18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Kutazz 2024-07-22, 7:31 16
A od kiedy się płaci po usłudze?
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-07-22, 8:03 11
Pewnie chciał zapłacić zbliżeniowo, ale jej terminal między nogami miał awarię i do tego za mocno jebał grzybem i śledziami.
Zgłoś
Avatar
m10bp 2024-07-22, 8:28 9
Kurwy bić normalnie, równouprawnienie jest
Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-22, 10:09 16
Nie dziwię się śniademu.
Zasiłki coraz niższe a białasy nie chcą zapierdalać i płacić podatków.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-07-22, 10:50 4
Kurwa i asfalt do odstrzału sanitarnego, kurwe za to że dała brudasowi a asfalta za to że jest asfaltem.
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-07-22, 14:50 1
Kutazz napisał/a:

A od kiedy się płaci po usłudze?



Może pomyliła waluty, wzięła dolary zamiast funtów i wyszło jej że za mało dostała. Albo fałszywki.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-07-22, 18:44 1
Baba bez chuja cipieje
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-22, 21:23 2
Kutazz napisał/a:

A od kiedy się płaci po usłudze?


A z ciekawości, kiedy się płaci i jak przebieg tego (za wyjątkiem akcji właściwej) wygląda?

Z oczywistych powodów nigdy z takiej usługi nie korzystałam (ani nie świadczyłam ) więc nie wiem. Kiedyś na jakimś filmie (nie z tego gatunku co zwykle ) facet płacił po, ale domyślam się że filmy są raczej mało wiarygodne.
Zgłoś
Avatar
Kutazz 2024-07-22, 21:27 1
majeńka napisał/a:

A z ciekawości, kiedy się płaci i jak przebieg tego (za wyjątkiem akcji właściwej) wygląda?
Z oczywistych powodów nigdy z takiej usługi nie korzystałam (ani nie świadczyłam ) więc nie wiem. Kiedyś na jakimś filmie (nie z tego gatunku co zwykle ) facet płacił po, ale domyślam się że filmy są raczej mało wiarygodne.



Ja nie wiem, ja spekuluje
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-07-22, 22:43 2
majeńka napisał/a:

A z ciekawości, kiedy się płaci i jak przebieg tego (za wyjątkiem akcji właściwej) wygląda?
Z oczywistych powodów nigdy z takiej usługi nie korzystałam (ani nie świadczyłam ) więc nie wiem. Kiedyś na jakimś filmie (nie z tego gatunku co zwykle ) facet płacił po, ale domyślam się że filmy są raczej mało wiarygodne.



Dawno temu pracowałem jako przedstawiciel handlowy w firmie budowlanej. Po robocie mieliśmy czas na picie. Później chłopakom coś się robiło z mózgiem i jeździliśmy po burdelach. Szli za rączkę jak dzieci z niańką. Nieważne czy w narzeczeństwie, czy małżeństwie, czy mając w domu babę w ciąży. To było dla mnie obrzydlistwo. Ale koledzy się kiedyś wkurwili, że dostałem za darmo to, za co oni płacili
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2024-07-22, 23:53 1
Cytując klasyka - czy można zgwałcić dziwkę?
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2024-07-23, 0:04 2
darek1234 napisał/a:

Dawno temu pracowałem jako przedstawiciel handlowy w firmie budowlanej. Po robocie mieliśmy czas na picie. Później chłopakom coś się robiło z mózgiem i jeździliśmy po burdelach. Szli za rączkę jak dzieci z niańką. Nieważne czy w narzeczeństwie, czy małżeństwie, czy mając w domu babę w ciąży. To było dla mnie obrzydlistwo. Ale koledzy się kiedyś wkurwili, że dostałem za darmo to, za co oni płacili



jeździliśmy? I po co ta hipokryzja?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-07-24, 1:21 1
SlimShady napisał/a:

jeździliśmy? I po co ta hipokryzja?



A o co ci chodzi?
Zgłoś