18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
fri.K 2011-03-24, 22:15
miedziak napisał/a:


Generalnie morał z historii jest oto taki że ONR niczym się nie różni od brudasowych islamistów(nawet miał tak samo wyjebaną flagę narodową na ścianie w pokoju). Taka sama nietolerancja


Jeśli oni nie tolerują obcych U SIEBIE, to co innym do tego? Ich kraj i ich zasady.

Tu jest NASZ kraj i my staramy się by żyło się tu tak jak NAM będzie najlepiej. JA nie potrzebuje tutaj obcych nacji do szczęścia.

Najlepiej dla mnie by Polska była biała, silna i zdrowa. By żyło się tu dostatnio " i jeszcze było na co narzekać".
Chciałbym by każdy był ateistą albo poganem, od biedy mogę też być chrześcijanie. Choć najlepiej było by nie widywać religii na ulicach.

Narkotyki i homoseksualizm dla mnie powinny być zwalczane różnymi środkami.
Zgłoś
Avatar
miedziak 2011-03-24, 22:17
Karenz napisał/a:


Działamy na rzecz obniżenia podatków które mordują polski kapitał
oraz zniesienie podatku dochodowego . (który w zasadzie faworyzuje nierobów i biedaków )
Eu to kolejny problem lewicowy prąd który dąży do wynarodowienia i stworzenia bez państwowej massy pracującej
niestety robotnikami , sprzątaczami będę Polacy bo jesteśmy i będziemy zawsze dla nich wschodem (gorszym)
Jedna jest prawda na świecie i każdy ją zna "Pieniądze rządzą wszystkim , wszystko dla pieniędzy "
Dla przykładu podam jak nas robi uninia a my się cieszymy , cena cukru w Polsce jest nie przypadkowa jest to związane z ograniczeniami produkcji nakazane przez unie w Polsce (na lata 2011-2012, związane z nadprodukcji kiedy to polski cukier wypierał, zachodni ograniczali polską produkcie ) teraz go brakuje i musimy kupować własny cukier z zachodu .
Teraz w droższych niemczech cukier kosztuje 2.35 PLN (0.65 EUR) a w Polsce 5.00 PLN



też jestem za, i nienaturalne mi się wydaje że jednego roku jest klęska urodzaju buraków cukrowych, a następnego cena cukru szybuje pod niebiosa. też zauważyłem że cukrownie pozamykali.

Karenz napisał/a:


Kolejną rzeczą której nie akceptuję to skrzywienia (np.pedalstwo) który zachód gloryfikuje , twierdząc iż jest to normalne a nawet modne !



No trochę przesadzasz. Pedały są nieszkodliwe i się nie rozmnażają. Tak samo nie mogą nikogo przeciągnąć na swoją stronę bo orientację ma się od urodzenia. nie wiem o jakich innych skrzywieniach mówisz, ale generalnie ten punkt wbrew pozorom wam najbardziej szkodzi. bo ludzie was najbardziej utożsamiają właśnie z marszami równości. Powinniście wykasować ten punkt.

Karenz napisał/a:

Znane są przypadki kiedy pedały zastraszały pracodawce o oskarżenie dyskryminacji.



i wiele innych przypadków zastraszania swoich pracodawców z innych powodów, zawsze znajdą się jednostki które odpierdolają takie rzeczy.

Karenz napisał/a:


Ważną rzeczą jest dbanie o pamięć tych którzy walczyli za kraj a nie raz teraz niestety są opluwanie przez postkomunistów ,anarchistów i innej gawiedzi NSZ liczący w porywach do 100 tyś jest dziś wyzywany od nazistów i faszystów bo.. walczyli do lat 55 z bolszewikami
mógł bym tak jeszcze pisać ale mi się nie chce



No tu też się zgadzam. ostatnio rozjebał mnie artykuł w GW

Kod:
http://wyborcza.pl/1,76842,4393674.html


Pewnie staruszki faktycznie mają nieco faszystowskie poglądy, ale i tak zaraz umrą więc nie powinno się z tego robić wielkiego problemu, bo męczyć kogoś pod koniec życia jest w złym smaku.

