18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
Avatar
ravager1 2012-12-16, 13:17
TomdeX - od kiedy jedynka ma napęd na przód, hm? To, że idioci podkładają zimą kartony pod przednią oś, co wiele razy ludzie ze śmiechem nagrywali, nie oznacza, że to FWD...
Zgłoś
Avatar
blackbird969 2012-12-16, 13:22
TomdeX polecam skorygować słowa odnośnie napędu
pl.wikipedia.org/wiki/BMW_E87

Seria 1 ma napęd na tylną oś, kiedyś była robiona ankieta z dużą grupą użytkowników tego auta gdzie właśnie zadawano pytanie odnośnie napędu w serii 1, 90% ankietowanych powiedziało że ma napęd na przód Oczywiście głównie takim kompaktem jeżdżą baby więc co się dziwić. Gdzieś na YT był nawet filmik jak jedna próbuje wypchać takie BMW ze śniegu i pod przednie koła wrzuca deseczki i co tam jeszcze ma pod ręką żeby go rozbujać ale oczywiście nic to nie daje bo przód tylko hamuje przez to, a tył dalej się kreci.
Zgłoś
Avatar
Metyl30 2012-12-16, 13:43
co on starym poldoniezem nakurwia ??
Zgłoś
Avatar
Kaciaj 2012-12-16, 13:43
a taka fajna miejscówka była .... szkoda.
Zgłoś
Avatar
alex88 2012-12-16, 13:48
Powinien usztywnić sobie fotele, albo wstawić kubły na sztywno, bo te za mocno pracują i na pewno ma gorsze czucie samochodu .
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2012-12-16, 14:05
Kurwa... uszy mi krwawia
Zgłoś
Avatar
wedzio 2012-12-16, 14:40
Gary Muwaut napisał/a:

jakiś zlot e36????


tylko to E30 smigaja ;]

pkh napisał/a:

Fajnie kolesie lecą bokiem, też bym tak pośmigał ale nie mam bogatych rodziców i stać mnie tylko na 19 letnią astrę a nie e30


przecierz to też 20-letnie auta i może nawet w cenie astry
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2012-12-16, 16:23
kUr*a ale zielone rzęzidło nic dziwnego że maska się nie domyka
Zgłoś
Avatar
bania88 2012-12-16, 16:39
TomdeX napisał/a:


Do tego na przód napęd... BMW na przód napęd... niezłe jaja sobie ci Bawarczycy robią. To tak jakby facetowi odjąć pindola...

Swoją drogą "trójeczki" to chyba wygrywają w kategorii cena/jakość jeśli chodzi o drift, są dość tanie, zamienniki też dość tanie, ogólnie idealne auto do driftu dla początkującego.


Rozjebales mnie ta swoja wiedza o BMW 1 i jej napedzie na przod

I tak apropo:
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-12-16, 17:38
Pierdolicie, BMW właśnie teraz wydalo chyba najładniejsze swoje autko, no zaraz po Zagato. Jak BMW mi się nie podobało nigdy, tak 4 odjebana po całości.
Zgłoś
Avatar
jaro318 2012-12-16, 19:04
sfx napisał/a:

Banda bezrobotnych dekli ze szrotami, które pchają na codzień bo stawają im w miejskich korkach. Nie raz takich widzę jak swoje beemy z dziewczynami przepychają do stacji albo gdzieś na bok. zwykłe złomy gdzie taki film to ostatnie tchnienie tego samochodu i to tak że modlą się by wytrzymał kilka minut filmu aby fun i respect na dzielni był że youtube to przyjął. Później tylko facebook i inne dziadowskie portale by się pokazać a dziewczyna tego dekla biedna jako jedyna pracuje by go wyżywić i dziecko a i dać mu na naprawę bo rozjebał jedyny samochód jaki mają nieświadoma do czego debil ten samochód używał.

zróbcie jakiś żyg co miało by oznaczać antypiwo za debilne i frajerske wstawienie takiego gówna.



Ciebie to chyba tatuś za młodu penisem po czole lał,lub brakowało Ci matczynych pieszczot w młodosci...Zastanawiam sie jakim Ty kondonem sie przemieszczasz
Zgłoś
Avatar
ziooo 2012-12-16, 19:33 1
I to jest drift a nie to co te pseudo driftingi pod tesco kreca baczki bo sniegu napadalo
Zgłoś
Avatar
2fast 2012-12-18, 20:50
wszystko by bylo fajnie, ale to krecenie kierownica jedna reka... ughhhh
Zgłoś