18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
qwerq221 2015-06-21, 12:57
Sadystyczny miruś jest cyganem ot i cała zagadka i trochę mu sie pojebało głoszenie farmazonów w swoim plemieniu z sadistic... Nie wychodź ze swojej wioski dla swojego dobra i nie pierdol takich kacapołów bo ludzie tym się różnią od cyganów, że mają ambicje.
Zgłoś
Avatar
konop720 2015-06-21, 15:52
Jebać Chiny
Zgłoś
Avatar
Fejlerman 2015-06-21, 16:51
Może coś odwaliła i reszta pracowników postanowiła dać jej nauczkę za np. niewyrabianie normy
Zgłoś
Avatar
lysypllp 2015-06-21, 17:21 2
Ludzie, jak czytam wasze komentarze to rzygać mi się chce... Jeden pierdoli w ogóle nie na temat, drugi z trzecim się kłócą, a czwarty opowiada o jakimś mirku...

Trzeba napisać, że pomimo tego, że ten film jak najbardziej pasuje na sadola, to bardzo ciężko patrzy się jak skurwysyńskie bydło potrafi coś takiego drugiemu człowiekowi zrobić. Rozumiem dziewczyna może coś przeskrobała, choć wrażenie mam, że nic poważnego, to jakby dostała z raz czy dwa po mordzie i dziękuję. A tu ją skatowały ( bo inaczej tego nazwać nie można) kurwiska w 5 czy 6 i wielkie szychy potem w "gimbie".

PS. Wielki huj w dupę wszystkim ignorantom.
Zgłoś
Avatar
skrd 2015-06-21, 18:30
Chętnie przyłączyłbym się, ale do tej kopanej i bitej, rozkurwiłbym te chińskie bobofruty.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2015-06-22, 0:22
Jak trudno postawić się grupie - ani jedna osoba nie próbowała jej bronić. Strasznie mnie ten filmik wnerwił - bo nastolatki a takie mendy, no i w 5 na jedną...
Zgłoś
Avatar
tmmy 2015-06-22, 3:30
Wracałem kiedyś z liceum, za rogiem dzieciaki z podstawówki biły w ten sposób kolegę. Powiedziałem im: 'nie wiem czym podpadł, ale na pewno każdy z was nie ma tu osobistego problemu do rozwiązania. Ten kto ma niech wyjdzie 1 na 1.' Nikt się nie zgłosił - pomimo, że nawet każdy 'knypek' tego samego wzrostu. Brakuje odwagi cywilnej - zwłaszcza tego, co nagrywał.
Zgłoś
Avatar
djdaniel 2015-06-22, 12:12
tępe ku*wy
ale za klimat iście sadolski piwerko
Zgłoś