18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
brunch dla plebsu
uookie • 2012-12-20, 15:11


Cytat:

Brunch (ang. breakfast + lunch) – posiłek jadany późnym rankiem lub wczesnym przedpołudniem (w godzinach od 10 do 11:30), w czasie którego spożywa się produkty zarówno typowo śniadaniowe, jak i właściwe obiadom. Wywodzi się z tradycji anglosaskiej, ma wiele cech wspólnych z szeroko znanym w kuchni polskiej drugim śniadaniem. /wiki

Zgłoś
Avatar
peersil 2012-12-20, 22:45 1
I chuj nie wiadomo czy mam postawić piwo czy nie. Żeby nie wyszło że popieram Tuskowe...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-12-20, 22:50
Zwolennikom pisu dać tylko kocioł do wylizania, a katolom jeno błogosławieństwo boże.
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2012-12-20, 22:51 1
U Tusków to rodzinne, że wszystko robią na pokaz.
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2012-12-20, 22:51
kasia tusk - jak ona mnie wkurwia z tym uśmieszkiem słodkiej idiotki, kiedy nowe zdjęcia z "sesji zdjęciowej" na onecie, głupia pizdo ? YYYYYYYYYYYYYYYhhhh aaaa se zahejciłem przed snem...............już mi lepiej.............dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Chmieluc 2012-12-20, 22:53
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
elda1987 2012-12-20, 23:09
Chmieluc weź nie gadaj głupot, bo za Kaczora było to samo co teraz, a do tego jak zaczął mu się grunt pod nogami walić to odwołał swój rząd i uciekł z podkulonym ogonkiem oddając władzę Tuskowi, a później wielce bohaterski się zrobił. Prawda jest taka, że jest on największym tchórzem w rządzie, a jak dojdzie do władzy to też porządzi rok, góra dwa i jak zacznie być jeszcze gorzej to ucieknie do mamusi.

A co do pań Tuskowych - związać włosy przy garach to już nie łaska, nie ma to jak pierożek z dokładką.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2012-12-20, 23:18 1
-Chodź Kasia idziemy odjebać tę szopkę dla gawiedzi.
-Dobrze mamo.
Zgłoś
Avatar
EmilGiera 2012-12-20, 23:21
i tak ruchałbym....
Zgłoś
Avatar
mario7778 2012-12-20, 23:25
co wy wogole pierdolicie?
tusk,kaczor,marcinkiewicz,belka,miller i cala reszta zlodzieji-co za pierdolona roznica?
wiadomo ze sie nachapia,napierdola baboli i maja wszystko w dupie niech sie nastepny w kolejce zlodziej martwi!
pierdolic ich wszystkich z gory na dol tak jak oni nas!

a tak pozatym to i tak bym wyruchal
-najpierw stara i coreczke na deser!
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-12-20, 23:26 1
Chmieluc, no i właśnie to jest największą "zbrodnią" POPISu i mediów, podzieliły społeczeństwo na dwa obozy i cieszą mordę. Przecież te partię się niczym od siebie nie różnią tak naprawdę, kilka kwestii światopoglądowych i to wszystko, cały program to dorwać się do władzy i wydoić z Polski ile się da.

Ps.
Chmieluc napisał/a:

PS: dla tych co widzą tylko biel i czerń to owszem byłem za PO ale już mi przeszło. Obecnie mam dużo czasu do następnych wyborów i zobacze kto najlepiej będzie reprezentował liberalny konserwatyzm.



Nowa Prawica? Przecież to liberalizm-konserwatywny w najczystszej postaci..
Zgłoś
Avatar
burzyk1992 2012-12-20, 23:30
wiekszych "łyżek" do mieszania pierogów nie miały?
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2012-12-20, 23:39
Niema to jak robic cos pod publiczke co by tylko Tusk dostal wieksze poparcie.
Zgłoś
Avatar
woccow123 2012-12-20, 23:43 2
Co w tym złego, że wyszły rozdawać jedzenie?
Tusków teraz się wszyscy przypierdalają nawet gdy zrobią coś dobrego
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-12-20, 23:43
Celebryci robią tak na całym świecie.



Wczoraj w Berlinie uwieczniony na powyższym zdjęciu charyzmatyczny piosenkarz Frank Zander zafundował bezdomnym nie tylko papu, ale też wizytę u stylisty, odpowiedzialnego za jego niezwykły image.
Zgłoś
Avatar
biklop 2012-12-21, 5:13
z tym brunchem to z seri sadistic uczy sadistic bawi czy co bo nie rozumiem tej wstawki ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie