18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Ujęcie z dwóch kamer.
Musiał być w miarę bogaty, tyle kamer, podobno miał też "luksusowe auto" (cokolwiek to znaczy według indyjskich standardów) i dom, który przypomina dom, a nie kurnik.


W Indiach to chyba kurwa nic nie może działać poprawnie, te pistolety, to zacięły im się więcej razy niż wystrzeliły.

Info:
ukryta treść
Indyjski obywatel mieszkający za granicą (NRI) został postrzelony przez dwóch niezidentyfikowanych napastników w swoim domu w wiosce Daburji na obrzeżach miasta w sobotę.
Sukhchain Singh, który niedawno wrócił z USA, został postrzelony na oczach członków swojej rodziny, w tym żony i dwójki dzieci z pierwszego małżeństwa.
Singh szedł na poranny spacer, gdy napastnicy na motocyklu zatrzymali go przed jego domem. Zabrali go do środka i zażądali dokumentów rejestracyjnych jego luksusowego samochodu.
Po sprzeczce napastnicy pobili Singha, oddali do niego trzy strzały i uciekli z miejsca zdarzenia. Dwie kule trafiły Singha w głowę i w okolice klatki piersiowej. Został przewieziony do prywatnego szpitala.
Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę CCTV zainstalowaną w domu ofiary. Na nagraniu widać, jak członkowie rodziny Singha, w tym jego dzieci, błagają napastników, aby go puścili.
Na miejsce przybył zespół kryminalistyczny i trwa dochodzenie.
Żona Singha twierdzi, że za atakiem stoi rodzina jego pierwszej żony.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-08-27, 10:58 8
wchodzą, wychodzą,ganiają się, drą mordę o chuj chodzi

Zgłoś
Avatar
Lobo24 2024-08-27, 11:30 1
Mało widać. A ci gangsterzy jacyś tacy niezdecydowani. Niby maja krótki rękawek, ale na wszelki wypadek także czapkę i szalik.
Miałem w rodzinie taki przypadek - tragedie. Cioteczna siostra była w związku z hindusem. Niby bogata rodzina, a jak była w Indiach to nieczystości wyrzucano za płot - byle dalej. Na spotkanie rodzinne przyjechał ich senior i 3 braci. Zapytaliśmy: "Gdzie kobiety?". Bez ceregieli odparli, że u nich to jest inaczej. Są kasty, kobiety to dla rodziny problem, aj k u sąsiada urodziły się 2 córki to je utopił w wiadrze...
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-08-27, 12:25
u hindusa luksus to kibel w domu
Zgłoś
Avatar
DupaJasiu123 2024-08-27, 15:31
Wiem że zza klawiatury to każdy jest cwany, ale ten większy syn, mógł skończyć do kuchni po jakiś nóż.
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-08-27, 18:25 1
Ale jak to? Szmatogłowi kradną? To po chuj ich importujemy jak mamy swoich złodziei?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-27, 18:28
Salon większy, niż mój. Jak mam ochotę na jabłko, bliżej mam do Żabki, niż przejść na drugi koniec domu do kuchni.
Zgłoś
Avatar
shoggoth 2024-08-27, 18:47 4
smc napisał/a:

Salon większy, niż mój. Jak mam ochotę na jabłko, bliżej mam do Żabki, niż przejść na drugi koniec domu do kuchni.



Tak to jest jak się mieszka na dworcu.

Po co stawiać słowa ,,brudne" i ,,indyjskie" obok siebie. Przecież to to samo. To jakby napisać ,,masło o smaku masła".
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-27, 21:03 1
Trzymali pistolety za paskiem więc nic dziwnego, że zarosły parchem i nie działały
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-08-27, 23:09
smc napisał/a:

Salon większy, niż mój. Jak mam ochotę na jabłko, bliżej mam do Żabki, niż przejść na drugi koniec domu do kuchni.



w samym salonie doliczyłem się sześciu jebitnych wentylatorów na suficie. xD
sala samobójców, wersja hinduska.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-08-28, 4:45 1
viking19 napisał/a:

w samym salonie doliczyłem się sześciu jebitnych wentylatorów na suficie. xD
sala samobójców, wersja hinduska.

A wiesz jak tam gorąco? Prawe jajo byś oddał za trochę powiewu. A jak chcesz na karuzeli się wieszać, proszę bardzo.

Polak_mały napisał/a:

Ale jak to? Szmatogłowi kradną? To po chuj ich importujemy jak mamy swoich złodziei?

Jest różnica między hindusami hinduistycznymi a hindusami kozoseksualnymi. Ci pierwsi nawet jak srają do Gangesu, są przynajmniej uczciwi i uprzejmi. Zaś ci drudzy to druga najgorsza swołocz na świecie, gorsi nawet od BLMów.

Zaś, sądząc z nazwiska, ten gościu którego nakarmili pestkami to sikh. Taka dziwna religia, też są szmatogłowi choć szmaty trochę inne niż u kozodupcycieli. I mają zajoba na punkcie bycia porządnymi, pomocy słabszym, służby w policji itp. I wśród nakazów religii jest aby zawsze mieć nóż przy sobie. Niestety gościu jak widać to grzesznik który tej zasady nie przestrzegał, i ich bozia go za to pokarała.
Zgłoś