18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Smutas 2013-12-28, 18:58
Niemożliwe. U nas zajebali by całą.
Zgłoś
Avatar
Qunda 2013-12-28, 19:03 7
Dziwicie się? Mistrzowie metalurdzy lecą do takich kąsków jak muchy do gówna. Znam 2 takie przypadki. Jeden z nich z nam po mojej osobie. Pod smietnikiem stara pralka polar, szybka obczajka czy ma bebechy ( instalacja, silnik) wszystko jest. Za wspomniane 30min. po pójscie do domu po kilka kluczy, srubokręt i szczypce do kabli wydobyłem metale kolorowe. Po ok. 1,5h stała tylko sama obudowa, bęben pewnie poszedł na grill.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2013-12-28, 19:10 2
A niby co można wyjąć z nowej lodówki, jak wszystko jest zatapiane w gównolicie, łatwy dostęp jest tylko do (gówno wartej na złomie) kapilary, metra kabla (~20zł/kg oskórowanego ) i sprężarki mającej wartość tylko dla serwisanta.
To na pewno nie robota złomiarzy.

! Tylko dla zainteresowanych ! [Scrollerze - Scrolluj]
Pora na opowiadanie: Znajomy elektryk opowiadał mi jak zajechał do naprawy lampki w altanie śmietnikowej. Myślał że zepsuło się sterowanie a tu figę. Zdejmuje klosz a tu ci zonk - zajebane wszystko: kilka Ledów za 20gr/szt, "sterownik" czyli płytka drukowana - gówno warta. Dobrze poskładana obudowa świadczy o tym że nie pokusił się na to złomiarz.
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2013-12-28, 19:43 14
Lodówkę rozebrali, a bramę zostawili?
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-12-28, 20:53 14
Z ostatniej chwili:
"Rzecznik Policji informuje, że złodziej zmierza w kierunku stolicy.


Zgłoś
Avatar
p................s 2013-12-28, 21:02 1
bo kurwa w niemcowni to przyszło by gestapo i dorzuciło jeszcze kostkarkę do lodu...
Zgłoś
Avatar
M................x 2013-12-30, 0:52
Mi już 2 razy ktoś kłódkę do bramy ukradł, bez klucza... Polacy...
Zgłoś
Avatar
Spiddy 2013-12-30, 1:08
Kiedyś wystawiałem naprawdę starą kuchenkę gazową. Mówie wam, jebana taka ciężka była, jakby normalnie z ołowiu. Trzech nas ją wynosiło przed furtkę, i to LEDWO! Szurała po ziemi. Wróciliśmy do garażu (15 metrów od furtki) po jakąś starą szafę jeszcze, i po kilku minutach z szafą znów byliśmy pod furtką. Nie było po kuchence nawet śladu, wokoło absolutna pustka, żadnego człowieka na horyzoncie. W kilka minut spod domu zniknęło około pół tony żelastwa. Polska.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2013-12-30, 1:15 1
@Spiddy
Kiedyś miałem do wywalenia "wirówkę Frania", oczywiście najebałem do niej jakich kątowników na narożniki do zagipsowania. Było to parę lat temu (nie miałem auta - a szkoda) Była ciężka jak chuj, zawołałem dwóch osiedlowych żulków. Jeden z nich dźwignął dekiel i z radością zawołał do swojego kolegi "Te, Andrzej! To jest Alaminjum." Prawie się z radości posrali, podziękowali i podnieśli ją obaj jakby ważyła 3kg.
Zgłoś
Avatar
wodzu11 2013-12-30, 1:44 2
To ja znowu miałem historie z moim kumplem z podstawówki/gimby co mieszkał u mnie w bloku parę lat temu.

Wymienialiśmy stara lodówkę marki "MINSK", a że była sprawna ( nie do zajechania sprzęt, nie to gówno co teraz produkują) to znajomy poprosił żeby jej nie wywalać, i ze wywiezie ja do siebie na działkę za parę dni. Wiec znieśliśmy ją do piwnicy w bloku na te 2 - 3 dni żeby tam stała i nikomu nie zawadzała, myśląc ze nikt jej nie ruszy bo ludzie w bloku porządni (no poza paroma zjebami o czym przekonaliśmy się później).

Wychodzę na chwile do sąsiadki parę pięter wyżej, wracam do domu (parter) i widzę kumpla z jego znajomym wynoszących te lodówkę z piwnicy, wchodze do domu i pytam się matki czy ten znajomy przyjedzie, bo mi kumpel lodówkę wynosi na złom, no i rzeczywiście, wychodzimy przed blok, a tam lodówka zapakowana na ręcznym wózku (taki jak maja złomiarze etc.). No kurwa kumpel z klasy, sąsiad, chciał mnie opierdolić z lodówki, bo miał iść na imprezę, a nie miał kasy na prezent/alko ;/

Podsumowując: POLACTWO i CEBULA są silne w narodzie
Zgłoś
Avatar
F................6 2013-12-30, 1:59 1
Ja natomiast wystawiłem za bramę zużytego żula i wróciłem do domciu dopić herbatkę, stoję w kuchni przy oknie z widokiem na bramę i niedowierzam własnym oczom! Nie minęła przecież nawet jedna pełna minuta, a tu już lodówa i pralka mi żula rozkręcają!
Zgłoś
Avatar
orzechuuuu 2013-12-30, 13:14
Co za jebany baran zostawia w ogóle nowo zakupioną lodówką za zamkniętą bramą?
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2013-12-30, 13:30
Jak tacy beztroscy i bogaci, że w dupie mają nowe rzeczy to o co spinać?

Chuj im w dupę, człowiek na błędach się nauczy.
Btw fajne bebechy, na złomie poszły za 50, reszta na ryneczku za 320.
Zgłoś
Avatar
krzysiek0909 2013-12-30, 19:55
Żule czekają tylko na gotowe. Miałem za garażem kilka 6 metrowych żeliwnych rur. Kilka lat leżały w krzakach i nikogo nie obchodziły, ale jak tylko położyłem je pod garażem by następnego dnia zawieść na złom to przez noc ktoś je zapierdolił. Musieli chyba furmanką podjechać bo całość ważyła ze 150 kg.
Zgłoś