18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
smc 2024-06-10, 23:40
Tobie też.
Zgłoś
Avatar
dupppppp 2024-06-11, 0:18 1
PeterNORTH napisał/a:

nie wyrobiła 94 par dzinsów i 63 par klapek w godzinę
musisz mieć zjebanego pracodawcę jak to pierwsze ci przyszło na myśl.szkoda mi ciebie podczłowieku.



dokładnie tak myślą o nas w Korei Południowej

Nome napisał/a:

ja tu żadnej pracy nie widzę tylko dwóch chujków, w Korei Południowej współczynnik dzietności wynosi 0,9 , mniejszy jest tylko w Watykanie i Hong Kong, kobiety wolą w wózkach wozić pieski niż zadawać się z takimi chujkami, stąd frustracja
ostatni czytałam, że wymyślili, że dziewczynki będą chodziły do szkoły o rok wcześniej, bo chłopcy "dojrzewają" później, mają nadzieję, że ci bardziej "dojrzali" chłopcy będą bardziej atrakcyjni dla dziewczynek, ale patrząc na ten film to musieli by dziewczynki trzymać w szafie nie rok a z dziesięć...



masz rację, nie chcą mieć dzieci z tymi Koreańczykami, dzietność 0,9... co za cioty...

Meanwhile Poland: p0lki nie chcą mieć dzieci z tymi Bolakami, dzietność 1,1... co za cioty...
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-06-11, 0:38 1
Wypowiedzenie odebrała z buta
Zgłoś
Avatar
maradox 2024-06-11, 2:29 1
Jaka to kurwa Korea? Ani jednego słowa po koreańsku!
Zgłoś
Avatar
Atlasss 2024-06-11, 5:56
Ale bym ich napierdalał wężem zbrojonym :/
Zgłoś
Avatar
MarekB1981 2024-06-11, 7:10
W dzisiejszych czasach kobiety są gorsze od facetów. Sądze że specjalnie najpierw ich obrażała i atakowała. Potem wycinamy film i do sądu
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-06-11, 7:52 1
Bez znaczenia koreaniec, japoniec, taj czy chińczyk wszyscy Azjaci to zaboli, zwyrole i w ogóle popierdoleńcy
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-06-11, 9:30
Fejk jak uj, powszechnie wiadomo że skośni mężczyźni szanują kobiety ... jeszcze we dwóch
Zgłoś
Avatar
FanatiCS 2024-06-11, 11:02 1
To nie jest język koreański.
Zgłoś
Avatar
oceloto 2024-06-11, 11:23 2
@FanatiCS: dokładnie, Ruskie jak chuj
Zgłoś
Avatar
OlejhunterPL 2024-06-11, 16:45
Nome napisał/a:

ja tu żadnej pracy nie widzę tylko dwóch chujków, w Korei Południowej współczynnik dzietności wynosi 0,9 , mniejszy jest tylko w Watykanie i Hong Kong, kobiety wolą w wózkach wozić pieski niż zadawać się z takimi chujkami, stąd frustracja
ostatni czytałam, że wymyślili, że dziewczynki będą chodziły do szkoły o rok wcześniej, bo chłopcy "dojrzewają" później, mają nadzieję, że ci bardziej "dojrzali" chłopcy będą bardziej atrakcyjni dla dziewczynek, ale patrząc na ten film to musieli by dziewczynki trzymać w szafie nie rok a z dziesięć...



Czyli rządzący tam nie mają pojęcia o hipergami i prawdziwych przyczynach kryzysu demograficznego. Tu nie pomoże wysyłanie dziewczynek wcześniej do szkoły. Jedynym rozwiązaniem jest obciążenie kobiet tymi samymi konsekwencjami i obowiązkami jakie mają mężczyćni, skoro mają równe prawa. Kobiety natychmiast wycofają się z tych obowiązków razem z równością wobec prawa. To automatycznie postawi je w sytucji naturalnej i wszystko wróci do normy.
Zgłoś
Avatar
trzonek1pl 2024-06-11, 18:25
wiecej poprosze
Zgłoś
Avatar
JackCola 2024-06-13, 11:38
banderowcy by napisali że była winna dilerowi XD
Zgłoś