18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
MansoN 2024-10-08, 21:35
a ja z innej beczki, nie wiem o chuj tu chodzi z tą obwodnicą, ale odkąd powstała, to tam są ciągle wypadki. To jest jakiś jebany czarny punkt na mapie dróg w Polsce. Wiecznie wypadki i wiecznie korki, szybciej się dojedzie Trójmiastem niż tą pojebaną obwodnicą.
Zgłoś
Avatar
Lukash2107 2024-10-08, 21:37
A chociaż zjadł?🤣
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-10-08, 21:39 1
MansoN napisał/a:

a ja z innej beczki, nie wiem o chuj tu chodzi z tą obwodnicą, ale odkąd powstała, to tam są ciągle wypadki. To jest jakiś jebany czarny punkt na mapie dróg w Polsce. Wiecznie wypadki i wiecznie korki, szybciej się dojedzie Trójmiastem niż tą pojebaną obwodnicą.



Co ty pierdolisz? Obwodnica ma prawie 50 lat. Była projektowana w latach 70 i nikt nie przewidział takiej ilości samochodów.
Zgłoś
Avatar
diskorelaks 2024-10-08, 21:42 2
POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW - aktualizacja

trojmiasto.pl/wiadomosci/Ciezarowka-wywrocila-sie-na-obwodnicy-Jedna-o...
Zgłoś
Avatar
Bloblas 2024-10-08, 21:52
guliusz napisał/a:

Haha widzę ,że ktoś miał tłuste oczka w herbatce , pewnie po moich parówach . Smacznego



Prędzej ty jaja na brodzie miałeś niż ja piłem cokolwiek z czajnika w hotelowym pokoju, parówo yebana, cebulaku🖕🖕🖕😆
Zgłoś
Avatar
laska - mosquito 2024-10-08, 21:55
O proszę, to już wiem czemu obwo od strony chyloni zamknięte.
Zgłoś
Avatar
ByGryzzli 2024-10-08, 22:04 1
Butloszczoch miałeś mieć na imię ale w USC się nie zgodzili szmato....
Zgłoś
Avatar
MansoN 2024-10-08, 22:07
banerr napisał/a:

Co ty pierdolisz? Obwodnica ma prawie 50 lat. Była projektowana w latach 70 i nikt nie przewidział takiej ilości samochodów.



Jaka kurwa ilość samochodów, tam są po dwa pasy w jednym kierunku jak na wszystkich obwodnicach w tym kraju i tak się nie tłuką jak na obwodnicy Trójmiasta.
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-10-08, 22:12
MansoN napisał/a:

Jaka kurwa ilość samochodów, tam są po dwa pasy w jednym kierunku jak na wszystkich obwodnicach w tym kraju i tak się nie tłuką jak na obwodnicy Trójmiasta.



Weź lepiej zostań na swojej wsi. Nie masz pojęcia o czym piszesz.
Zgłoś
Avatar
guliusz 2024-10-08, 22:34
Bloblas napisał/a:

Prędzej ty jaja na brodzie miałeś niż ja piłem cokolwiek z czajnika w hotelowym pokoju, parówo yebana, cebulaku🖕🖕🖕😆



Przepraszam , pomyliłem się co do ciebie, nie mogłeś być nigdy w hotelu i pić herbaty bo z piwnicy od urodzenia nie wychodziłeś. I nie miałem jaj na brodzie super polaczku

Zgłoś
Avatar
vect0 2024-10-08, 22:55 8
oho zanim otworzyłem sekcje komentarzy wiedziałem, że znajdzie się paru zjebów, którzy sami prowadzą te jebane ciężarówki i zaczną szukać wymówek dla tego zjeba za kółkiem. Kółko wzajemnej adoracji panuje wśród tego pedalskiego zawodu. I co się okazało? Że jebany margines jechał pod wpływem narkotyków. Można się było tego spodziewać, ale zawsze bawi mnie ta narracja tych debili, że są jak zbawcy narodu bo dostarczają kurwa towary z punktu a do b. Męczennicy normalnie hahahahahahahahahaha.
Zgłoś
Avatar
Virs 2024-10-08, 23:04 1
turor napisał/a:

Dobrze dojebane auto tzn mocno przeładowane.
Nieee, przez to opona na skrętnej nie strzeli - skrętna w slangu parkingowo-cymbałowym - to oś przednia, czy druga, trzecia oś skrętna?
Taki cymbał jak ty wie jaka jest różnica, zwłaszcza po wystrzale.
Kolejny łącznik między siedzeniem kierowcy a kierownicą po studiach barowych i dwóch fakultetach parkingowych przerywanych szczaniem na koło.
Ps ptasi móżdżku:
"Mężczyzna został przebadany na zawartość środków odurzających w organizmie. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że znajduje się pod wpływem narkotyków. Ponadto w jego pojeździe policjanci znaleźli i zabezpieczyli środki odurzające - poinformował mł. asp. Piotr Pawłowski z Komendy Wojewódzkiej Policji."
Usprawiedliwiasz bo sam tak robisz i przygotowujesz grunt pod swój występ ?



A przećpany kierowca odpowiada za ogół? Nie, zjebie nie wypuchnie od przeładowania ale kiedy jest przeładowane jest często gęsto nie do utrzymania.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2024-10-08, 23:08 2
Bycie tirówką to większe upokorzenie niż bycie prostą tutką.
Jakby moja córka przyprowadziła do domu takiego nieudacznika, który jedyne co potrafi to kierować pojazdem: jego bym zjebał z schodów - ją wydziedziczył.
Całe szczęście wiem, że jest za mądra i za wykształcona by sobie życie zmarnować z jakimś kierowcą.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-10-08, 23:21 3
Virs napisał/a:

A przećpany kierowca odpowiada za ogół? Nie, zjebie nie wypuchnie od przeładowania ale kiedy jest przeładowane jest często gęsto nie do utrzymania.



Opona nie wybuchnie w przeładowanym aucie, tego to jeszcze nie grali
Zacznij taczka jeździć, kartofle uprawiać albo długopisy skręcać.
Pewnie masz ze 20 lat stażu za kierownica to jeszcze nie wiesz , że jest coś takiego jak nośność opony, pojedynczej i w dualu - na bliźniaku.
Ale co ci jakiś inżynier od opon będzie pierdolił jakie obciążenie wytrzyma opona
Taki Janusz jak ty wie najlepiej, w końcu fakultety parkingowe cos znaczą
Zgłoś
Avatar
turor 2024-10-09, 5:59 5
polithe napisał/a:

Szmato co to wstawiłas trochę szacunku do kierowców butloszczoch to cię stara na obiad woła ty kurwo.



Nie skończył podstawówki ale za worek cementu i siatkę jabłek prawko na C zrobił
Takich elokwentnych aż miło przez CB radio posłuchać

Nie znającym tematu polecam odwiedzić kible w firmach logistycznych, przejść się pod rampami i powdychać powietrze,.

Takich degeneratów, upodlenia higieny ludzkiej, braku kultury, prostactwa, chamstwa i bezczelności ciężko znaleźć w innym zawodzie.

Tak Panie Kierowco, tacy jak Pan wystawiają sobie taką opinię i tak jesteście widziani.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie