18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
TB303 2018-11-05, 13:19 2
Trochę taki smutny ten film... Mógłby nie mieć kasku
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2018-11-05, 13:45 23
Tych pedalarzy to nienawidza juz chyba na calym swiecie
Zgłoś
Avatar
S................i 2018-11-05, 13:52 5
Pedalarze i motopizdy nie mają lekkiego życia na Sadisticu.
Zgłoś
Avatar
P................r 2018-11-05, 14:07 27
Nie ma nic śmieszniejszego niż zakompleksiony, sfrustrowany wieśniak w swoim passacie (czy jego odpowiednik w innych krajach) bluzgający na rowerzystę, który przepisowo jedzie na rowerze droższym niż auto tego typa hehe.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-11-05, 14:17 52
Widzę, że "armstrongów" w jajogniotach lubią i szanują wszędzie tak samo jak Ziemia długa i szeroka

Pan_Dyktator napisał/a:

Nie ma nic śmieszniejszego niż zakompleksiony, sfrustrowany wieśniak w swoim passacie (czy jego odpowiednik w innych krajach) bluzgający na rowerzystę, który przepisowo jedzie na rowerze droższym niż auto tego typa hehe.


Nie ma nic bardziej wkurwiającego jak jebany frustrat życiowy zapierdala na kolarzówce środkiem jezdni, blokując ruch jak obok ma ścieżkę rowerową.
Tacy rowerzyści najczęściej nie mają żadnych osiągnięć żywicowych i wydaje im się, że jak będą udawać profesjonalnych sportowców to komuś zaimponują.
Przebierają nóżkami do zesrania na rzadko jak pierdolone chomiki na kołowrotkach i zerkają kątem oka czy ktoś ich podziwia. Inteligencja chomika i "armstronga" jest na tym samym poziomie skoro jednemu i drugiemu do szczęścia wystarczy machanie nogami.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2018-11-05, 14:25 19
A ja napiszę tak. Od czasu do czasu jeżdżę na motocyklu. Jak ładna pogoda to i od roweru nie stronię. Jak już muszę jechać rowerem ulicą to jadę w taki sposób żeby łatwo było mnie wyprzedzić. I nikt nie ma z tym problemu. A nie jadą kurwy jeden obok drugiego całym pasem bo muszą sobie pierdolić bzdury w czasie jazdy a to że utrudniają mają wyjebane.

Podsumowując na przykładzie własnym oraz innych motocyklistów i rowerzystów nie można wrzucać wszystkich do jednego wora. A gnojenie kogoś tylko dlatego że jedzie na moto czy rowerze jest pojebane. To tak jak nie każdy mężczyzna jest gwałcicielem i mordercą.

Kiedy jadę zestawem to kilkakrotnie miałem już sytuację żę rowerzysta był myślący i mimo tego że miał zielone i przejazd dla rowerów puszczał mnie bo zdawał sobie sprawę że z kabiny mogę go nie zobaczyć i rozetrę nieświadomie na miazgę.
Z kolei inny chuj wjebał się na czerwonym jeszcze pyskował. Wszystko zależy od człowieka.
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2018-11-05, 14:47 1
dobrze mu tak
Zgłoś
Avatar
jackalski 2018-11-05, 17:03 3
russian-roulette napisał/a:

dobrze mu tak



'Jej' jeżeli już.
Pasażer pickupa rzucił butelką z wodą w dwie kobiety jadące na rowerach…
… no prawdziwy bohater dla incelowatych spaślaków…
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-11-05, 18:30 4
Chyba przyzwyczajona do takich akcji skoro dwie kamerki zamontowane na rowerze
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2018-11-05, 18:38 2
Pan_Dyktator napisał/a:

Nie ma nic śmieszniejszego niż zakompleksiony, sfrustrowany wieśniak w swoim passacie (czy jego odpowiednik w innych krajach) bluzgający na rowerzystę, który przepisowo jedzie na rowerze droższym niż auto tego typa hehe.


No rurka od siodełka w dupie też jest zabawna.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-11-05, 20:36
Ale ruch tamują, cholerne pedalarki, wiatr za nimi nie może spokojnie przez jezdnie przejechać!!!11onoeneoneooenoe
Zgłoś
Avatar
fsdfsdsf 2018-11-05, 21:21
Ten ból dupy frustratów antyrowerowych na sadisticu jest piękny Jak taka baba 70 letnia która siedzi na emeryturze i na wszystkich narzeka, każdy jej przeszkadza. Smutne to musi być żeby tak nie umieć się cieszyć swoim życiem i myśleć tylko o tym jak wyładować swoje frustracje na kimś
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-11-05, 22:12
Abraxus napisał/a:

Nie ma nic bardziej wkurwiającego jak jebany frustrat życiowy


No to się przedstawiłeś. A jak się to ma do jebnięcia butelką z naprzeciwka, z drugiego pasa, w jadących sobie rowerzystów? Jakiś kontekst tejże sytuacji jest Ci znany? Czy znowu żyłka pękła i trzeba się na sadolu wysiusiać?
Zgłoś
Avatar
panta_rhei 2018-11-05, 22:46
Jedzie samochód, kierowca patrzy i mówi "ooo, jebani pedalarze, rzucę w nich butelką, może w mordę trafię". Jak powiedział tak zrobił. Tak było. Naprawdę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie