18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
b................o 2012-09-12, 18:17 9
@Artaanel
Ale co Ty kurwa pierdolisz? Leciała kurwa z nozem, no i poleciała hie hie. Beka z filmu
Zgłoś
Avatar
Manian 2012-09-12, 18:31
jestem rozczarowany bo cycki nawet duże a nie pooglądałem ...
Zgłoś
Avatar
Michalexis 2012-09-12, 18:35
Bardzo bym Cię chciał zrównać z ziemią ale nie mam za co bo po prostu dobra wstawka !
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-09-12, 19:00
Wie ktoś jak nazywa się ta seria dokumentalna? Pooglądałbym.
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-09-12, 19:07 3
Myślę, że to może być Cops, ale nie jestem pewien.
Zgłoś
Avatar
rolerek 2012-09-12, 19:19 3
@Artaanel

Inteligencją to ty raczej nie grzeszysz, zgodnie z tamtejszym prawem mogli ją odpalić ale tego nie zrobili. Gdyby użyli tazera to pewnie też byś ich wyzwał od półgłówków. Widać, że chcieli ją obezwładnić, być może ty masz jakiś patent na ludzi którzy latają z kosą i prawdopodobnie są w stanie psychozy albo po innym PCP i chciałbyś się nim pochwalić w akcji którą niewątpliwie utrwalisz na kamerze i wrzucisz na sadistic.pl.

Najpewniej do działu hard gdzie takie cwaniaki jak ty są weryfikowane przez ewolucję
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2012-09-12, 19:21 2
tak właśnie powinna wyglądać akcja policji a nie 30 strzałów w powietrze itp. Za to nasi policaje osiągają najlepsze wyniki na świecie w łapaniu rowerzystów jadących po 1 browarze oraz gimbusów z jointem. Od razu bezpieczniej.
Zgłoś
Avatar
Stalovy 2012-09-12, 19:27
Popracuj jeszcze nad swoją polszczyzną; wyraz "także", którego użyłeś, to nie to samo, co zwrot: "tak, że", którego użyć powinieneś.
<Polish Grammar Nazi Mode Off>
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2012-09-12, 20:03
Dobra wstawka, piwffffko leci. Problem ze starsza pania rozwiazany, dzieki jej niewatpliwej inwencji tworczej w uzywaniu maczety
Zgłoś
Avatar
Artaanel 2012-09-12, 20:09
me vs nublet napisał/a:

@3UP
masz racje. powinna ich zajebac maczeta... wkoncu starsza pani



Widocznie mało zrozumiałeś z tego co napisałem.

rolerek napisał/a:

Inteligencją to ty raczej nie grzeszysz, zgodnie z tamtejszym prawem mogli ją odpalić ale tego nie zrobili. Gdyby użyli tazera to pewnie też byś ich wyzwał od półgłówków.



Nie wiem skąd możesz wiedzieć co w danej sytuacji bym powiedział/zrobił to po pierwsze, po drugie pozostałej części Twojego wywodu nawet nie skomentuje , bo ani niczego sensownego ani ciekawego nie napisałeś. O mój poziom inteligencji z kolei nie masz się co martwić. Jest wystarczająco wysoki, by bez potrzeby nie pierdolić niczego sensownego. Gorąco polecam takie podejście .
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2012-09-12, 20:19
Wpierdolił w nią jak Amerykański Rugbista
Zgłoś
Avatar
kamil-c 2012-09-12, 20:38
Pięknie się nadziała mmmm
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2012-09-12, 20:53
Cops. I fejk. Zmiana ujęcia zaraz przed obróceniem wieloryba. Dajcie spokój...
Zgłoś
Avatar
ORMOWIEC 2012-09-12, 21:35
Zauważył kto cycka?
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2012-09-12, 21:56
@Cavaleria
Srałby
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie