18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:06
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
Brutalność policji
nemiroff • 2013-05-18, 15:17
po tagach nie było.
konkretna kompilacja wpierdolu policyjnego, przeważająca większość oczywiście z USA. jeden przypadek śmiertelny. enjoy!
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-05-18, 18:18 2
Zabawna i raczej nieprzypadkowa jest zależność, że im mniej sztuk broni palnej per capita w danym stanie, tym większa jest liczba zgłoszeń w sprawie nadużyć policji. Niestety w policji, prócz całkiem rozsądnych i zaangażowanych ludzi, pracują również grube pojeby. Dodatkowo trwałe wystawienie na przemoc powoduje znieczulicę (podobnie jest u lekarzy, którzy traktują pacjentów jak wory z mięsem). Wpierdolenie policjantowi, który przekracza swoje uprawnienia (zwłaszcza jeśli chodzi o brutalność) uważam za całkowicie legalny sposób realizacji oporu obywatelskiego. Niestety w Polsce trudno mówić o przekroczeniu uprawnień, bo policja może wszystko :/.
Zgłoś
Avatar
Machol 2013-05-18, 18:30 5
Większość przypadków zatrzymanych się rzucała. Policjantowi nie powinny nerwy puszczać no ale można powiedzieć że się prosili. Ale na niektóre przypadki to chyba jedyne wytłumaczenie jest takie, że jednemu z drugim żona nie daje :]

______________

Rzeczy trudne dają się rozłożyć na prostsze. Rzeczy proste nie dają się dalej rozbijać i musimy w nie po prostu uwierzyć albo chrzanić je.
Zgłoś
Avatar
gryzly123 2013-05-18, 18:32
3:40 jest reżyserowane, dość popularny klip przewijający się w tematyce medialnych manipulacji. Pochodzenie: Rosja; z innego kąta nagrywania wyraźnie widać, jak dają sobie znaki, kiedy zaczynać napierdalanie. Całości nie obejrzałem, ale myślę, że co najmniej 30% to fake.
Zgłoś
Avatar
NomadUG 2013-05-18, 18:33 1
Policja ma w obowiązku budzić strach i respekt żeby trzymać śmieci na wodzy, popieram w 100% przemoc, wystarczy spokój i opanowanie oraz podejście z szacunkiem do przedstawiciela prawa i nic sie nie stanie ; )
Zgłoś
Avatar
PanKupa 2013-05-18, 18:35
ddss napisał/a:

Tutaj ujawnia się typowy błąd ludzkości który nie raz został pokazany
prawo i przepisy to żecz względna ponieważ ludzie z wymiaru sprawiedliwości
pod wpływem władzy i niewinności są wstanie robić o wiele gorsze żeczy niż przeciętny obywatel
pozostając przy tym bezkarnym.



______________

Zgłoś
Avatar
yasu19956 2013-05-18, 18:41 3
i właśnie dlatego większość ludzi boi się przejść obok patrolu policyjnego
Zgłoś
Avatar
yemlol 2013-05-18, 18:44 1
Jak policja zatrzymuje to sie siedzi na dupie i nie pyskuje, jak ktos sie szarpie albo ucieka to prosi sie o wpierdol, przynajmniej tak w stanach jest. Nie mówie tu o Polsce bo inne prawo mamy wiec nie atakujcie mnie zaraz.
Zgłoś
Avatar
bruise 2013-05-18, 18:48 3
Plicjantem jest się z wyboru, psem z charakteru.
Zgłoś
Avatar
F-ICE 2013-05-18, 18:49
Nie chodzi o to żeby policji w ogóle nie było bo wtedy ktoś zajebałby cię na ulicy i byłby bezkarny. Rzecz w tym że często niebiescy panowie przekraczają swoje uprawnienia, znam gościa którego dość mocno obili na przesłuchaniu a poszło o kilka gram zioła, czasami dochodzi do różnych incydentów w których policja łamie prawo a chodzi o błache sprawy. Ale to jest norma w każdej grupie znajdą się łosie które psują opinie ogółowi czy to chodzi o katolików, lekarzy czy jakąkolwiek grupę społeczną. A w policji najgorsi są (choć nie wszyscy!) prewencyjni często zaraz z poprawczaków czy innych.
Zgłoś
Avatar
dagins 2013-05-18, 18:51 5
Uciekanie od policji po wezwaniu do zatrzymania się (chuj z tym, że dziecko - tata powinien nauczyć), bycie wulgarnym wobec funkcjonariusza (tego na taśmie nie usłyszycie) - wpierdol.

Kiedy byłem w podstawówce, parę razy zatrzymał mnie patrol policji, oczywiście w celu pouczenia, a mi nigdy do głowy nie przyszło, żeby uciekać kiedy mnie wołali, tylko stałem ze zwieszoną głową.

