płacić, tak po wyborach większość gówniażerii bez prawa głosu klnie na PO i tak chwali PiS, że gotowa byłaby obciągać Kaczyńskiemu i jeszcze za to płacić.
Wniosek jest jeden - małoletnia banda chuja próbuje wypowiadać się na tematy związane z polityką, a nie ma o polityce bladego pojęcia, swoje sympatie i antypatie zaś uzależnia tylko i wyłącznie od chwilowej sytuacji i chwilowego kontekstu.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2011-01-10, 17:12
@up - i głównie od chwilowej mody!
Zgłoś
Avatar
p................3 2011-01-10, 20:59
Od zawsze jestem antypisowcem więc posądzanie mnie o przynależność do PiS i próbę obrazy PO jak najbardziej nadaje się na Harda.

I właśnie zburzyły się wam światy, co ?
Trzeba traktować tą (tak mało dla was ważną) politykę z przymrużeniem oka, bo można się pośmiać i z tych i z tych ... niestety.
Zgłoś