18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
Avatar
L................R 2014-01-31, 17:57
Nie monakoballa cioto,tylko Indonezjaballa jak już
Zgłoś
Avatar
Rashad 2014-01-31, 18:08
Gownoballa, jak mnie drazni ten internetowy "zarcik"....A ci co mowia, ze troche dystansu to niech na fladze amerykanskiej zamiast gwiazdek beda kutasy, ciekawe czy jankesi beda tacy spokojni i z poczuciem humoru.
Zgłoś
Avatar
bania88 2014-01-31, 18:09 2
BongMan napisał/a:

15mln w skali budżetu kraju to jak 15zł w twojej kieszeni. Polska dała się wydymać. Gdyby to było 15mld, to co innego.



Tylko wes pod uwage to, ze te 15 baniek nie trafilo do budżetu, tylko do kieszeni kogos pokroju tuska. A 15 baniek w kieszeni to juz cos
Zgłoś
Avatar
bzykman 2014-01-31, 18:13
i tak cały hajs się rozszedł po kieszeniach
Zgłoś
Avatar
Cembrowina 2014-01-31, 20:58
@Smutas
To cię złapiemy, zwiążemy, położymy szmatę na ryju i zaczniemy oblewać.
Ciekawe czy po 30 sekundach nie zaczniesz mamy wzywać....

Nie szkoda mi brudasów, ale takiego pierdolenia nie zniese.
Zgłoś
Avatar
kcz22 2014-01-31, 21:18
Ta, tortury na arabusach... Tortury kurwa.. Tortury to miało NKWD w czterdziestym siódmym...
Zgłoś
Avatar
timmy77 2014-01-31, 23:12 1
Smutas napisał/a:

Zaraz tortury... Od kiedy to torturowaniem brudasów jest polewanie wodą położonej im na ryju szmaty? No, chyba że za tortury uznamy to że się przy okazji trochę umyją.



Jestem w stanie się z Tobą założyć o wszystko, że nie wytrzymasz więcej niż kilku sekund. Też nie wierzyliśmy w to i z kumplem postanowiliśmy sprawdzić. I bardziej to siada na psychę.
Ciekawym sposobem i niby nieszkodliwym jest przywiązanie kogoś do krzesła na sztywno, ogolenie na łysolka i ustawienie pod zbiornikiem, z którego co kilka sekund na głowę kapie kropla wody kilka godzin i psychika siada Takie domowe sposoby w razie potrzeby
Zgłoś
Avatar
Zefir282828 2014-02-01, 0:28
Smutas napisał/a:

Zaraz tortury... Od kiedy to torturowaniem brudasów jest polewanie wodą położonej im na ryju szmaty? No, chyba że za tortury uznamy to że się przy okazji trochę umyją.



Nie żebym bronił brudasów, bo akurat na nich mam wyjebane, ale nie chciałbyś doświadczyć waterboardingu
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2014-02-01, 3:02
I bardzo dobrze, pod warunkiem że ta kasa nie rozeszła się po prywatnych kieszeniach - jeśli wzbogaciła budżet państwa, to jak najbardziej spoko.
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2014-02-01, 14:25
Cytat:

I bardzo dobrze, pod warunkiem że ta kasa nie rozeszła się po prywatnych kieszeniach - jeśli wzbogaciła budżet państwa, to jak najbardziej spoko.



No, dlatego nie jest zbyt spoko
Zgłoś