18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
brunch dla plebsu
uookie • 2012-12-20, 15:11


Cytat:

Brunch (ang. breakfast + lunch) – posiłek jadany późnym rankiem lub wczesnym przedpołudniem (w godzinach od 10 do 11:30), w czasie którego spożywa się produkty zarówno typowo śniadaniowe, jak i właściwe obiadom. Wywodzi się z tradycji anglosaskiej, ma wiele cech wspólnych z szeroko znanym w kuchni polskiej drugim śniadaniem. /wiki

Zgłoś
Avatar
Szalej 2012-12-21, 15:48
To nie jest prawdziwe pomaganie tak jak napisał @Pater patriae według mnie to jest tylko uciszenie swego sumienia, ewentualnie jakies odliczenie od podatku w związku z zorganizowaniem akcji charytatywnej
Zgłoś
Avatar
synu24 2012-12-21, 18:02
Kasie wyruchał bym tak, że aż by jej ojciec poczuł.
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-21, 19:06
Pater patriae napisał/a:



Jak ja bym kurwa chciał, żeby to jebane państwo cie na czymś zgnoiło i żebyś wylądował na śmietniku, żebrząc jak zwykły cygan, bananowcu na garnuszku rodziców.



Nie martw się Pater Noster, nie jestem na garnuszku rodziców, a mohery wcale nie są biedne. Jak są to dlatego że wysyłają pieniążki jego świętobliwości ojcu najświętszemu Rydzykowi na ratowanie stoczni i odwierty do szatana. Ich ludowym zwyczajem jest podpierdalanie oranżady. Niech się ożłopią aż im dupa pęknie.
Zgłoś