18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
majork44 2011-03-24, 18:39 5
A ja jestem PANKowcem i chuj wam do tego kto ma jakie poglądy. PUNK NOT DEAD

I to nie ja jestem przeciko społeczenstwu to społeczenstwo jest przeciwko mnie ...
Zgłoś
Avatar
Hornet 2011-03-24, 18:39 2
Wszedłem na te wasze strony i poczytałem co nieco o światopoglądzie jaki ma ONR.
1. Coś za dużo demagogii w tych wszystkich wypowiedziach.
2. W nazistowskich Niemczech ludzie młodzi też zaczynali organizować się w grupy narodowe i nacjonalistyczne i sam zobacz co z tego wyszło.
3. Samymi demonstracjami i spotkaniami niczego nie zdziałacie. To że pokażecie ludziom swoje zdanie jest bardzo dobre ale nie prowadzi do akceptacji przez nich waszych poglądów.
4. Poglądy na temat hierarchizacji społeczeństwa są zbyt sprzeczne z przyzwyczajeniem ludzi. Prosty człowiek odbiera to jako powrót do szlachty i chłopstwa, a nie jako coś nowego i odmiennego od przeszłości.

Proszę was nie piszcie że gówno się znam bo gówno mnie to obchodzi. To ma na celu tylko ukazanie słabości tego kierunku.
Zgłoś
Avatar
Nayebkovitz 2011-03-24, 18:45 4
hahahaha antifa "waleczni wojownicy", chłopaczki co lubią sobie nawzajem laski obrabiać... kurwa gdzie jest cyklon B ja się pytam? No gdzie?!!!!
Zgłoś
Avatar
pks 2011-03-24, 18:54 10
Cytat:

... kurwa gdzie jest cyklon B ja się pytam? No gdzie?!!!!


Twoja stara zużyła cały przy porodzie
Zgłoś
Avatar
Patriot91 2011-03-24, 18:55 2
Super , jedni pierdolą jakieś radykalizmy o Bogu i Ojczyznie i ogólnie to nienawidzą wszystkiego co jest sprzeczne z ich poglądami na rzeczywistość . A drudzy zamienili by ten kraj w raj dla pedałów , swołoczy z trzeciego świata i innego ludzkiego śmiecia .
Zgłoś
Avatar
Madafaka69 2011-03-24, 18:56 8
Słucham metalu, punkiem też nie pogardzę, rock, blues, czasem jazz. Ale generalnie metal. Jak widzę takich ludzi, to się wstydzę, że oni słuchają tego co ja, i że utożsamiają się z tym, tak jak ja. Ja jestem hetero, a oni nie. Więc jeden wniosek, skoro razem się z tym identyfikujemy, to albo oni normalnieją, albo ze mną jest coś nie tak. z góry przepraszam Was, drodzy rodacy, za tych, co tam u góry są. To są prawdziwe brudasy, i sam bym im wpierdolił...no niestety, nikt nie jest tak idealny jak ja.
Zgłoś
Avatar
Nayebkovitz 2011-03-24, 19:01 4
pks napisał/a:


Twoja stara zużyła cały przy porodzie



Łał! No to zabłysnąłeś dzieciaku - szkoda tylko, że nie inteligencją... ah, rozumiem, że miało być śmiesznie i wesoło ale niestety nie udało ci się Może następnym razem!
Zgłoś
Avatar
kizug666 2011-03-24, 19:12 1
Nie chciało mi się czytać całej waszej politycznej zadymy więc może powtórzę czyjeś pytanie. Czemu cycki są na HARDZIE a to gówno (0:50) nie jest na Hardzie w dziale fekalia?
Zgłoś
Avatar
pks 2011-03-24, 19:30
Cytat:

Łał!


wiedziałem, że zrozumiesz przesłanie.
generalnie strach przed pedałami mnie bawi. widząc jak jest popularny, mohery spokojnie mogą spoglądać w przyszłość, bo rosną im godni następcy.
Zgłoś
Avatar
Gondone 2011-03-24, 19:38 10
łysolki kozaczą

jakoś nie widzę tych waszych "brudów" na żadnych manifestacjach, zazwyczaj to ludzie po studiach, w dużej części nie stosują używek, w jeszcze większej nie jedzą zwierząt...
z konkretnymi postulatami i pomysłem na świat.
a łysolki tylko wszystkich do gazu wysyłają zazwyczaj takie pierdelety wykrzykują na ulicach, ze tylko śmiać się można i w internecie się napinają.
jakoś nie widzę konkretnych działań, poza biciem mniej lub bardziej przypadkowych ludzi. bardzo honorowo. bardzo polsko.
Zgłoś
Avatar
hailtotheparanoia 2011-03-24, 19:52
Lewo, prawo, centrum - jeden chuj - radykały z jednej i drugiej strony, tak samo nadają się na mydło.

It's all bullshit and it's bad for ya.
Ludzie nigdy chyba nie zaczną tworzyć własny poglądów, bez jebanego, politycznego szufladkowania ich.
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2011-03-24, 19:57 1
Wdzie że internetowy odział napinaczy blantify został zwołany
i lewactwo wali ze splotów drzwiami i oknami
to dla was lewaczki
Zgłoś
Avatar
miedziak 2011-03-24, 19:57 1
Karenz napisał/a:


Nie ogarniasz chyba
Lewa strona "Blantifa"
popiera :
pedałów
narkomanów
nierobów
brudasów
pedofilów
alkoholików
rumunów
arabów
komunistów
anarchistów
bezdomnych
itp
I próbuje wmówić że ONI są normalni a ty nie bo jesteś biały ,pracujesz i o siebie dbasz a także masz wartości w życiu o których oni mogą pomarzyć .
A reszta tych wojowników to dzieciaki które myślą że to cool .

Tu nie o pedałów się rozchodzi tylko o całościowe patrzenie na świat .



No i chuj w torcie! Dobra pomińmy to czego twoim zdaniem chce antifa bo w chuj po naciągałeś. Powiedz mi w takim razie czego chce ONR którego jak widać jesteś aktywnym członkiem. może w tedy da się jakoś sensownie podyskutować. Tylko nie odsyłaj mnie do jakieś ze stron w twoim podpisie bo będzie oznaczać to brak argumentów.
Zgłoś
Avatar
chrapo12 2011-03-24, 20:03 1
Anarchia pierwotnie jest oznaką wolności. Każdy człowiek ma prawo do wolności i nic ani nikt nie może jej ograniczać(ani władze państwowe ani instytucje kościelne)... I gówno prawda że punki, jak mówicie "brudasy" to jebane pedały, że anarchiści szerzą związki homoseksualne bo nawet kurwa pierwszy raz o tym słyszę. Jestem punkowcem i wiem w co wierzę, nie głoszę pedalstwa, wole dziewczynki i winko.
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2011-03-24, 20:08
miedziak nie ma sensu tu na żadną konstruktywną dyskusje bo wiem jak to wygląda na tym forum
chcesz to wejdź sobie na ogólny portal o nacjonalizowanie o podyskutuj na pewno nie napotkasz bandy dzieciaków
http://www.narodowiec.com.pl
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie