18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:06
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:50
Brutalność policji
nemiroff • 2013-05-18, 15:17
po tagach nie było.
konkretna kompilacja wpierdolu policyjnego, przeważająca większość oczywiście z USA. jeden przypadek śmiertelny. enjoy!
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2013-05-18, 23:18 5
@binladene
Funkcjonariusz nie jest od napierdalania obywateli, jego zadaniem jest obezwładnić i doprowadzić aby stanął przed sądem. Sąd wymierza kare a nie jebane psiarskie kurwy. Zero szacunku do kobiet, każdy myśli że jak nosi odznake to jest kurwa panem miasta. Takie rzeczy jakie są w tym filmiku przechodzi ludzkie pojęcie, gorsze skurwysyństwo niż ludzie za kratami. Policja jest od chronienia obywateli a nie ich napierdalania.

______________

Zgłoś
Avatar
b................1 2013-05-18, 23:23
Kurwy jebane i tak powiem...
Zgłoś
Avatar
matysek_alf 2013-05-19, 0:26
Sorry, ale jeśli się nie podporządkowuje wezwaniu gliniarzy do zaniechania jakiegoś czynu karanego, czy nie podporządkowuje się poleceniom gliniarzy no to chuj mu w dupę!! Sam się prosi o wpierdol jeden z drugim!! A co gliniarz ma zrobić jak jeden z drugim mają wyjebane na nich? Powiedzieć: "A to w sumie nie będziemy panom zawracać głowy jeśli sobie Panowie rozpierdalają spokojnie wszystko dookoła." No kurwa jego mać!! Dajmy na to, że jakiś manek wpierdolił waszej lasce/bratu/matce itp i przyjeżdża policja i gościa ściga. Ten ma wyjebane i spierdala a później się ciska i szarpie z gliniarzem to co on ma niby zrobić? Najpierw wzywa do zachowania zgodnego z prawem a jak nie pomaga no to sorry ale sam się facet prosisz o wpierdol! Nikt za darmo w pysk nie dostał. Policja to nie Super Niania!! Nie słuchasz to oni Ci już przeczyszczą słuch! I tak ma być! Nie mówię tu o przypadkach jeśli jakiegoś glinę faktycznie poniesie ułańska fantazja i zacznie napierdalać pałą bo ma gorszy dzień!!
Zgłoś
Avatar
b................1 2013-05-19, 2:03 1
@Up tata zapewne jest policjantem albo sam nim jesteś ?
Zgłoś
Avatar
ggocannabinol 2013-05-19, 2:05 3
j***ć policyjne ścierwo!
Zgłoś
Avatar
HaRdKoRoVy 2013-05-19, 9:01
cieszy mnie to że w większości przypadków dostają smolasy
Zgłoś
Avatar
matysek_alf 2013-05-19, 10:06
buenos111 napisał/a:

@Up tata zapewne jest policjantem albo sam nim jesteś ?

Nie trafiłeś Ani ja ani mój ojciec nie jesteśmy gliniarzami Ale wkurwia mnie bezsilność naszej policji i dlatego mam takie a nie inne poglądy na ten temat Nasza policja boi się cokolwiek zrobić bo w razie afery wszyscy się na nich wypną i dla uciszenia sprawy zrobią z gliny kozła ofiarnego. A w Stanach tak nie ma. Gliniarz stanowi prawo i Państwo stoi za nim murem. Pewnie że zdarzają się matoły co nadużywają swojej władzy ale tak jest wszędzie, w każdym zawodzie itd.
Zgłoś
Avatar
K3NJI 2013-05-19, 10:20 2
lofix1 napisał/a:

to nie policja, to jebane kundle którymi wszyscy szlifowali boiska za szkołami jak byli młodzi.



miejmy nadzieje ze teojego syna bekarta tez beda ponizali w szkole
Zgłoś
Avatar
dagins 2013-05-19, 11:13 1
Z jednej strony niektórzy ludzie piszący powyżej nie lubią murzynów, a z drugiej przejęli od nich nienawiść od policji, która wyszła z murzyńskich slumsów z USA. Bądźcie szczerzy chociaż względem siebie...

Jeżeli nie łamiesz prawa i zachowujesz stosowny respekt, NIGDY nie spotka cię nic złego ze strony policji. Nawet gdybyś był grubym murzynem w skejtach i trafiłbyś na gliniarza-rasistę - jeśli nie zaczniesz go obrażać, to w najgorszym przypadku cię wylegitymuje.
Zgłoś
Avatar
jawamen 2013-05-19, 11:22 1
Jak bi mi tak moja kobiete udezyl to na ulicy po cywilnemy zajebal bym jak psa !!
Zgłoś
Avatar
sadol6969 2013-05-19, 12:30 1
lofix1 napisał/a:

to nie policja, to jebane kundle którymi wszyscy szlifowali boiska za szkołami jak byli młodzi.



idź sprawdź czy mamusia wyprasowała ci twoją bluzę JP.
Zgłoś
Avatar
goral001 2013-05-19, 12:40 3
Ktoś wcześniej powiedział, że policja i wojsko muszą być brutalne. Jaka jest różnica pomiędzy obezwładnieniem uzbrojonego napastnika tak żeby nie zrobił krzywdy postronnym osobom a traktowaniem leżącego i nieruchomego podejrzanego "z buta" lub katowaniem w parę osób kolesia który jest już dawno obezwładniony i nikomu nie zagraża?
Dopuszczalne użycie siły, nawet zabicie agresora na miejscu, to nie jest brutalność. Katowanie bezbronnego, moim zdaniem tak.
Zgłoś
Avatar
sqn2142 2013-05-19, 13:09
Piwko za Korn

Widzialem filmik z Kelly Thomas'em. Chuje...
Zgłoś
Avatar
dagins 2013-05-19, 13:46
goral001,

Jeżeli zadymiarz wie, że po złamaniu prawa zostanie poproszony o uprzejme położenie się na ziemię, a następnie da się zakuć w kajdanki i pojedzie na wycieczkę do ogrzewanej celi ze świeżym materacem, to jego tolerancja wobec prawa będzie co najmniej niska. Jest nawet bardzo wiele meneli, którzy celowo popełniają przestępstwa jesienią, żeby zimę spędzić w więzieniu. Oczywiście, te wakacje zimowe spędzają na koszt podatników, bo oni tam przecież nie pracują.

Natomiast, jeżeli ten zadymiarz wie, że po złapaniu będzie skopany, solidnie obiją mu mordę pałkami, albo nawet zostanie niegroźnie postrzelony (np. w kolano), to zastanowi się kilka razy zanim rzuci w policjanta wyzwiskiem, albo kamieniem - bo z motłochem właśnie tak się rozmawia.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2013-05-19, 15:19
K3NJI napisał/a:

miejmy nadzieje ze teojego syna bekarta tez beda ponizali w szkole



tak jak ciebie brat poniżał kiedy nikt nie widział?

sadol6969 napisał/a:

idź sprawdź czy mamusia wyprasowała ci twoją bluzę JP



nie mam czasu, bo Twoja mamusia magluje mi tuleje w tym momencie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie