18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:06
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:50
Brutalność policji
nemiroff • 2013-05-18, 15:17
po tagach nie było.
konkretna kompilacja wpierdolu policyjnego, przeważająca większość oczywiście z USA. jeden przypadek śmiertelny. enjoy!
Zgłoś
Avatar
sh_akal 2013-05-18, 19:13 1
A później Policja jest zdziwiona, że społeczeństwo tak ich nie lubi.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-05-18, 19:58
Jak czytam komentarze pisiorków(więcej niż 2 linijki) to mi się żyć odechciewa
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2013-05-18, 20:00
Szanuje styl życia jak w niemczech gdzie prawo jest zrozumiałe i ludzie szanują policję niestety z tych polisjantów których znam to większa większość to cipy które próbują się dowartościować. Całe dzieciństwo dostawali baty a potem władzy im się zachciało.
Niestety cipa bedzie cipą. Pozostali to wałkarze którzy już wylecieli z policji albo wylecą.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2013-05-18, 20:04 2
Ostatnia akcja, niewyobrażalne skurwysyństwo.

______________

Zgłoś
Avatar
dagins 2013-05-18, 20:22 1
jestę żydę napisał/a:


Podaj adres pójdę na policjanta będę wpadał do Ciebie i Twojej rodziny się wyżyć i ulżyć swoim emocjom - przecież policjant musi być brutalny.


Nazywasz mnie ćwierć inteligentem, przy czym wymyślasz taki argument.

Policjant ma mieć jaja ze stali i nie może się bać strzelić do bandyty na środku ulicy, który właśnie mnie napadł i pobił.

A to, że jego metody są brutalne nie oznacza, że jedyne o czym marzy to zrobić nalot na mój dom i pobić całą rodzinę... co to w ogóle za tok rozumowania?! On ma się wyżyć na kryminaliście, a nie na uczciwym obywatelu.

Odnośnie szacunku - policja ma wzbudzać respekt. Policjant to nie jest kolega, tylko stróż prawa, Ma on egzekwować prawo i dbać o porządek, a nie naprawiać zepsute samochody i podwozić do domu. Jeżeli jest miły,pomocny i promieniście się uśmiecha - chwała mu za to - ale to świadczy o nim, jako o człowieku, a nie należy tego odbierać jako obowiązek służbowy. Z resztą, tego samego można oczekiwać od zwykłych przechodniów, czyż nie?
Zgłoś
Avatar
novez1 2013-05-18, 20:28
tak jest tez w Polsce, to jest swieta prawda tylko w Polsce nie jest to nagrywane
Zgłoś
Avatar
saseq 2013-05-18, 20:30
No ale kurwa,po to jest policja,oni za darmo nic nie robią tak naprawde jeżeli jesteś kulturalny wobec nich itp. Jeżeli człowiek zachowuje się jak zwierze to powinien być tak traktowany. Psy powinny mieć immunitety nietykalności.Hejtujcie sobie dzieci jp10% i innych patoskładów ale taka prawda.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-05-18, 20:38
beka bo bija ta palka teleskopowa jak mieczem oburecznym i wtedy w ogole nic nie czuc xD
Zgłoś
Avatar
ddss 2013-05-18, 20:40
PanKupa napisał/a:





A czy ja cos niewyrażnie mówie ?
Zobacz co jest na świecie jak prowadzą sie żądy
oni tylko dbają o własne dupy.
Lepiej było by gdyby większość decydowała o realnym stanie
i dobrobycie niz te pazerne kurwy.
Zgłoś
Avatar
Whisperer 2013-05-18, 20:56
Jebane niewyżyte ścierwo
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2013-05-18, 21:43
Korn ladnie dopasowany. Piwko
Zgłoś
Avatar
Xan666 2013-05-18, 21:57
Ej no bez jaj... jaka brutalność? jak inaczej czarnucha o porządku doprowadzić?

______________

In the glare of burning churches!
Zgłoś
Avatar
spyyd3r 2013-05-18, 22:20
polska policja niech bieze przyklad bo za duzo se pozwalaja w polsce
Zgłoś
Avatar
D................6 2013-05-18, 23:00
pieprzone psy! myślą, że jak już mają mundur i taką pozycję to wszystko im wolno. Ps. Każdy z tych bydlaków za uderzenie kobiety powinien wisieć za jaja i baty codziennie dostawać.
Zgłoś
Avatar
binladene 2013-05-18, 23:04 2
NomadUG napisał:
Policja ma w obowiązku budzić strach i respekt żeby trzymać śmieci na wodzy, popieram w 100% przemoc, wystarczy spokój i opanowanie oraz podejście z szacunkiem do przedstawiciela prawa i nic sie nie stanie ; )

Typowa wypowiedz zwykłej cipy, która nic nie wie o życiu.
,,wystarczy spokój i opanowanie oraz podejście z szacunkiem do przedstawiciela prawa"- i na koniec opierdol mu pałe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie