18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Burdel king ...
~McSadol • 2021-10-23, 09:29
... rozrywka w oczekiwaniu na posiłek ..


2021-10-23, 09:33
p*zda prowokowała tylko. :D

2021-10-23, 10:05
Pajan napisał/a:

p*zda prowokowała tylko.



Bo takie one są i to ich " I dont CARE "... szok że facet tyle się pie**olił jednej powinien zaj***ć szybko a drugą odepchnąć... ciota zasrana ... i najlepsze wszyscy rzucaj się by typa zatrzymać lol którego dwie c**y prowokują atakują ... wszystkim bym wstał i po ryju sprzedał plaskacza i powiedział wypie**alać .

2021-10-23, 11:02
Ja pie**ole jakie laski są głupie.

2021-10-23, 11:08
DiamondBack napisał/a:

Ja pie**ole jakie laski są głupie.



Ale żeś teraz jebnął mądrość ziom.

Te k***iszony z filmu są głupie co nie znaczy, że wszystkie. Są również normalne dziewczyny, uwierz mi. Jak skończysz podstawówkę to się przekonasz ;)

A a propos filmu to napie**alałbym te ścierki z filmu i tych rycerzyków po kolei. Co za k***a dziadostwo. Ładnie zasygnalizowałbym swój sprzeciw po pierwszej próbie uderzenia mnie i powiedział głośno aby wszyscy dookoła słyszeli jakie będą konsekwencje drugiej próby ataku podkreślając, że to będzie obrona własna. A później już hulaj dusza piekła nie ma :D

Ale się rozmarzyłem ;)

2021-10-23, 11:13
nie zapomne jak mnie była prowokowała żebym jej zaj***ł jak byłem naj***ny, żeby mogla pobiec do mamusi, ale nie takie numery ze mną, przydusilem ją tak żeby śladów nie było he he :)

2021-10-23, 12:13
mama890 napisał/a:

nie zapomne jak mnie była prowokowała żebym jej zaj***ł jak byłem naj***ny, żeby mogla pobiec do mamusi, ale nie takie numery ze mną, przydusilem ją tak żeby śladów nie było he he



wstawaj, zesrałeś się

2021-10-23, 13:13
Już za tytuł daję piwo :lol:

2021-10-23, 13:42
Mój ulubiony moment to wtedy kiedy zza kadru wyskoczyła ta w czarnym jak Polska husaria.

2021-10-23, 13:57
gosc zle zrobil bo powinien jej od razu wyjebac z liscia jak tylko podniosla na niego reke

a bialo-rycerstwu ktora na koncu rzuca sie zeby typa od ksiezniczki odciagnac zycze dlugiego, grubego i czarnego ku*asa prosto w dupsko bez wazeliny

2021-10-23, 18:49
Ja bym zaraz pomógł gościowi i wyj***ł w kły białorycerzom.

2021-10-23, 20:09
no k***a jest równouprawnienie można lać takie szmaty a nawet trzeba żeby nie było że pokrzywdzone i nikt im wpie**olu nie spuścił

2021-10-23, 22:58
Barnellini napisał/a:

Ale żeś teraz jebnął mądrość ziom.
Te k***iszony z filmu są głupie co nie znaczy, że wszystkie. Są również normalne dziewczyny, uwierz mi. Jak skończysz podstawówkę to się przekonasz
A a propos filmu to napie**alałbym te ścierki z filmu i tych rycerzyków po kolei. Co za k***a dziadostwo. Ładnie zasygnalizowałbym swój sprzeciw po pierwszej próbie uderzenia mnie i powiedział głośno aby wszyscy dookoła słyszeli jakie będą konsekwencje drugiej próby ataku podkreślając, że to będzie obrona własna. A później już hulaj dusza piekła nie ma
Ale się rozmarzyłem



Mądrego to aż miło posłuchać

2021-10-24, 12:11
Jak laska sprzedała mu soczystego liścia to wszystko było ok, nic się przecież nie stało, ale jak tylko on ją odepchał to już się zlecały j***ne k***y na białym koniu, białorycerzyki sk***iałe żeby bronić kobiete. Jak ja takimi gardze, he tfuu!

2021-10-24, 14:55
Barnellini napisał/a:

Ale żeś teraz jebnął mądrość ziom.
Te k***iszony z filmu są głupie co nie znaczy, że wszystkie. Są również normalne dziewczyny, uwierz mi. Jak skończysz podstawówkę to się przekonasz
A a propos filmu to napie**alałbym te ścierki z filmu i tych rycerzyków po kolei. Co za k***a dziadostwo. Ładnie zasygnalizowałbym swój sprzeciw po pierwszej próbie uderzenia mnie i powiedział głośno aby wszyscy dookoła słyszeli jakie będą konsekwencje drugiej próby ataku podkreślając, że to będzie obrona własna. A później już hulaj dusza piekła nie ma
Ale się rozmarzyłem



Wstawaj Barnellini, zesrałeś się.