18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
R................n 2011-03-24, 20:16
Jej, nie napisze nic bo zaraz mnie zrównają do ONRowca
Zgłoś
Avatar
Hornet 2011-03-24, 20:20 1
Haha, prosił Cię o nie odsyłane do żadnej strony a Ty swoje. Śmiać mi się chce jak ktoś pisze że jest punkiem, czy metalem, czy jeszcze czymś innym. Zauważcie jakie to jest płytkie. Teraz wyznajesz zasady które są charakterystyczne dla danej grupy i się z nią utożsamiasz ale czy na pewno jesteś "true"? Założę się że połowa z takich ludzi nie zna podstawowych ideologii towarzyszących tym grupom i nawet nie wiedzą skąd się wywodzą (bez obrazy oczywiście dla ludzi wiedzących o czym mówię i mówią). Z drugiej strony za parę lat pewnie zmienisz poglądy (choć trochę) i będziesz myślał w dziwnej perspektywie o dawnym sobie.
Zgłoś
Avatar
b................9 2011-03-24, 20:23 3
Eee tam, przesadzacie. To bardzo wartościowi, młodzi ludzie. I co z tego, że z gównem na ryju, chujem w dupie i bez żadnego pojęcia o świecie?
Zgłoś
Avatar
Zepsuty Padalec 2011-03-24, 20:25 2
Jak dla mnie możecie wszyscy zdechnąć, bez wyjątku. Po chuj te spory? Jak widać zbyt dawno nie było u nas żadnej porządnej wojny, ludzie przestaliby się nudzić i pierdolić głupoty.
'Tak! Nie! Tak! Nie! Tak kurwa! Nie, za chuj!' A idźcie w piździec
Zgłoś
Avatar
caparzo 2011-03-24, 20:28
@Karenz
Zapomniałeś o cyganach.
Zgłoś
Avatar
miedziak 2011-03-24, 20:36 5
Karenz napisał/a:

miedziak nie ma sensu tu na żadną konstruktywną dyskusje bo wiem jak to wygląda na tym forum
chcesz to wejdź sobie na ogólny portal o nacjonalizowanie o podyskutuj na pewno nie napotkasz bandy dzieciaków
http://www.narodowiec.com.pl



No i kurwa wiedziałem że tak będzie, zawsze tak samo. Ostatnio z nudów wlazłem sobie na Chatroulette i wyskoczył mi jakiś arab. Tunezyjczyk siedzący we Francji. No to se gadam, jak tam po rewolucji, co porabia itd. po kilku minutach wyjebał mi że mam się nawrócić na islam, bo tak karze pewien zaczarowany duszek. No dobra chuj, pytam się go co ja będę z tego miał i tak dalej nawet powtarzaliśmy sobie razem 3 krotne wyznanie wiary(znaczy ja otwierałem usta tylko, bo wyznawać niczego nie miałem zamiaru). I też tak samo kazał mi szukać w necie jakiś informacji o islamie i o tym że cała reszta jest zła i o wojnach prowadzonych przez nie wiernych. No tego to miałem już za wiele. Powiedziałem że znalazłem coś o Darfurze i rzezi Ormian, co kompletnie ignorował i dalej napierdalał mi o wspaniałym islamie i wysyłał jakieś adresy werbowników i o tym jacy to niewierni są źli i zdeprawowani. Na zakończenie wysłałem mu link do obrazka z tematu poniżej sadistic.pl/koran-vt72215.htm?highlight=koran i spytałem się czy wie co to znaczy bo znalazłem w sieci i nie wiem o co chodzi. Na co on odpowiedział tylko wymachiwaniem zaciśniętą pięścią i że nie ma teraz czasu ale jak się odezwę na jego email to pogadamy.
Najwyraźniej skończyły mu się argumenty.

Generalnie morał z historii jest oto taki że ONR niczym się nie różni od brudasowych islamistów(nawet miał tak samo wyjebaną flagę narodową na ścianie w pokoju). Taka sama nietolerancja i brak argumentów na jej poparcie. To chciałem powiedzieć.
Jeśli chcesz dalszej dyskusji to śmiało, nie będę cię obrażał ani nic, po prostu chciał bym nieco wymienić się poglądami.
Zgłoś
Avatar
Nayebkovitz 2011-03-24, 20:46
Ja pierdole miedziak - przez przypadek dałem ci piwo i chyba z poczucia winy i zeszmacenia odwale sepuku...



A z innej beczki - wyjmij w końcu pisiora ze swojej pięknej rumianej buzi i odejdź od komputera. Proszę!
Zgłoś
Avatar
Zepsuty Padalec 2011-03-24, 20:50 1
Zgłoś
Avatar
Poki1 2011-03-24, 21:08 1
Chwila ja wg. kilku wyżej postujących jestem: "brudem" i "brudasem", tak noszę długie włosy; ale do jasnej cholery nie wszyscy, którzy tak wyglądają popierają tych pojebów z Antify... a wręcz przeciwnie, jak widzę ich na tych całych manifestacjach popierających pedałów, pedofilów i chuj wie co jeszcze to mnie szlak trafia. Wszystko musi mieć granice, a tolerancja też musi mieć... Bawmy się dalej w tolerancję na wzór Francji i Niemczech to się skończy jak się skończyć musi... czyli odwrotną krucjatą... A to całe pierdolenie o tym że każdy długowłosy to od razu hipis, pierdolony lewak etc. jest po prostu śmieszne, bo zachodzi dokładnie ten sam proces wrzucania do jednego worka: nazioli, skinhedów i tych z ONR. I mamy z tego ogólnie przyjęty obraz: łysy=nazista itd.
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2011-03-24, 21:18 1
Widzę że ci zależy więc coś od siebie napisze
tylko na początek wyjaśnienia
ja to nie ONR , ONR to nie ja
nie wiązać nie powiązać
fakt nalezę ale ONR to organizacja a nie pogląd polityczny.
Najważniejszą rzeczą którą chce każdy członek
jest dobro narodowe.
Działamy na rzecz obniżenia podatków które mordują polski kapitał
oraz zniesienie podatku dochodowego . (który w zasadzie faworyzuje nierobów i biedaków )
Eu to kolejny problem lewicowy prąd który dąży do wynarodowienia i stworzenia bez państwowej massy pracującej
niestety robotnikami , sprzątaczami będę Polacy bo jesteśmy i będziemy zawsze dla nich wschodem (gorszym)
Jedna jest prawda na świecie i każdy ją zna "Pieniądze rządzą wszystkim , wszystko dla pieniędzy "
Dla przykładu podam jak nas robi uninia a my się cieszymy , cena cukru w Polsce jest nie przypadkowa jest to związane z ograniczeniami produkcji nakazane przez unie w Polsce (na lata 2011-2012, związane z nadprodukcji kiedy to polski cukier wypierał, zachodni ograniczali polską produkcie ) teraz go brakuje i musimy kupować własny cukier z zachodu .
Teraz w droższych niemczech cukier kosztuje 2.35 PLN (0.65 EUR) a w Polsce 5.00 PLN
Kolejną rzeczą której nie akceptuję to skrzywienia (np.pedalstwo) który zachód gloryfikuje , twierdząc iż jest to normalne a nawet modne ! Znane są przypadki kiedy pedały zastraszały pracodawce o oskarżenie dyskryminacji.
Ważną rzeczą jest dbanie o pamięć tych którzy walczyli za kraj a nie raz teraz niestety są opluwanie przez postkomunistów ,anarchistów i innej gawiedzi NSZ liczący w porywach do 100 tyś jest dziś wyzywany od nazistów i faszystów bo.. walczyli do lat 55 z bolszewikami
mógł bym tak jeszcze pisać ale mi się nie chce
Zgłoś
Avatar
Tyler. 2011-03-24, 21:48 1
Karenz napisał/a:


Nie ogarniasz chyba
Lewa strona "Blantifa"
popiera :
pedałów
narkomanów
nierobów
brudasów
pedofilów
alkoholików
rumunów
arabów
komunistów
anarchistów
bezdomnych
itp
I próbuje wmówić że ONI są normalni a ty nie bo jesteś biały ,pracujesz i o siebie dbasz a także masz wartości w życiu o których oni mogą pomarzyć .
A reszta tych wojowników to dzieciaki które myślą że to cool .

Tu nie o pedałów się rozchodzi tylko o całościowe patrzenie na świat .



No to widzę ze masz wiele z nimi wspólnego, dołącz do nich. Ty też myślisz że jesteś cool bo masz białe bele i łysą pałę, co? Ze wszyscy cie "szanują"(strach nijak ma się do szacunku) bo zastraszasz ich wraz z kolegami w proporcji co najmniej 4 na 1. Po co tracić energie na Antife i Nazi-Skinheadów, takie podziały niepotrzebnie osłabiają społeczeństwo. Dla mnie to jest infantylne i ten pseudo patriotyzm też(wykonaniu narodowców to sporo odbiega od esencja prawdziwego patriotyzmu). Tacy jak ty potrafią się tylko spinać i krzyczeć "Bóg, Honor, Ojczyzna" gdzie tak naprawdę pod tym kryje się ich prawdziwa postawa czyli "Alkohol , Cwaniactwo, Zepsujcie". Niech te homosie bedą, mi nie [przeszkadzają dopóki nie dupczą się mi na chodniku kiedy gdzieś idę, dopóki nie chcą adoptować dzieci(taki układ rodziny na pewno będzie miał negatywny wpływ na rozwój dziecka). Niech bedą i turasy i inne tego typu nacje, tylko niech bedą w odpowiedniej proporcje i niech się asymilują. A ty idz lepiej weź się za robotę a nie koncentrujesz się na tematach drugoplanowych.
Zgłoś
Avatar
Saia 2011-03-24, 21:59
majork44 napisał/a:

A ja jestem PANKowcem i chuj wam do tego kto ma jakie poglądy. PUNK NOT DEAD

I to nie ja jestem przeciko społeczenstwu to społeczenstwo jest przeciwko mnie ...



Znaczy się, punkiem jest się wtedy gdy nie zna się angielskiego?

Swoją drogą obie strony są bezmózgami. Napierdalają się by się napierdalać a ideologię przyjmują od znajomych przez których dołączają do tych grup. Może nie wystrzelać, ale niezły wpierdol by się i tym i tym przydał.

Co do tematu:
Zgłoś
Avatar
ksidraak 2011-03-24, 22:01
Kiedyś, jeszcze w czasach podstawówki, może 10 albo 11 lat miałem, myślałem sobie jak poprawić sytuację ludzkości. I doszedłem do wniosku, że pewnym, choć niehumanitarnym, sposobem jest wybicie lub kastracja 90% populacji, która jest nie przydatna z punktu widzenia eugeniki. Chodzi o to by zostawić tylko jednostki przydatne, zaplanować ewolucję gatunku i zmienić podstawowe i błędne założenia cywilizacji w jakiej żyjemy. Nie chodzi tu o zabicie jakiejś rasy czy narodowości, ale o powstrzymanie tendencji do obniżenia poziomu inteligencji i wymazaniu błędnych memów. Jako że nawet "psychopata" jest w stanie wykształcić w sobie moralność, uznałem że jest to błędna droga i próba wprowadzania jej była by zła, coś na kształt hitlera. Niestety, kiedy patrzę na zachowania niektórych osobników tego gatunku, zaczynam się zastanawiać, czy ktoś jeszcze, ale już nie tak dobroduszny i pobłażliwy, nie wpadnie na ten sam pomysł. Widząc takie wojenki o przysłowiowe kurestwo, zapewne tylko pogłębiła by się w nim ta idea.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2011-03-24, 22:02
Czysty aryjczyk, typ nordycki, bezwzględny dla wrogów rzeszy. Ech kiedyś to były czasy.
Zgłoś
Avatar
Zepsuty Padalec 2011-03-24, 22:06
Będziecie teraz przez tydzień wypisywać głupoty, które nie mają żadnego (!) znaczenia. Brawo, kurwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie