18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bydgoszcz - potrącenie pieszego
ari4 • 2014-03-10, 19:38
Siema,
w Dzień Kobiet miałem nieprzyjemność widzieć jak facet robi salto na przejściu.
Na początku napiszę, że pieszy przeżył, dzięki dobrze zawiązanym butom . Miał mocno zakrwawioną głowę i był poobdzierany. Nie wiem, czy coś poważniejszego mu się stało, bo wiadomo człowiek w szoku nie czuje bólu.

Sytuacja wyglądała tak:
Jadę sobie spokojnie (40-50 kmph, bo mam zasadę nie zapierdalać w zabudowanym) ul. Ogińskiego. Kierowca 2-go samochodu przede mną (jechałem jako trzeci) zatrzymał się, aby przepuścić pieszego na pasach.
Już kilka sekund wcześniej widziałem w lusterku, jak typ za mną dość srogo zapierdala (czarne Audi A8 lub A6). Zobaczyłem tylko, jak mnie wyprzedza. Miał na oko jakieś 80 kmph na blacie.
Resztę widać na filmiku.

Powiem tylko, że kierowca, który potrącił pieszego uciekł, co widać na filmiku. Tzn, najpierw wysiadł, pomógł przenieść poszkodowanego na trawę i przyniósł apteczkę. Ja zajęty telefonowaniem po karetkę, nawet nie zauważyłem, że gość spierdolił. Reszta świadków to samo. Nikt nie spisał numeru rejestracyjnego tej Audicy. Na filmiku niestety blach nie widać z powodu ujebanej od wewnątrz szyby i oślepiającego słońca.

Dodam jeszcze, że na Policję czekaliśmy godzinę!? Karetka była po 10-15 min. W takim tempie, to przykładowo ja jako sprawca wypadku mógłbym ojebać browara na uspokojenie i na przyjazd Policji byłbym już trzeźwy!



Nie było - materiał własny.
Zgłoś
Avatar
technik_oskar 2014-03-11, 0:54 1
dlatego nie przepuszczam pieszych na dwupasmówce, kierowcy którzy to robią to totalni debile. Nie chcę mieć później na sumieniu pieszego i czuć się winnym potrącenia przez innego debila za kółkiem na którego nie mam wpływu.
Zgłoś
Avatar
olki_24 2014-03-11, 1:13 1
1:11 Zamyka się zamek? EMP? IEM? Kostucha?
Zgłoś
Avatar
BongmanFannajtinajn 2014-03-11, 2:30
Po audi nikt nie jedzie bo wszyscy wiedzą, że to gówniane samochody
Zgłoś
Avatar
tommitmx 2014-03-11, 10:44
Brzydkii napisał/a:

Co drugi materiał na sadolu to ostatnio same Audi, ale nikt o to bólu dupy nie ma. Co innego gdyby to było BMW. Byśmy tu mieli już lincz WSZYSTKICH buraków z bmek

Jebać tego cwela z tej Audicy. Smaż się kurwo w piekle.



przecież wszystkie buraki przesiadły się z bmw do audi !!!!
Zgłoś
Avatar
harimen 2014-03-11, 13:12
E... czy mi się wydaje że audi jedzie prosto potem lekko odbija w prawo żeby potrącić pieszego a następnie w lewo żeby wrócić na poprzedni tor jazdy....

Tak nie jestem ekspertem...
Zgłoś
Avatar
ari4 2014-03-11, 19:34
harimen napisał/a:

E... czy mi się wydaje że audi jedzie prosto potem lekko odbija w prawo żeby potrącić pieszego a następnie w lewo żeby wrócić na poprzedni tor jazdy....

Tak nie jestem ekspertem...


Normalne zjawisko - rzuciło nim podczas hamowania.

olki_24 napisał/a:

1:11 Zamyka się zamek? EMP? IEM? Kostucha?


Nie. Blokada kierownicy. Mam system bezkluczykowy Ford Power w Focusie.
Zgłoś
Avatar
Adek1507 2014-03-11, 21:13
harimen napisał/a:

E... czy mi się wydaje że audi jedzie prosto potem lekko odbija w prawo żeby potrącić pieszego a następnie w lewo żeby wrócić na poprzedni tor jazdy....

Tak nie jestem ekspertem...



Dobrze zrobił ... pieszy biegł w lewo, więc żeby jakoś uniknąć potrącenia odbija się w prawo. Wszystko byłoby cacy, gdyby koleś nie dał po heblach ....
Zgłoś
Avatar
Erni90 2014-03-11, 22:01
co za znieczulica w ludziach. Ja wiem że to szok i trudno zrobić jakiś ruch w tej sytuacji ale w końcu trzeba. Brawo dla tego pana co wybiegł z samochodu bo te kurwy na przejściu tylko patrzyły sobie jak człowiek leży na ulicy
Zgłoś
Avatar
ari4 2014-03-11, 22:13
Kamilllo1990 napisał/a:

co za znieczulica w ludziach. Ja wiem że to szok i trudno zrobić jakiś ruch w tej sytuacji ale w końcu trzeba. Brawo dla tego pana co wybiegł z samochodu bo te kurwy na przejściu tylko patrzyły sobie jak człowiek leży na ulicy


Dzięki .
Ale w sumie nawet dobrze. Faceta opatrywały bodajże 3 osoby (ja dzwoniłem), jak dobrze pamiętam. Wyobraź sobie, jakby każdy z gapiów próbowałby mu pomóc. Myślę, że akcja ratownicza lepiej nie mogła przejść .
Zgłoś