18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Od kilku dni w Francji ciężarówki wiozące żywność z poza Fr są niszczone i palone
Nagrania od znajomego który jest w Francji 70 km od granicy z Hiszpania .
Z szambem z neta
Proszę dodawać filmy z innych incydentów









Zgłoś
Avatar
samspadaj 2024-01-28, 20:23 1
Will70 napisał/a:

Te wysrwyy z twojego pustego ruskiegi łba opowiadaj swojej niepełnosprawnej umysłowo rodzinie. Mam wyjebane na po pisy konfy i inne polityczne kurwy. W tym ciebie. Mam co w życiu robić i zarabiam na takich cymbalach jak ty, płacę miesicznie jebane podatki w wysokości twijej rocznej wypłaty, zatrudniam i wypierdalam z dnia na dzień takich pustaków jak ty, więc całkiem nieźle sobie radzę, i mam w pizdzie płaczących rolników, emerytów, nauczycieli, górników, bo oni wszyscy czekają aż im ktoś da. O ich inteligencji świadczy na przykład to, że jak minister rolnictwa kazał im nie sprzedawać zboża- to nie sprzedawali. A teraz płaczą w Sejmie głosem Kołodziejczaka, że ich oszukali. To tak, jakbym skarżył się, że kurwa której zaplaciłem, skłamała że nnie kocha. Idź misiu w pizdu. Skończyłem dialog z wami.



o chłopie, idź na terapię. widać, że musisz z kimś pogadać, (poza gadaniem z kurwami) skoro sprowadzasz komentarz o pustych kontach dających piwka, do wymieniania swoich życiowych sukcesów w TAKI sposób xD

POwski rolas z połamaną psychą, komedia
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-01-28, 22:39 2
samspadaj napisał/a:

o chłopie, idź na terapię. widać, że musisz z kimś pogadać, (poza gadaniem z kurwami) skoro sprowadzasz komentarz o pustych kontach dających piwka, do wymieniania swoich życiowych sukcesów w TAKI sposób xD
POwski rolas z połamaną psychą, komedia



Obiecałem sobie nie zawracać palców twoją nędzną kreaturą, więc nawet nie bardzo mi się chce komentować. Pogadać? Od gadania to mi się już rzygać chce, bo z tego żyję, ćwoku. Tylko wkurwia mnie to zjebane obecne pokolenie. Mam nadzieję że ruskie wejdą, i wam wybiją z łbów łatwe życie. Trudne czasu tworzą mądrych ludzi, którzy tworzą łatwe czasy, a łatwe czasy tworzą gamoni, którzy tworzą trudne czasy. Wszystko przed wami, gówniarze.

Zgłoś
Avatar
k................8 2024-01-29, 9:01 1
Janko napisał/a:

Te kurwy z euro kołchozów tak łatwo się nie poddadzą i nie ugną trzeba tą całą kurewską Unię Europejską wyjebać w kosmos najlepiej na księżyc i niech tam się kurwy rządzą



Nie trzeba. Polska jako jeden z krajów dymanych przez Unię, powinien z niej wystąpić. Polska powinna zawiązać swoją unię z krajami Europy środkowej, tj Słowacja, Czechy, Węgry, Rumunia i kraje bałkańskie. Wtedy stara unia by się zesrała.
Zgłoś
Avatar
Exclip 2024-01-29, 10:36
Will70 napisał/a:

Te wysrwyy z twojego pustego ruskiegi łba opowiadaj swojej niepełnosprawnej umysłowo rodzinie. Mam wyjebane na po pisy konfy i inne polityczne kurwy. W tym ciebie. Mam co w życiu robić i zarabiam na takich cymbalach jak ty, płacę miesicznie jebane podatki w wysokości twijej rocznej wypłaty, zatrudniam i wypierdalam z dnia na dzień takich pustaków jak ty, więc całkiem nieźle sobie radzę, i mam w pizdzie płaczących rolników, emerytów, nauczycieli, górników, bo oni wszyscy czekają aż im ktoś da. O ich inteligencji świadczy na przykład to, że jak minister rolnictwa kazał im nie sprzedawać zboża- to nie sprzedawali. A teraz płaczą w Sejmie głosem Kołodziejczaka, że ich oszukali. To tak, jakbym skarżył się, że kurwa której zaplaciłem, skłamała że nnie kocha. Idź misiu w pizdu. Skończyłem dialog z wami.



Się kurwa rozmarzył ekspedient z żabki na 1/4 etatu
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-01-29, 16:54
Europejczykom zgotowali "zielony ład", ale nie ma co się smucić. Przecież wykarmią nas rolnicy z szamb- pardon, spichlerza Europy, których wcześniej wymieniony nie obejmuje
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-01-30, 9:04 1
1234dupa napisał/a:

Piszę się we Francji.
We Francji. Powtórz, może zapamiętasz.
We Francji kurwa



To jest sadol debilu a nie sprawdzian z polskiego. Jak tego nie rozumiesz to jesteś 1234dupa
Zgłoś