18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Od kilku dni w Francji ciężarówki wiozące żywność z poza Fr są niszczone i palone
Nagrania od znajomego który jest w Francji 70 km od granicy z Hiszpania .
Z szambem z neta
Proszę dodawać filmy z innych incydentów









Zgłoś
Avatar
brylski11 2024-01-28, 8:46 1
Will70 napisał/a:

Kurwa, ćwoki, jak byście wypuścili kutasy z rąk i zaczęli czytać a nie tylko ogladać obrazki w necie to byście wiedzieli że trąbią o tym o kilku dni. Jebane małolaty, pierdolone, szukające sensacji. Chuj wam w pyski.



... nie obiecuj, nie obiecuj.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-01-28, 10:14 3
i gdzie te płonące ciężarówki? może wzrok już nie tan i mam problemy z dostrzeżeniem takich szczegółów...
Zgłoś
Avatar
witossnn 2024-01-28, 11:34 1
teraz mamy ,,,,wolne media,,,, jebane
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-01-28, 11:43 1
samspadaj napisał/a:

jak widzę lewackie brednie to patrze kto to w ogóle piwkuje, a tam zawsze takie kwiatki. puste konta do promowania ubeckich rzygowin nawet na jebanym sadolu



Puste konto to masz w swoim jebanym łbie, pierdolcu.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-01-28, 12:12
Bo żywność ma być droga - i czego nie rozumiesz?

Zgłoś
Avatar
killua 2024-01-28, 12:21
turor napisał/a:

Pseudointeligentni wyborcy PO zaraz udowodnią, że media są w końcu pluralistyczne



ja widziałem wczoraj bosaka w tvp. wiec punkt dla KOffindoru.
Zgłoś
Avatar
Admirał 2024-01-28, 12:23 1
xd
10 sekund trwa sprawdzenie.
Artykuł z dziś.
prnt.sc/ArTTID5uC0i1
Zgłoś
Avatar
1234dupa 2024-01-28, 14:12 4
Piszę się we Francji.
We Francji. Powtórz, może zapamiętasz.
We Francji kurwa
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2024-01-28, 14:23 3
Jebani komuniści. Wolny rynek, to wolny rynek. Kupuję od tego, od kogo chcę a chcę taniej. Kierowcy, w odwecie za spalone ciężarówki, powinni kilka hektarów upraw z dymem puścić.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-01-28, 14:53
Will70 napisał/a:

Puste konto to masz w swoim jebanym łbie, pierdolcu.



Typowy ekspert PO i jego dogłębna analiza pełna faktów
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-01-28, 15:32 2
turor napisał/a:

Typowy ekspert PO i jego dogłębna analiza pełna faktów



Ale co tutaj analizować? Że analfabeci mają ferie? A ty razem z nimi? Goń się frędzlu i nie zawracaj dupy.
Zgłoś
Avatar
samspadaj 2024-01-28, 16:02 1
Will70 napisał/a:

Ale co tutaj analizować? Że analfabeci mają ferie? A ty razem z nimi? Goń się frędzlu i nie zawracaj dupy.



po co się kłócisz? przecież jesteś POwcem, tak? - tak, jesteś.
puste konta piwkują lewackie brednie pisane przez lewacko-POwskie konta, tak? - tak.

ale kazali wam "nie przejmować się, kłamać dalej", tak? - tak.

każdy radzący sobie w życiu człowiek, który nie bierze od POwców i PISowców pieniędzy, gardzi wami, bo jesteście pasożytami, tak? - tak

pruj się dalej, rób PR, może ktoś cie pogłaszcze kiedyś
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-01-28, 16:23 2
samspadaj napisał/a:

po co się kłócisz? przecież jesteś POwcem, tak? - tak, jesteś.
puste konta piwkują lewackie brednie pisane przez lewacko-POwskie konta, tak? - tak.
ale kazali wam "nie przejmować się, kłamać dalej", tak? - tak.
każdy radzący sobie w życiu człowiek, który nie bierze od POwców i PISowców pieniędzy, gardzi wami, bo jesteście pasożytami, tak? - tak
pruj się dalej, rób PR, może ktoś cie pogłaszcze kiedyś



Te wysrwyy z twojego pustego ruskiegi łba opowiadaj swojej niepełnosprawnej umysłowo rodzinie. Mam wyjebane na po pisy konfy i inne polityczne kurwy. W tym ciebie. Mam co w życiu robić i zarabiam na takich cymbalach jak ty, płacę miesicznie jebane podatki w wysokości twijej rocznej wypłaty, zatrudniam i wypierdalam z dnia na dzień takich pustaków jak ty, więc całkiem nieźle sobie radzę, i mam w pizdzie płaczących rolników, emerytów, nauczycieli, górników, bo oni wszyscy czekają aż im ktoś da. O ich inteligencji świadczy na przykład to, że jak minister rolnictwa kazał im nie sprzedawać zboża- to nie sprzedawali. A teraz płaczą w Sejmie głosem Kołodziejczaka, że ich oszukali. To tak, jakbym skarżył się, że kurwa której zaplaciłem, skłamała że nnie kocha. Idź misiu w pizdu. Skończyłem dialog z wami.

Zgłoś
Avatar
waski322 2024-01-28, 18:33 1
Jedno trzeba rzsbojadom przyznać,nie pierdolą się w tańcu.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-01-28, 18:54 4
Kurwa wszędzie o tym mówią a szury kręcą sobie historie ze tylko oni o tym wiedzą i nikt więcej bo media milczo hahahhahahahah

Ps. To nie sa protesty tylko anarchia. Francja utraciła panowanie nad własnym terytorium. Grupy kryminalistów napadają na ciężarówki. Niszczą cudze majątki w policja chuja robi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie