18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bruce Lee
D................s • 2013-06-13, 20:31
Szybkie ciosy mistrza sztuk walki
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-13, 23:41
PierreDolny napisał/a:

Nie wiem kurwa kim jesteś ale właśnie pokazałeś brak szacunku do wielkiej legendy. Kurwa nawet mi się nie chce rozpisywać ale pokrótce to: Film to film wiadomo są efekty specjalne a on nie tylko był mistrzem na filmie ale także i w świecie rzeczywistym. Wątpię żeby w klatce przegrał gdyż miał niesamowity czas reakcji jak i szybkość ciosów, moc także potężną... No i powołują się na wiki nie trenował jednej sztuki walki Ponad to wymyślił sam swój odmienny styl walki (Jeet Kune Do). Poczytaj sobie co mówili o nim różni mistrze walk w tamtych czasach.


...Dobrze napisales- legenda, a jak whadomo legendy sa zmyslone.

Jezeli wierzysz np w to, ze kogut bruce lee potrafil uderzyc piercia a koles 100kg odlatywal to nie wiem czy jest sens z toba roymawiac.

"jego hiper szybkosc i refleks" wez w koncu wyjdz z domu, bo she zmoczysz z tego zachwytu. Zacznij pierdolic takie glupoty na jakims treningu boksu/kb/mma to zostaníesz wysmi.ny dzieciaku
No ale sadolowi znawcy czerpia cala wiedze z filmikow i wiedza co to walka, wyjdz z domu
Zgłoś
Avatar
AdioChooJ 2013-06-13, 23:57 7
@up

Mrugnąć byś nie zdążył a już byś leżał : ]

Twoje pierdolenie o masie ;D Masa się nie liczy gdy w grę wchodzi technika i szybkość...
Zgłoś
Avatar
vang 2013-06-14, 0:05 1
Grzesiu idź już spać, albo zjedz snickersa...

Siła ciosu związana jest z masą i przyspieszeniem, Lee miał taką prędkość ciosu że większość osób nie wiedziałoby co ich uderzyło.
Teraz pomyśl ile waży nabój z snajperki, sobie wyobraź że jak cie pierdolnie to przelecisz się trochę do tyłu - taka sama sytuacja jest u Lee.
Zgłoś
Avatar
VexTeson 2013-06-14, 0:05
Nie tylko Bruce pokonał Norrisa, zrobił to też Don Wong. Tak generalnie Bruce był powiązany z chińską mafią. Kiedy porwano jego dzieci w Hongkongu po tygodniu same się znalazły, a tego samego dnia znaleziono wymordowanych cały gang. Studia w USA robił do czasu aż w niewyjaśnionych okolicznościach ktoś wykradł cenny papirus z biblioteki uniwersytetu, który wcześniej wykradziono kitajcom. Pono jak miał 7-10 lat zabił w ulicznej walce 5 czy więcej napastników za molestowanie jakiejś kobietki. Sąd go uniewinnił z oczywistego "wrabiania niewinnego dziecka przez zmowę", a jego mistrz ukarał go treningiem polegającym na miesięcznym obserwowaniu fal na samotnej wyspie. Generalnie Lee miał w chuj wpływu, dzięki temu zrobił karierę w USA.
Zgłoś
Avatar
cappy_dk 2013-06-14, 0:08 2
grzechu, sam chuja wiesz i starasz się tu na siłę wszystkim udowodnić jaki z Ciebie znawca sportów walki. weź po prostu wypierdalaj na beton
Zgłoś
Avatar
-Pepe- 2013-06-14, 0:09 1
grzechu5444, Ehh widzę twój poziom nie potrafi nawet ogarnąć tego co napisałem... Mam nadzieję że szybko dostaniesz bana. I proszę nie dzieciakuj mi tu gdyż sam nie potrafisz ujawnić nam prawdziwej daty twych urodzin a stawiam że jesteś młodszy ode mnie. Trenuję Система i jakoś się tam ze mnie nikt nie śmieje
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-14, 0:28
vang napisał/a:

Grzesiu idź już spać, albo zjedz snickersa...

Siła ciosu związana jest z masą i przyspieszeniem, Lee miał taką prędkość ciosu że większość osób nie wiedziałoby co ich uderzyło.
Teraz pomyśl ile waży nabój z snajperki, sobie wyobraź że jak cie pierdolnie to przelecisz się trochę do tyłu - taka sama sytuacja jest u Lee.[/qduote]

Z cyklu "nie znam sie to sie wypowiem"
Z checia bym podyskutowal, ale juz zostalem zlinczowany przez fighterow z ynutuba qherdolacych o ultra hiper szybkosci.
No nic, nie bede Wam na sile tlumaczyc niszczyc Waszej legdndy, bo sie poplaczecie, bo w filmie jest inaczej. Dalej badzcie specami o hiper szybkosci "nie zauwazylbys nawet jakby cie trafil" hehe dobre.

Ps za co mialbym dostac bana? Bo powiedziałem prawde o nim a ciebie juz dupa boli? Haha idz po chvsteczki i poogladaj bajki.

Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-14, 0:52 3
grzechu5444 napisał/a:

w klatce przegralby z pierwszym lepszym ii zadne jeki i magiczne ciosy po ktorych 100kg chłopy leca na sciane nic by mu nie daly



Jednak to on pobił rekord wszech czasów - dwie tony w wykopie...

Na zwinność, czy wytrzymałość mieliby go wziąć?
Zgłoś
Avatar
-Pepe- 2013-06-14, 1:04 5
grzechu5444, Ban za pierdolenie głupot. Jedynym który tutaj bierze w całości filmy w których występuję Bruce Lee na poważnie jesteś ty! Napisałem przecież że poza filmem też był wielkim mistrzem! Tak był, radzę ci się poduczyć. Z tego co widzę dysponujesz zerową wiedzą na jego temat i na temat walk ogólnie. A patrząc po warnach widzę że jesteś osobą ograniczoną umysłowo.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-14, 1:23
PierreDolny napisał/a:

grzechu5444, Ban za pierdolenie głupot. Jedynym który tutaj bierze w całości filmy w których występuję Bruce Lee na poważnie jesteś ty! Napisałem przecież że poza filmem też był wielkim mistrzem! Tak był, radzę ci się poduczyć. Z tego co widzę dysponujesz zerową wiedzą na jego temat i na temat walk ogólnie. A patrząc po warnach widzę że jesteś osobą ograniczoną umysłowo.


Szkoda, ze nie ma gifa"olaboga brusa li obrazajo"
Zgłoś
Avatar
AlexanderDeLarge 2013-06-14, 1:38 1
grzechu5444Polecam: pl.wikipedia.org/wiki/Energia_kinetyczna. Jak sobie przypomnisz ze szkoły (o ile już przerabiałeś) pierwiastki to może zrozumiesz co ma większe znaczenie masa czy prędkość.
Zgłoś
Avatar
Je3anyPrzystojny 2013-06-14, 2:43
Mistrz! Do tego zawsze skromny i zabawny. Pieczko.
Zgłoś
Avatar
wzabekczesany77 2013-06-14, 6:28
Khamidow nie zdążyłby krzyknąć allach akbar zamim dostałby z 10 strzałów:)Osobiście chciałbym zobaczyć walkę Bruce'a z Mamedem.
Zgłoś
Avatar
Vesh 2013-06-14, 7:36 2
@grzechu

Przyznaj sie ze masz amerykanskie korzenie. Nie wierze ze moja ukochana ojczyzna splodzila takiego idiote
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-14, 8:34
patryk-r napisał/a:

grzechu5444Polecam: pl.wikipedia.org/wiki/Energia_kinetyczna. Jak sobie przypomnisz ze szkoły (o ile już przerabiałeś) pierwiastki to może zrozumiesz co ma większe znaczenie masa czy prędkość.


Haha, daj jeszcze jakies definicje z fizyki, lepszych argumentow niad mogles przytobzyc
Powtarzam jeszcze raz pierwszy ldpszy zawodnik rowjebalby tego zoltka w klatce(o ile zoltek nie zaczalbx uciekac), no ale dalej wierzcíe w legendy .
Ja pierdole jakie dzieciaki jeden mowi o hiper szybkosci i mega sile(rozumiem, ze takie rkosnokie gowno ma np silniejszy cios niz taki Tyson, a nawet sredniak Adamek)
Drugi daje definicje z fizyki na poparcie wygranej w walce, a trzeci pierdoli, ze Khalidov níe zdazylby zadac ciosu a auz by lezal na ziemi.
Na prawde mam niezly ubaw z niektorych idiotow
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie