18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bydgoszcz - potrącenie pieszego
ari4 • 2014-03-10, 19:38
Siema,
w Dzień Kobiet miałem nieprzyjemność widzieć jak facet robi salto na przejściu.
Na początku napiszę, że pieszy przeżył, dzięki dobrze zawiązanym butom . Miał mocno zakrwawioną głowę i był poobdzierany. Nie wiem, czy coś poważniejszego mu się stało, bo wiadomo człowiek w szoku nie czuje bólu.

Sytuacja wyglądała tak:
Jadę sobie spokojnie (40-50 kmph, bo mam zasadę nie zapierdalać w zabudowanym) ul. Ogińskiego. Kierowca 2-go samochodu przede mną (jechałem jako trzeci) zatrzymał się, aby przepuścić pieszego na pasach.
Już kilka sekund wcześniej widziałem w lusterku, jak typ za mną dość srogo zapierdala (czarne Audi A8 lub A6). Zobaczyłem tylko, jak mnie wyprzedza. Miał na oko jakieś 80 kmph na blacie.
Resztę widać na filmiku.

Powiem tylko, że kierowca, który potrącił pieszego uciekł, co widać na filmiku. Tzn, najpierw wysiadł, pomógł przenieść poszkodowanego na trawę i przyniósł apteczkę. Ja zajęty telefonowaniem po karetkę, nawet nie zauważyłem, że gość spierdolił. Reszta świadków to samo. Nikt nie spisał numeru rejestracyjnego tej Audicy. Na filmiku niestety blach nie widać z powodu ujebanej od wewnątrz szyby i oślepiającego słońca.

Dodam jeszcze, że na Policję czekaliśmy godzinę!? Karetka była po 10-15 min. W takim tempie, to przykładowo ja jako sprawca wypadku mógłbym ojebać browara na uspokojenie i na przyjazd Policji byłbym już trzeźwy!



Nie było - materiał własny.
Zgłoś
Avatar
KarmazynowyKucyk 2014-03-10, 19:44 9
Piwko się należy za opis Umyj szybę.
Zgłoś
Avatar
mmaakkuu 2014-03-10, 19:47 11
Najgorsze co może być, jeden puszcza na pasach, a drugi sobie przejeżdża. Druga sprawa to osoba, która przechodziła przez pasy(dokładnie przebiegała) jest sobie też poniekąd winna, bo przechodziła przez te pasy jak święta krowa, dopiero w ostatnim momencie się "rozejrzała". Tak się może właśnie skończyć wychodzenie/wybieganie zza auta. Swoją drogą komentarz, który padł u Ciebie też pewnie padł u latającego;) Czekam na grafikę z tańca z gwiazdami.
Zgłoś
Avatar
zenekpogromca 2014-03-10, 19:49 4
Chociaż sprawdził czy żyje i jeszcze pomógł.

Spierdolił pewnie bo wiedział, że będzie miał przejebane gorzej niż jakby go złapali po ucieczce (Polska KURWA!)
Zgłoś
Avatar
ari4 2014-03-10, 19:51 1
zenekpogromca napisał/a:

Chociaż sprawdził czy żyje i jeszcze pomógł.

Spierdolił pewnie bo wiedział, że bezie miał przejebane gorzej niż jakby go złapali po ucieczce (Polska KURWA!)


Albo był najebany...

Dla maniaków CSI - miejsce zdarzenia:
google.com/maps/@53.127586,18.02099,3a,75y,200.9h,71.25t/data=!3m4!1e1!3m2!1sM4eYdgwaCB5umlk5vi6aZA!2e0
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2014-03-10, 21:09 56
Co drugi materiał na sadolu to ostatnio same Audi, ale nikt o to bólu dupy nie ma. Co innego gdyby to było BMW. Byśmy tu mieli już lincz WSZYSTKICH buraków z bmek

Jebać tego cwela z tej Audicy. Smaż się kurwo w piekle.
Zgłoś
Avatar
Lukasz2525 2014-03-10, 21:56 1
Jebać bmw , najgorsze są cwele z ałdi i wieśwagenów . Drogi autorze , nalezalo od razu podjechac w celu zastawienia ałdi i nagranie numerow , skoro masz kamere w aucie .
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-03-10, 22:03 3
Depnięcie hamulcem do podłogi na prawdę nie jest lekarstwem na wszystkie sytuacje na drodze! Jak by facet hamulca nie ruszał, tylko odbił w lewo to nikomu nic by się nie stało. Co najwyżej potrzebna byłaby laweta dla wozu i nowa latarnia, a tak to mało człowieka nie zabił.
Zgłoś
Avatar
pitarturbull1987 2014-03-10, 22:04 17
ari4 napisał/a:

Sytuacja wyglądała tak:
Jadę sobie spokojnie (40-50 kmph, bo mam zasadę nie zapierdalać w zabudowanym)...



Zgłoś
Avatar
ari4 2014-03-10, 22:10 6
ellsworth napisał/a:

Depnięcie hamulcem do podłogi na prawdę nie jest lekarstwem na wszystkie sytuacje na drodze! Jak by facet hamulca nie ruszał, tylko odbił w lewo to nikomu nic by się nie stało. Co najwyżej potrzebna byłaby laweta dla wozu i nowa latarnia, a tak to mało człowieka nie zabił.


Jakbyś wiedział, że się przewrócisz, to byś usiadł.
W sytuacji patowej człowiek różnie reaguje...

Lukasz2525 napisał/a:

Drogi autorze , nalezalo od razu podjechac w celu zastawienia ałdi i nagranie numerow , skoro masz kamere w aucie .


Niestety nie było możliwości. Nie miałem zamiaru jeździć po krawężnikach i robić offroad osobówką.
Już wolałem zabezpieczyć miejsce wypadku swoim autem. Zawsze to trochę daje bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że gościa znajdą na monitoringu...
Zgłoś
Avatar
Dezeus 2014-03-10, 22:10 4
1:22 pojechała chyba policja
Zgłoś
Avatar
ari4 2014-03-10, 22:11 8
Dezeus napisał/a:

1:22 pojechała chyba policja


O kurwa, dopiero zauważyłem. To są darmozjady jebane...
Zgłoś
Avatar
Corradolicious 2014-03-10, 22:15
O, widać akademik, w którym mieszkałem Nawet byłem tam w czwartek - zawsze jak jestem służbowo w tej dziurze bydgoskiej to tamtędy muszę przejechać
Zgłoś
Avatar
ari4 2014-03-10, 22:15
pitarturbull1987 napisał/a:




Serio, serio. Już mi przeszło wariowanie za kółkiem
Zgłoś
Avatar
Mantiuk 2014-03-10, 22:16 1
Mnie kiedyś potrącił polonez. Typek spierdolił, policja nic nie zrobiła. Z ubezpieczenia szkolnego PZU dostałem 200zł, po kilku latach zgłosiła się do mnie firma ściągająca odszkodowania i wyciągnęli dla mnie od PZU około 2000zł. Pamiętajcie na przyszłość żeby was PZU w chuja nie robiło
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie