18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
JebacJulki1488 2021-07-21, 20:22 1
Dobra tak go oceniacie, a chuj wie jaka jest historia, choć ten akurat na moje oko wygląda na zaawansowanego ćpuna lvl 75, którego nos już wiele widział, nie mniej jednak zdarzają się różne historie, wujek kiedyś poszedł w barze na pacha, podobno jego ziombel miał coś mocnego. To było jakieś pojebaństwo, jak się później okazało, składnik antybiotyku dla byków czy inny szit i z tego co opowiadał to wyglądał jak na tym filmiku, tylko nieco spokojniejszy był xD
Wnioski wyciągnijcie sami.
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2021-07-21, 20:46
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-07-21, 21:11 3
Rutik napisał/a:

Eh, gdybym wiedział że to jakiś konkurs i że przegram, to bym się wcześniej przygotował. Po drugie chłopcze nie mów co mam robić, bo jedyne co w życiu umiesz to wrzucać szajs do internetu czekając na poklask.
P.S. browar był ode mnie przez pomyłkę.



ty się tu nie tłumacz po większość tu to życiowe przygrywy udają mądrych a z chujami na rozumy się pozamieniali .
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2021-07-21, 21:22 1
Masakra... W Polsce to trzeba internety przeszukać i z dekady i może na palcach się policzy kilka takich filmów a w Rosji same tylko filmy pokazują olbrzymią plagę patusów a wiadomo ze to tylko film więc skala musi być w chuj duża w tym jakże dumnym kraju... Ja pierdole ulice zalane modlącymi msię muslimami i naćpani biali rosjanie. tam to kurwa dopiero nam sąsiad rośnie... Jest coś gorszego niż kacap...

...tak Muzułmanin Kacap.
Zgłoś
Avatar
chico35 2021-07-21, 22:11 1
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co doj***ł do pieca. Jego sprawa co bierze i ch*j wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



prdolisz jak potłuczony, starszy ode mnie nie jesteś i też przyjąłem trochę używek a w latach 90 tych trochę tego było, ale nigdy mi tak nie odjebało jak temu czemuś ze zdjęcia, ludzie chyba najbardziej wariowali po kleju, to jedna z nielicznych rzeczy jakich nie robiłem
Zgłoś
Avatar
sonico 2021-07-21, 22:58 1
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co dojebał do pieca. Jego sprawa co bierze i chuj wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



Mało o życiu wiecie bo nie ćpacie, jakbyście ćpali to byście wiedzieli, kurwa z jakim rodzajem ścierwa ludzkiego idzie się tu spotkać, jakim śmieciem jesteś aby oceniać z wyższością kogoś na podstawie chlania dykty i wąchania kleju. Ty kurwa psie jebany do kopania ostatnie szare komórki wyjebało Ci za młodu po tym gównie które brałeś xD
Zgłoś
Avatar
BooooomHeadshot 2021-07-21, 23:32
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co dojebał do pieca. Jego sprawa co bierze i chuj wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



Z tym "wyrósł na ludzi" to Twoja opinia o sobie, tak? Ktoś może potwierdzić?
Zgłoś
Avatar
weedsoN71 2021-07-22, 0:02 1
Wiewór napisał/a:

Tak stary. Ćpuny wahające klej i żrące dopalacze z trutki na szczury to totalnie tacy sami ludzie jak inwalidzi którzy np urodziili się niepełnosprawni.
Pewnie masz takie iq za czasem się zapominasz i pijesz wodę z kałuży razem z gołębiami



Twój stary wąhał klej razem z Halmanem i z Twoją siostra na dworcu w Moskwie w 95. Jest nawet film o tym.

I w ogóle jebać lamusów co największą bombę jaką w życiu mieli to jak opierdolili 0.5 l na 18tce w remizie i obrzygali się od stóp do głów.

Dragi są zajebiste, wszystko jest dla ludzi tylko z głową
Zgłoś
Avatar
andysofuckingbrandy 2021-07-22, 0:31 1
Przystanek woodstok się zaczyna.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-07-22, 1:49 1
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co dojebał do pieca. Jego sprawa co bierze i chuj wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.


Czyli różne kutasy też próbowałeś ?
Zgłoś
Avatar
adamo4242 2021-07-22, 2:36
Uspic na miejscu pacjenta . Kurwa jak mozna tak sie spizgac ja pierdole !!! Jakis debil wyzej napisal ze czlowiek roznych zeczy w zyciu probowal , a i owszem probowal ale nigdy takiego zgona nie odjebal.
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2021-07-22, 7:46
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co dojebał do pieca. Jego sprawa co bierze i chuj wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



Ok Boomer
Zgłoś
Avatar
impah 2021-07-22, 23:08
ciekawe z czym walczył inside mind
Zgłoś
Avatar
Krysteeek 2021-07-24, 4:34 1
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co dojebał do pieca. Jego sprawa co bierze i chuj wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



a no zdarzało się

Zgłoś
Avatar
K_dithekid 2021-08-02, 12:27
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co dojebał do pieca. Jego sprawa co bierze i chuj wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



Jak się parówa zesrała xD inaczej będziesz gęgać jak ci taki matkę lub żonę pobije, lub zabije, czego ci życzę pierdolony moralisto od siedmiu boleści.
Zgłoś