Nie widzę tutaj nigdzie nieprawidłowości. Ja już bardziej zwalczałbym tych policmajstrów, czy strażników miejskich z suszarkami na drogach, wlepiających mandaty za nic, bo tacy atakują dobrych obywateli, a nie przestępców.

Filmik jak najbardziej tendencyjny; obrobiony w taki sposób, żeby pokazać policjantów w jak najgorszym świetle.

Policja i wojsko MUSZĄ być brutalne, bo będzie powtórka z Srebrenicy w różnych "kolorach tęczy".
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-05-18, 18:52 8
Był kiedyś człowiek,któremu nie podobała się brutalność i korupcja w policji nazywał się Christopher Dorner i wiecie jak skończył?

polskatimes.pl/artykul/760679,christopher-dorner-scigany-policjant-z-u...

kilka informacji o nim ewentualnie na wikipedii

Jest jeszcze mój drugi ulubieniec a mianowicie Drąsius Kedys , kolejny mściciel którego znaleziono martwym...dziwne,że takich ludzi się nie odnajduje żywych.Nie będę wklejał informacji o nim bo to nie mój temat:) kto zainteresowany to niech sobie poszuka w google.

Ponad prawem są tylko Ci którzy prawo ustanawiają i reprezentują a także Ci którzy mogą dobrze posmarować kapustą ,niestety pewnie 99% przypadków z tego filmiku zostało oddalonych a te zjeby wróciły do służby nie mam nic do policji ale do takich śmieci zz filmu mam. Gdyby któryś skrzywdził tak kogoś z mojej rodziny to pewnie wziąłbym przykład z Panów przedstawionych powyżej.

@up

Podaj adres pójdę na policjanta będę wpadał do Ciebie i Twojej rodziny się wyżyć i ulżyć swoim emocjom - przecież policjant musi być brutalny...

Takich właśnie ćwierć inteligentów jak Ty przedstawia filmik, policja ma być brutalna jeżeli sytuacja tego wymaga i ma obezwładnić delikwenta gwałciciela i innych zjebów seksualnych mogą zakopać na śmierć ale wyjaśnij mi po chuj się wyżywać na takiej 50 kilowej kobiecie?Katować,gazować napierdalać toż z liścia by dostała i by się uspokoiła.Po chuj napierdalać w 5 leżącego kolesia który już ma dość i każdy chce coś mu wykręcić i sprzedać kopa a inny sprawdzić jak działa nowy paralizator.

Policja ma pomagać i służyć ,ma stać na straży prawa jak widzi kobietę idącą drogą w nocy powinni się zatrzymać i ją do domu podwieźć żeby nic się jej nie stało , jak widzi że samochód się popsuł powinni stanąć i pomóc , jak widzą że nie trzeba dawać mandatu to nie powinni dawać a ich pojebani przełożeni nie powinni ich za to karać. W Anglii z policjantem można pożartować,pogadać pomoże jak idziesz najebany do domu i zatrzyma się jak zobaczy samochód na poboczu nie da mandatu za przejście na czerwonym bo nie tędy droga ,nie da mandatu za picie piwa, w więkoszości przypadków jak zobaczy lolka to każe wyrzucić ,piwo wylać lub szybko wypić, nie spotkałem się jeszcze z brutalnością tutaj a w Polsce z milion razy sam mam kilkanaście niezapłaconych mandatów za byle gówno, kilka nocy spędzonych na dołku z miłymi wspomnieniami kiedy piedolona suka mordą mi chodnik polerowała bo mąż jej nie daje a w życiu jej nie idzie.

Taka jest różnica pomiędzy Policja a kurewskimi psami, policję lubię bo gdyby nie ona to bym nie czuł się bezpiecznie ale kurewskich psów nienawidzę bo to kurwy.
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2013-05-18, 18:54
@gryzly123

proszę o jakikolwiek dowód, że to Rosja. umundurowanie i ekwipunek tych panów nie należy do żadnej z rosyjskich formacji policyjnych ani wojskowych. pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Patrysio 2013-05-18, 19:02 1
@up

jutro mas służbę ?

(up dagins)
Zgłoś
Avatar
kondziu7 2013-05-18, 19:07
up@ jak by nawet miał to co ?

Opór przy zatrzymaniu = wpierdol ile mają prosić ręce za siebie. murzyni np: na filmiku cały czas na plecach to nakurwiają w nich z pałek( tych fajniejszych) po kolanach, w końcu murzyn zrozumiał co ma robić.
Zgłoś
Avatar
tunkol 2013-05-18, 19:12 1
Jak widze co sie stało z tym światem to mi się rzygać chce
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie