18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bydgoszcz - potrącenie pieszego
ari4 • 2014-03-10, 19:38
Siema,
w Dzień Kobiet miałem nieprzyjemność widzieć jak facet robi salto na przejściu.
Na początku napiszę, że pieszy przeżył, dzięki dobrze zawiązanym butom . Miał mocno zakrwawioną głowę i był poobdzierany. Nie wiem, czy coś poważniejszego mu się stało, bo wiadomo człowiek w szoku nie czuje bólu.

Sytuacja wyglądała tak:
Jadę sobie spokojnie (40-50 kmph, bo mam zasadę nie zapierdalać w zabudowanym) ul. Ogińskiego. Kierowca 2-go samochodu przede mną (jechałem jako trzeci) zatrzymał się, aby przepuścić pieszego na pasach.
Już kilka sekund wcześniej widziałem w lusterku, jak typ za mną dość srogo zapierdala (czarne Audi A8 lub A6). Zobaczyłem tylko, jak mnie wyprzedza. Miał na oko jakieś 80 kmph na blacie.
Resztę widać na filmiku.

Powiem tylko, że kierowca, który potrącił pieszego uciekł, co widać na filmiku. Tzn, najpierw wysiadł, pomógł przenieść poszkodowanego na trawę i przyniósł apteczkę. Ja zajęty telefonowaniem po karetkę, nawet nie zauważyłem, że gość spierdolił. Reszta świadków to samo. Nikt nie spisał numeru rejestracyjnego tej Audicy. Na filmiku niestety blach nie widać z powodu ujebanej od wewnątrz szyby i oślepiającego słońca.

Dodam jeszcze, że na Policję czekaliśmy godzinę!? Karetka była po 10-15 min. W takim tempie, to przykładowo ja jako sprawca wypadku mógłbym ojebać browara na uspokojenie i na przyjazd Policji byłbym już trzeźwy!



Nie było - materiał własny.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-03-10, 22:16 2
niezla kurew.
za spierdolenie z miejsca takiego wypadku smiec powinien posiedziec conajmniej kilka lat w pierdlu a w ramach nauczki dla innych zasadzilbym przepadek powiedzmy 50% mienia tego chuja na rzecz poszkodowanego (na panow nie majacych oficjalnie nic a zyjacych jak krolowie tez bat by sie znalazl)
Zgłoś
Avatar
ociepompka 2014-03-10, 22:17 3
KarmazynowyKucyk napisał/a:

Piwko się należy za opis Umyj szybę.



Piwo, pajacu to należy się za pomoc, a nie jakiś kurwa opis.
Zgłoś
Avatar
Krysteeek 2014-03-10, 22:19
"sprawca wypadku mógłbym ojebać browara na uspokojenie i na przyjazd Policji byłbym już trzeźwy!"

że co ?
Zgłoś
Avatar
szakal6669 2014-03-10, 22:36
A6 C6
Zgłoś
Avatar
Adek1507 2014-03-10, 22:50 2
@Krysteek

Czego nie rozumiesz? Napisał, że policja przyjechała po godzinie. Średni czas spalania jednego piwa przez dorosłego mężczyznę to godzinka. Więc gdyby wypił piwko odrazu po wypadku to przy badaniu alkomatem po godzinie prawdopodobnie zapaliło by się zielone światełko.
Zgłoś
Avatar
Machol 2014-03-10, 22:50 2
A co najlepsze, to komisariat śródmieście jest o porządny rzut kamieniem stamtąd, oraz cała wojewódzka także
Zgłoś
Avatar
mackoiksde 2014-03-10, 22:52 40


Oczywiście piwko za udzielenie pomocy
Zgłoś
Avatar
bessekratte 2014-03-10, 22:54
uratowały go buty ? nie czaje
Zgłoś
Avatar
Speedfight2Leo 2014-03-10, 22:56 4
Samochód to Audi A6 - potwierdzone info, jestem ekspertem ........ jeździłem podobnym w GTA.
Zgłoś
Avatar
w................5 2014-03-10, 22:57
Pieszy też pizda. Niby ma pierwszeństwo ale ja tam nie wchodzę na pasy od razu jak się zielone zapali lub ktoś się zatrzyma, ale widocznie on to nie ja... Darwin to jakoś nazywał... Przystosowanie jednostki czy coś takiego
Zgłoś
Avatar
Speedfight2Leo 2014-03-10, 22:58 2
Stary, nie zostawiaj tak otwartego samochodu bo to jest Polska, zajebią Ci bez żadnych skrupułów.
Zgłoś
Avatar
Górniczek 2014-03-10, 22:58 1
soczyste kurwa piwko ;]
Zgłoś
Avatar
asco 2014-03-10, 23:23
Lepiej zginac pod kolami A8 niz burackiego BMW e36 AMEN
Zgłoś
Avatar
ari4 2014-03-10, 23:28 1
Speedfight2Leo napisał/a:

Stary, nie zostawiaj tak otwartego samochodu bo to jest Polska, zajebią Ci bez żadnych skrupułów.


Spoko. Kluczyki wziąłem ze sobą, to co najwyżej zajebaliby kamerkę .
Zgłoś
Avatar
escimo 2014-03-10, 23:50 1
Moje miasto, takie piękne

Piwko za materiał.
Następnym razem tak jak wyżej pisali, jedź gościa zablokować, albo zarejestrować numery. Też jeżdżę z rejestratorem i wiem, że nie wszystko wyłapuje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie