18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
~Velture 2024-06-10, 17:57 21
Jakbym był 150cm pizda to bym nie walił w ryja gościa o głowę wyższego który ma do mnie jakieś pretensje i jest w asyście drugiego o głowę wyższego kolegi.

To nie chodzi nawet o płeć, tylko o zdrowy rozsądek.

No ale kamera ustawiona więc musiała sprowokować aby nagrać pobicie.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-06-10, 18:05 17
Z powodu niedopełnienia obowiązków pracowniczych?
Nasienia nie chciała łykać, czy w dupe kutasa brać?
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-06-10, 18:13 22
Baronessa napisał/a:

Z powodu niedopełnienia obowiązków pracowniczych?
Nasienia nie chciała łykać, czy w dupe kutasa brać?



nie wyrobiła 94 par dzinsów i 63 par klapek w godzinę

musisz mieć zjebanego pracodawcę jak to pierwsze ci przyszło na myśl.szkoda mi ciebie podczłowieku.
Zgłoś
Avatar
hansuke 2024-06-10, 18:22 2
Jak ja nienawidzę tych kolorowych pedłaków
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-06-10, 18:31 15
PeterNORTH napisał/a:

nie wyrobiła 94 par dzinsów i 63 par klapek w godzinę
musisz mieć zjebanego pracodawcę jak to pierwsze ci przyszło na myśl.szkoda mi ciebie podczłowieku.



Zluzuj stringi dziewczynko i nie bierz na poważnie trollingu.
Poza tym, zachowanie kitajców na powyższym filmie i miejsce zdarzenia wskazuje bardziej na świadczenie usług seksualnych przez pannę i niezadowolonych z jej usług patusów, jak wymyśloną przez ciebie produkcję dżinsów...
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-06-10, 18:33 2
ja tu żadnej pracy nie widzę tylko dwóch chujków, w Korei Południowej współczynnik dzietności wynosi 0,9 , mniejszy jest tylko w Watykanie i Hong Kong, kobiety wolą w wózkach wozić pieski niż zadawać się z takimi chujkami, stąd frustracja

ostatni czytałam, że wymyślili, że dziewczynki będą chodziły do szkoły o rok wcześniej, bo chłopcy "dojrzewają" później, mają nadzieję, że ci bardziej "dojrzali" chłopcy będą bardziej atrakcyjni dla dziewczynek, ale patrząc na ten film to musieli by dziewczynki trzymać w szafie nie rok a z dziesięć...
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-06-10, 18:43
Baronessa napisał/a:

Zluzuj stringi dziewczynko i nie bierz na poważnie trollingu.
Poza tym, zachowanie kitajców na powyższym filmie i miejsce zdarzenia wskazuje bardziej na świadczenie usług seksualnych przez pannę i niezadowolonych z jej usług patusów, jak wymyśloną przez ciebie produkcję dżinsów...



dobra cicho już cweluchu każdy tutaj wie jaką spierdoliną jesteś.nie musisz się tłumaczyć bo to nic nie da,
Zgłoś
Avatar
modified1 2024-06-10, 19:12 7
tam to wiedzą co to równouprawnienie
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-10, 19:26 4
PeterNORTH napisał/a:

dobra cicho już cweluchu każdy tutaj wie jaką spierdoliną jesteś.nie musisz się tłumaczyć bo to nic nie da,



Skasuj konto. Odejdź. Głupek nie krzywdzi siebie swoją obecnością, bo jest tego nieświadomy. Głupek krzywdzi tylko ludzi, z którymi przebywa
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-06-10, 21:12 4
Co to kurwa dwa pedały znęcają się nad kobietą jebanye chuje posrane
Zgłoś
Avatar
PlatynowyViking2003 2024-06-10, 21:49 3
frajery jebane, myslalem ze jak ja o lozko wyjebal to ja wyruchaja czy cos a tu taki chuj xd
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-06-10, 22:15 1
Debile kwity na siebie tworzą...
Zgłoś
Avatar
Lares86 2024-06-10, 22:46 3
Stanął mi.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-06-10, 23:39 1
Chuj wie o co chodzi ale wiadomo że premii nie będzie.....
Zgłoś