18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
zajac1190 2024-10-09, 8:14
Szczal pewnie do butelki

______________

H.w.d.p.i.a
Zgłoś
Avatar
abstract667 2024-10-09, 10:04
Szef, ja nie padumał
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2024-10-09, 10:11 2
Butloszczoch XDDD
Kurwa mać i teraz pracować nie mogę

______________

Jebać ruskie onuce bez litości.
Kacapska propaganda doprowadziła do tego, że nawet jak (przez przypadek) powiedzą prawdę to im nie uwierzę.
Zgłoś
Avatar
Blvckie 2024-10-09, 13:31
guliusz napisał/a:

Ja zawsze w hotelu żeby zjeść coś na ciepło to gotuję parówki w czajniku elektrycznym, a że kawy i herbaty nie piję to mam to w dupie



Jak Cie nie stać na żarcie to po co śpisz 2 hotelu?
Zgłoś
Avatar
0kensinho 2024-10-09, 22:33
piwo za butloszczocha. W życiu nie przypuszczałem,że usłyszę bardziej wyszukany synonim do słowa kierowca .

[ Dodano: 2024-10-09, 22:34 ]
... Butloszczoch zawodowy.
Zgłoś
Avatar
polithe 2024-10-10, 0:48
turor napisał/a:

Nie skończył podstawówki ale za worek cementu i siatkę jabłek prawko na C zrobił
Takich elokwentnych aż miło przez CB radio posłuchać
Nie znającym tematu polecam odwiedzić kible w firmach logistycznych, przejść się pod rampami i powdychać powietrze,.
Takich degeneratów, upodlenia higieny ludzkiej, braku kultury, prostactwa, chamstwa i bezczelności ciężko znaleźć w innym zawodzie.
Tak Panie Kierowco, tacy jak Pan wystawiają sobie taką opinię i tak jesteście widziani.



Nie skurw się w gacie suko ja szczam i sram do kibla nie wszyscy to jebane bydło ale szacunek się należy bo bez nas gówno byście mieli. Mam średnie i co mi to daje i tak nie znajdę w tym kraju pracy w której zarobię 8k. Nie znasz mnie to po chuj się wypowiadasz i wytykasz brak elokwencji a sam jesteś elokwentny jak gówno w spłuczce od kibla.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-10-10, 7:20 1
polithe napisał/a:

Mam średnie i co mi to daje i tak nie znajdę w tym kraju pracy w której zarobię 8k.



Boś nieudacznik, jak większość butloszczochów.
Nie umiałeś się wykształcić, nie potrafiłeś znaleźć dobrze płatnej pracy, nie nadajesz się na prowadzenie własnej firmy, nawet nie pokwapiłeś się wyjechać za granicę.
Wybrałeś zawód do którego nie potrzeba szkół, intelektu, umiejętności i na koniec potwierdziłeś, że jedyne co potrafisz to oczekiwać, żeby ktoś dał ci pensję za to , że przychodzisz do pracy.
Typowy roszczeniowy butloszczoch, który nic sobą nie reprezentuje i nic nie osiągnął w życiu ale potrafi dużo szczekać.
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-10-14, 20:57
Od butloszczochów są tylko gorsze moto i kibloszmaty
Zgłoś