18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Brutalnie pobity
T3RMINATOR • 2020-02-12, 10:29
Po tym hrumkaniu w tle wnioskuję że Francja, a napastnicy to inżynierowie i lekarze z Afryki.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-02-12, 12:00 ]
In the French city of Lyon, a Tunisian French rapper who goes by the name of Sadek along with his mob of fellow immigrants assaulted and beat up a Tunisian French blogger, or as is popular to call them lately – social media influencer – by the name of Bassem Braiki.

Bassem Braiki, who hails from Vénissieux, and Sadek, who hails from the Paris region, reportedly experienced escalation of tensions over some prior posts on social media. I said it before and it keeps holding true – mainstream social networks, like Facebook and Twitter, foster violence, while Best Gore prevents it. Shouldn’t the sheeple and the enforcers of tyranny demand the banning of Twitter and Facebook, instead of getting their panties wet over Best Gore? Obviously, it’s not actual violence they are concerned about.
Zgłoś
Avatar
garota 2020-02-12, 10:45 25
Kiedyś się oglądało jak to łysi chłopcy napierdalają kolorowych. Czasy troszkę się zmieniły jak widać. Szkoda.
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2020-02-12, 10:50 6
To na pewno nie są lekarze i inżynierowie. Takie zachowanie mija się z etyką lekarską a także nie przypomina nawet technicznego podejścia inżynierów. Rzucasz fałszywe oskarżenia!
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2020-02-12, 10:52 9
A mnie ich wcale nie szkoda.
Mszczą się czasy kolonialne.
Kiedyś żabojady czarnych,teraz czarni żabojadów.
Karma to suka.
Zgłoś
Avatar
i699 2020-02-12, 11:03 2
oj będzie znowu wojna , jeszcze kilkadziesiąt fal uchodźców i się zacznie Europa zbroić, Dobrze że mamy u siebie bojówki kibiców
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2020-02-12, 11:07 8
Kredy !!! Dajcie kredy!!!
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-02-12, 11:19 23
i699 napisał/a:

oj będzie znowu wojna , jeszcze kilkadziesiąt fal uchodźców i się zacznie Europa zbroić, Dobrze że mamy u siebie bojówki kibiców



Co kibic nas obroni.... HAHAHAHAHAHA zawsze mnie ten argument rozpierdala kiedy gówno wpadnie do wiatraka to oni zaczną... Ale ojebywać nasze samochody, domy, sklepy, nas i gwałcić nasze siostry ... A nie je bronić.... Chciałbym ludzią pokazać to dając im broń i jak w migia zmieniają się w łupieszcze bandy przed kturymi ludzie spierdalają do wroga by ich bronił przed sąsiadem.....

Zgłoś
Avatar
Lobo24 2020-02-12, 11:23 56
i699 napisał/a:

Dobrze że mamy u siebie bojówki kibiców



Mieszkam pod Wawą. Kilka razy zwracałem się do tych pajacow o pomoc.
Jak po mieście panoszyli się Bułgarzy.
Jak jakiś ćpun okradł samotną matkę zabierając jej wszystkie oszczędności.
Jak paru typów zamknęło lekko upośledzoną dziewczynę na działce. Bili ja i gwałcili.

Olali wszystko a gadałem z "liderami" tych "bojówek".
Wydziarani jak Yakuza. Na meczach drą ryje jacy to nie są mocni.
Do niewielu więcej rzeczy się nadają. Dla mnie duża ich część to po prostu pizdy które leczą kompelksy i pompują ego.
Zgłoś
Avatar
Ali_G 2020-02-12, 12:45 13
silwerbalk napisał/a:

Co kibic nas obroni.... HAHAHAHAHAHA zawsze mnie ten argument rozpierdala kiedy gówno wpadnie do wiatraka to oni zaczną... Ale ojebywać nasze samochody, domy, sklepy, nas i gwałcić nasze siostry ... A nie je bronić.... Chciałbym ludzią pokazać to dając im broń i jak w migia zmieniają się w łupieszcze bandy przed kturymi ludzie spierdalają do wroga by ich bronił przed sąsiadem.....



Ja pierdole, jak można być takim analfabetą xD
Zgłoś
Avatar
C................n 2020-02-12, 12:56 1
@id699 Dlatego właśnie zlikwidowano stare mafie - bo one były groźne dla tych, do których przemówiłby tylko argument siły...
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2020-02-12, 12:58
Do broni, bracia dziś!
Zewrzyjcie szyki wraz!
I marsz, i marsz!
By ziemię krwią
napoić, przyszedł czas!

Zgłoś
Avatar
glus131 2020-02-12, 14:51 2
silwerbalk napisał/a:

Co kibic nas obroni.... HAHAHAHAHAHA zawsze mnie ten argument rozpierdala kiedy gówno wpadnie do wiatraka to oni zaczną... Ale ojebywać nasze samochody, domy, sklepy, nas i gwałcić nasze siostry ... A nie je bronić.... Chciałbym ludzią pokazać to dając im broń i jak w migia zmieniają się w łupieszcze bandy przed kturymi ludzie spierdalają do wroga by ich bronił przed sąsiadem.....



Coś na wzór SS dirlewanger to jest efekt dania broni szumowinom
Zgłoś
Avatar
krzychu88 2020-02-12, 15:09
Nie miał biedak kredy. Bo jak by miał to by im takiego motylka i serduszko wymalował, że ze śmiechu by pomarli
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2020-02-12, 15:13
Lekarze na miejscu, nic mu nie będzie.
Zgłoś
Avatar
AlaksanderLukaszenka 2020-02-12, 15:39
Może nie zapłacił za wizytę u jednego lekarzy? Pewnie w ten sposób próbowali uzyskać od niego należne pieniądze.
Zgłoś