Widzisz nie było trudno. generalnie to się zgadzam z większością tych postulatów jakie ty podałeś jako najważniejsze. Są rozsądne. Sądzę że jak byście się zrobili bardziej tolerancyjni dla odmienności to byście byli w stanie więcej zdziałać, a nie jak teraz siedzicie bezczynnie bo wszyscy uważają was za wariatów którym wszystko przeszkadza.
Zgłoś
Avatar
paczfiko 2011-03-24, 22:27
Nie ogarniasz chyba
Lewa strona "Blantifa"
popiera :
pedałów
narkomanów
nierobów
brudasów
pedofilów
alkoholików
rumunów
arabów
komunistów
anarchistów
bezdomnych

zutylizować facetów a kobiety odkazić i do burdeli posłać i wszystkich tych którzy coś tam coś tam...........
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2011-03-24, 23:24
miedziak napisał/a:



Widzisz nie było trudno. generalnie to się zgadzam z większością tych postulatów jakie ty podałeś jako najważniejsze. Są rozsądne. Sądzę że jak byście się zrobili bardziej tolerancyjni dla odmienności to byście byli w stanie więcej zdziałać, a nie jak teraz siedzicie bezczynnie bo wszyscy uważają was za wariatów którym wszystko przeszkadza.


Jednak nie można wybiorczo tolerować w sumie jak by siedzieli u siebie w domu to co mnie to
ale tolerowanie pedalstwa zmusza do tolerowania cyganów , arabów , żydów itp i zrobienia nam się tu 2 Francji gdzie Francuzi są w mniejszości
Zgłoś
Avatar
Markiz Stalker de Marcus 2011-03-24, 23:42
Karenz napisał/a:


Jednak nie można wybiorczo tolerować w sumie jak by siedzieli u siebie w domu to co mnie to
ale tolerowanie pedalstwa zmusza do tolerowania cyganów , arabów , żydów itp i zrobienia nam się tu 2 Francji gdzie Francuzi są w mniejszości



Dlaczego tolerowanie pedalstwa zmusza do tolerowania reszty?
Zgłoś
Avatar
hailtotheparanoia 2011-03-24, 23:50
Cukier - ~5zł.
Paliwo - ~5zł.
Niebezpiecznie szerząca się jebana inflacja prawna w UE.
Bieda.
Głód.
Brud.

A oni pierdolą o radykałach - całkowitej, jebanej abstrakcji - z klapkami na oczach, widząc tylko dwie możliwości.

Ograniczenie intelektualne boli osoby postronne
Zgłoś
Avatar
miedziak 2011-03-25, 0:20
stalker.marcus napisał/a:



Dlaczego tolerowanie pedalstwa zmusza do tolerowania reszty?



no właśnie, przecież araby nie cierpią pedałów bardziej niż wy.

Karenz napisał/a:


Jednak nie można wybiorczo tolerować w sumie jak by siedzieli u siebie w domu to co mnie to
ale tolerowanie pedalstwa zmusza do tolerowania cyganów , arabów , żydów itp i zrobienia nam się tu 2 Francji gdzie Francuzi są w mniejszości



