18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
,,Pewnego wieczoru zwichnąłem sobie bark ponieważ cierpię na nałogowe wypadanie barku po czym znajomi chcieli mi nastawić rękę zebrało się koło mnie kółko widowiska w tym samym momencie jechała Policja która stwierdziła że się bijemy zaczęli interweniować rzucając się na mnie skuwając mnie w kajdanki i zabierając na dołek po czym na następny dzień dostałem zarzut pobicia szanownego Pana Policjanta gdzie taka sytuacja nie miała miejsca do tej akcji doszło w Elblągu Pozdrawiam Pana Policjanta "

Policja dba i rozwiązuje problemy
Zajebane z fejsa
Zgłoś
Avatar
kucharek 2015-12-15, 23:56 6
Latarnie były już zapalone, a Ty byłeś jeszcze na podwórzu.
Zgłoś
Avatar
mojzesz44 2015-12-16, 0:01 19
Trzeba było kopnąć tego psa w pysk jak tak na nim siedział...
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2015-12-16, 0:01 13
Bez powodu to w Częstochowie zaczepiają, a tam pewnie się należało.
Zgłoś
Avatar
zaniek123 2015-12-16, 0:06 18
obdukcja na skarge na komisariat do sadu i po psie. Chyba, ze za cichy chod po ulicy was zgarneli jak zawsze
Zgłoś
Avatar
xobicr 2015-12-16, 0:12 9
Ja pierdole, nie wiem czy bym wytrzymał i nie zajebał smerfowi w mordę, widać, że koleś na filmiku wyje z bólu, a ten dalej wykręca łapę, co za kurwa głupia.
Zgłoś
Avatar
Matan_M 2015-12-16, 0:25 105
Za darmo w ryj nikt nie dostał, trzeba nie było cwaniaczkować, w usa byście dostali 30 kulek na klatę byście inaczej śpiewali
Zgłoś
Avatar
Juza88 2015-12-16, 0:37 53
Jak ja uwielbiam tych pojebow co wiecznie pierdola o policji, a jak juz ich zlapie, winnych czy tylko do spisania to te dupne kurwa bohaterowie z smartfonami i te teksty ALLLAAAAAa TO BOLII !! !!! LUDZIE RATUNKU !! !!! hehe jebane osiedlowe kurwy.
Zgłoś
Avatar
Zieniu7 2015-12-16, 0:41 17
Juza88 napisał/a:

Jak ja uwielbiam tych pojebow co wiecznie pierdola o policji, a jak juz ich zlapie, winnych czy tylko do spisania to te dupne kurwa bohaterowie z smartfonami i te teksty ALLLAAAAAa TO BOLII !! !!! LUDZIE RATUNKU !! !!! hehe jebane osiedlowe kurwy.



taki stary a taki gópi...
Mam znajomego ktoremu tez ciagle bark wypada i zachowanie tych psow bo policja tego nie nazwe jest coanjemniej zalosne. Niech ich wypierdola ze sluzby i powybijaja barki zeby do konca zycia im co miesiac wypadal np otwierajac kredens w kuchni...
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2015-12-16, 0:41 33
Jak zwykle filmik zaczyna się w takim momencie, że nie wiadomo co było przedtem. Robiłby co policjant kazał to krzywdy nie byłoby
Zgłoś
Avatar
u................0 2015-12-16, 1:35 19
fafarafa dostał za cwaniakowanie od Policjanta...taki fajny, warszawsko-amerykańska gadka i wdzianko... wszędzie był, wszystko widział, wszystkich jak psy traktował, wytatułowane HWDP, a tu nagle pyk... płacz, błaganie, nie ma wstydu, dumy i honoru.. pozostał płacz i krzyk i błaganie.. I nie ma już fafarafy... Policja nauczyła go szacunku... (Piwo dla Policji dzieciaki)
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2015-12-16, 1:43 7
Za samo darcie ryja powinien w pape wyłapać.
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-12-16, 6:48 2
No tak sytuacja 1 na 10000 ale policjant miał poważnie potraktować gadkę o wyjebanym barku. Współczuję, ale mam wrażenie że gdybyście się trochę inaczej zachowywali w stosunku do policji trochę inaczej by się to skończyło, mam rozumieć że twój kolega musiał oczywiście wrzeszczeć "Pan nie ma prawa mnie dotykać i.t.d.". Pałkarze widzieli tylko grupę potencjalnie najebanych, agresywnych młodych gówniarzy, a nie kolegów którzy nastawiają bark.

Aha kurwa sorry, nie zauważyłem " " więc wypowiedź tak hipotetycznie skierowana do gościa z filmu którego nie ma na sadolu.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2015-12-16, 10:11 47
Po 10 sekundach oglądania już słyszę ,że typ najebany równo jak stodoła.

Nie wiem kurwa jak to jest ,że jeszcze mnie za niewinność policja nie napastowała a tu kurwa filmiki nagrane z pizdy w połowie się pojawiają gdzie ni chuja nie widać co było wcześniej i już wnioski autorzy/aktorzy dają ,że policja be.

Mówię całkiem poważnie. Raz mną policja w moim mieszkaniu jebnęła o ścianę i mnie skuli i faktycznie trochę przegieli pałę ale byłem wtedy agresywny do nich i przyjebałem drzwiami jednemu w ryja. Mogli być milsi ale ja też mogłem nie prowokować. Nie ich wina ,że sąsiad dzwonił ,że chciałem go zabić jak wyłamywałem zepsute nogi od krzesła w zsypie bo nie chciało mi się zjechać na dół i tam tego robić.
Było, minęło. Pomijając tych 2 kutasów z ręką na sercu nic nie moge policji zarzucić. Ilekroć mnie za coś zatrzymywali (drogówka) to zasadniczo była moja wina i skoro byłem debilem to mi się należało.

Podobnie jak do moderatorów sadola nie mam pretensji za warny które łapię lepiej niż kwaśniewski 0.7l.

Odjebałem to moja wina i chuj. Trzeba się zachować po męsku i wziąć na klatę a nie robić z siebie pizdę na filmiku i płaczliwym, pijaczym głosem pierdolić ,że bark mnie boli.

Swoją drogą to jakby był filmik gdzie jakiś lebiega z babą nie potrafi go zakuć to byłby płacz ,że baba albo ,że chuj chujowy i się pierdolą. Jak się nie pierdolą to płacz ,że się nie pierdolą.
Każdy znajdzie powód aby się dojebać o cokolwiek. To ja powiem ,że mam przeźroczystą wodę w kranie a niech chuje się dopierdolą ,że nie jestem multi kulti i nie jest czarna.

BEz kitu. Obejrzałem to 3 razy i stwierdzam ,że debile są debilami. Można było na spokojnie powiedzieć "nastawiam bark koledze" i sprawy by nie było. Typy ewidentnie się rzucały w pijackim amoku.
Zgłoś
Avatar
dddt 2015-12-16, 10:59
miód dla uszy. tylko 1:40 ;(
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie