18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Bruce Lee
D................s • 2013-06-13, 20:31
Szybkie ciosy mistrza sztuk walki
Zgłoś
Avatar
Mathiuser 2013-06-14, 9:19
Jedynie to ubaw tu mają mody, które jeszcze nie potępiły zwykłego trola
Zgłoś
Avatar
sosik 2013-06-14, 11:20 2
@grzechu5444

Wiadomo, że na treningu mma zostanie wyśmiany, bo to sport dla tłumoków spod monopolowego, którzy ćwiczą sporty walki by być najlepszymi fajterami pod sklepem... Taka prawda, od kiedy pudzian zaczął się napierdalać, to ilość amatorów sportów walki wzrosła o 200% Niestety ale te 200% to same jełopy. Zapewne jesteś jednym z nich

A za Lee piweczko
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-14, 11:20
Macie masc na bol dupy? Przykro sie zrobilo, bo ktos wam powiedzial, ze sw mikolaja nie ma? Ojojoj.
Zgłoś
Avatar
sosik 2013-06-14, 11:23
Ja wiem, że na pewno Tobie potrzeba maści na ból dupy, codziennie się nią nacierasz, bo wiesz, że nie możesz być najlepszym fajterem na dzielni
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-14, 14:23 2
grzechu5444 napisał/a:

Macie masc na bol dupy? Przykro sie zrobilo, bo ktos wam powiedzial, ze sw mikolaja nie ma? Ojojoj.



Ty nie rozumiesz kolego jednego: to, że ktoś jest biegły w sztuce podnoszenia worków z ziemniakami, wcale nie oznacza, że potrafi przypierdolić.

Lee, delikatnie mówiąc, nie był ultrakoksem... Uznaje się jednak, że miał jeden z najsilniejszych ciosów w historii. Bo cios, to nie jest napięcie czterech mięśni ręki...

Norris w czasach chwały pokonałby każdego topowego nakurwiacza klatkowego, nie mówiąc o Lee.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-14, 14:48
Zal was hahaha
Zgłoś
Avatar
AlexanderDeLarge 2013-06-14, 20:13
Ogólnie ładny troll grzechu5444, ale o wzorze na Ek mowil mi koles na sambo, wiec moze jednak ma jakies znaczenie...
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-14, 21:17
patryk-r napisał/a:

Ogólnie ładny troll grzechu5444, ale o wzorze na Ek mowil mi koles na sambo, wiec moze jednak ma jakies znaczenie...


stwierdzam fakty, a ze dupa boli to trzeba nazwac trolem, niezle
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-06-16, 13:04
grzechu5444 napisał/a:

w klatce przegralby z pierwszym lepszym ii zadne jeki i magiczne ciosy po ktorych 100kg chłopy leca na sciane nic by mu nie daly

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, pojebao cie? Bruce Lee to z tego co kojarze rozpierdolił mistrza świata w karate! A był nim pewien rudzielec z brodą, tak Chuck Kurwa Norris! Rozjebał mistrza! Rozjebał by każdego napakowanego koksa małym paluszkiem u lewej nogi, ciosem z zamachu 1cm. On miał naturalne muskuły po wieloletnich treningach a nie takie miękkie niedopracowane chemicznie gówno jak te twoje koksy po sterydach.
Zgłoś