18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
Zapewne jak siedzicie na fejsbuniu zauważliście, że teraz temat islamu/imigrantów itp jest bardzo gorący, dlatego wstawiam ten filmik. Trwa 10 min, jak jesteś tu oglądać wypadki czy inne, odmóżdżające rzeczy to scrolluj dalej. Wywiad na yt wstawiony pół roku temu (pewnie powstał dużo wcześniej), ale myślę że jak najbardziej aktualny



P.S. 1 jeśli to usuniecie (nie pierwszy mój usunięty temat) to zwątpię w wiarygodność i niezawisłość tego portalu
P.S. 2 proszę o nie przenoszenie do dokumentalnych
Zgłoś
Avatar
Breakdrowser 2015-09-10, 14:30 3
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-09-10, 14:58
To co on mówi to jest jak z książki wyjęty opis sekty. Jeśli tak, należałoby zdelegalizować islam.
Zgłoś
Avatar
k................s 2015-09-10, 16:25
Za dobry materiał o muslimach zawsze piwo. Dobry definiuję jako taki, który przedstawia prawdę, której nie zobaczymy w oficjalnych mediach. Na pohybel tym, którzy chcieliby to umieścić czeluściach sadola....

Edit:
No i kurwa wykrakałem. Dlaczego dobre materiały z poczekalni trafiają w miejsce nieodwiedzane zanim upłynie czas na zebranie 20 piw, a wszelkiego rodzaju gówniane suchary wiszą tu dniami? Proszę o odpowiedź na priv od tego, kto tematy ważne tak właśnie traktuje. Sadistic stał się swego rodzaju wolnym medium w mniemaniu użytkowników, a tu CENZURA, bo inaczej tego nazwać nie można. Jeśli się mylę... to DLACZEGO do tej sekcji *Religia..." nie można wejść WPROST? Bo to ... taki śmietnik...
Zgłoś
Avatar
CiemnosciHetman 2015-09-10, 19:15
@up

no juz w sumie dawno to zauwazylem, trzeba sie z tym pogodzić i opuscic ten portal
Zgłoś
Avatar
ENERGY_SAD 2015-09-10, 19:37
Zgłoś