żydów to w Polsce nie ma a jak są to są to potomkowie polskich żydów czyli jak by nie patrzeć Polacy tylko innego wyznania. Poprawność pisania żyd z małej liter na samym początku tłumaczy że to nie narodowość. Co do cyganów to tak samo, jak są w Polsce od pokoleń to niech sobie będą. Reszta obcokrajowców, jeśli np. przyjechała tutaj na studia i po skończeniu postanowili zostać, to w sumie czemu nie? Lepiej niech zostaną z tą wiedzą tutaj. A co do 2 Francji to już na samym początku mówiłem że zwożenie hołoty jest głupim pomysłem i też jestem przeciwny, tak jak w sumie większość osób tutaj, bo siedzą później na zasiłkach i się mnożą. Jak już trzeba zwozić niewykwalifikowanych robotników(bo co tu ukrywać przyrost naturalny w Polsce jest chujowy i może się okazać że nie będzie miał kto nam na emerytury pracować) to lepiej z Białorusi lub Ukrainy, przynajmniej nie różnią się aż tak.
Zgłoś
Avatar
FoxD 2011-03-25, 7:56
Ej, ja się nie podłączam pod żadna grupę, bo geje mi zupełnie wiszą, ale islamu nie trawię. Cała ta religia, w wersji ekstremistycznej czy nie, tak mnie denerwuje - osobiście wierzę w konieczność zorgazowania nowych krucjat. I tych rumunów czy innego śniadego shitu też nie lubię, raz na koncercie Myslovitza się zacząłem lać z jednym takim to zaraz dołaczyło 4 jego "kuzynów" i prawie nie widziałem koncertu bo taki miałem ryj spuchnięty potem.
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2011-03-25, 9:13 1
tu nie chodzi o bezsensowną nienawiść
trzeba przyznać żydkom że kombinują jak mogą i nawet z ich masowych mordów uczynili biznes i cały kraj na tym postawili
ALE to my na tym cierpimy bo jak by tobie jakiś niemic/żyd wymachiwał przed domem gwizdkiem papieru (często nienależącego mu się )który jest aktem własności to ciekawe co byś powiedział.
a jak byś już powiedział to był byś faszystom bo na żydka nie można nic złego powiedzieć .
Arabów nie chce w Polsce bo to inna kultura i nic konstruktywnego nie osiągnęła , [lepszego od nas ] a przez 1000 lat była wroga i w ciągu 50 lat stała się potulna jak baranek , nie wierze.
Jeżeli chcesz żeby twoja matka/siostra ukamienowana za nie noszenie hidżabu , przypinam żyjemy w demokracji większość ma władze a u nich na rodzinę przypada 8.1 dziecka u nas 1.9
Za jakiś 30 lat na zachodzie przejmą władze i zacznie się wojna zachodu ze wschodem . I nawet żydki nic tu nie pomogą bo to będzie kolejna wojna światowa tylko religijno /rasowa a takie są najgorsze
Nie mam nic do Ukraińców ruskich i reszty to są słownie .
Ich kultura jest na tyle podobna że nie mają problemu z dostosowaniem
Zgłoś
Avatar
fri.K 2011-03-25, 9:48 1
1. Arabowie i żydzi to ludność semicka - bratanki jak kto woli
2. Arabowie mają wielki wkład w rozwój matematyki (Tak jak Chińczycy w np. rozwój systemów resztowych)
3. Sprowadzanie obcych by pracowali na nasze emerytury? U.S.A na to wpadło - czarnuchy. Niemcy już na to wpadli - turasy. Na pewno jest to genialny pomysł?

A teraz zaśpiewajmy
"Niech każdy żyje gdzie się urodził, niech każdy naród ma swą tożsamość" - Baranki Boże "Nigdy Więcej"
Zgłoś
Avatar
marcincore 2011-03-25, 9:49 1
Jebać pedałów... prawdziwy punk już nie istnieje! Gdzie Sa skini którzy zrobili by porządek z tym ścierwem? wydawało mi sie kiedyś ze punki.. byli przeciw jebanym gejom!
Zgłoś
Avatar
Humaita 2011-03-25, 11:06
Fri.K tak pierdolisz a sam pewnie pojedziesz szukać pracy za granicą i Mam nadzieje ze za taki komentarz cię jakiś "Turas" albo "Czarnnuch" przekopie . Odnośnie wypowiedzi Karenza to tylko leczenie kompleksów kosztem kogoś .
Zgłoś
Avatar
fri.K 2011-03-25, 11:48 1
Humaita napisał/a:

Fri.K tak pierdolisz a sam pewnie pojedziesz szukać pracy za granicą

No o takie rzeczy to mnie jeszcze nikt nie oskarżył.
Mam dobrą pracę tutaj, w Polsce i NIGDY stąd nie wyjadę!!!!
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2011-03-25, 11:50 1
Humaita napisał/a:

Fri.K tak pierdolisz a sam pewnie pojedziesz szukać pracy za granicą i Mam nadzieje ze za taki komentarz cię jakiś "Turas" albo "Czarnnuch" przekopie . Odnośnie wypowiedzi Karenza to tylko leczenie kompleksów kosztem kogoś .


widzę tru Anarchista zerwał się z gimnazjum
złooooooo!!!!!
Zgłoś
Avatar
brudi1992 2011-03-25, 13:35
Karnez rozpierdalasz mnie swoją jakże bezużyteczną wypowiedzią na temat punkowców , jak byś znał historie to właśnie 1 skini byli anarchistami którzy żyli tylko zabawą , później był odłam skinów faszystów którzy biegają po polsce słuchając jakiejś muzy o aryjskiej rasie ( polska to słowianie, a nie aryjczycy )

Pier*olić te wszystkie faszystowskie, rasistowskie psy które nawet nie wiedzą z kąd się wywodzą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie